' Ne Gülüyon :D

---> ' Ne Gülüyon :D

22 aralık sabahı şirince'den dönenler için ölü taklidi yapalım, sevinsinler bari geri.zekalılar.:D

Davulcu tribün coşturur gibi sahura kaldırınca babam üçlü çekerek uyandı. Annem salataya konfeti attı. Ben de kardeşimi bıçakladım.

Bir gün buzdolabı gelip odamın kapısını açıcak ve boş boş bakıp gidicek diye çok korkuyorum.

Bir kızın en mutlu günü düğün günüdür düşünsenize sabah uyanıyor ve ilk defa ne giyeceğini biliyor...

Çantalarındaki şeyleri kolay bulsunlar diye kadınlar için geliştirdiğimiz navigasyon cihazı, ilk denemede çantalarında kayboldu.

Madem o ayakkabı külkedisinin ayağına cuk diye oturuyordu da, neden koşarken ayağından çıktı?

Kız 117 watsapp, 80 instagram bildirimi ve 26 cevapsız olan ekranını çekip " çk yğnm;) " diye paylaşmış. Cnm sen yoğun değilsin sen yollusun

Tuvalete giderken telefonunu yanina almak neyin nesi? Fotograf cekip instagram'a mi atacaksin, sicarken mesaj mi cekeceksin ne yani?

Şöförler odası : Demba Ba'nın vurduğu yerden kaleye taksi tutsanız 15 minibüs indi bindi 2 TL.

hahaha

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri