' Ne Gülüyon :D

---> ' Ne Gülüyon :D

Kulağımda kulaklık var, dürtüp müzik mi dinliyorsun diyor. Yok kuleden iniş izni istiyorum. Pilotum ben.

Yaz bitiyor. Elveda karpuz, dondurma.. Hoşçakal sivrisinek ısırığı.. Hoşgeldin antibiyotik.. Sanada selam olsun şemsiye, doğalgaz faturası.

Biz şimdi inek sütü içiyoruz ya, e ineğin buzağısı da aynı sütü içiyo..biz şimdi onunla süt kardeşi mi oluyoruz? Kafamda yine deli sorular..

Evlenenler dünya evine giriyor da biz bekarlar akşam dünya ahırına mı giriyoruz,kömürlükte mi yatıyoruz, parklarda mı sabahlıyoruz, çok ayıp

- Çok kötüyüm 112'yi ara.
+ 112'nin numarası kaç kanka ?
- Bırak bırak arama öleyim burda.

+Baba ev yanıyo
-İtfaiyeyi arasana çocuğum
+Dur önce faceye yazayim
-Ne yazcan
+Yanma geyfff
-Benide etiketle yaz

Yıkılmadım ayaktayım diye gururlanırken bir baktım herkes sandalyeleri kapmış ben böyle mal mal kalmışım ayakta..

Ben kumanda uzakta kaldı diye kumandayı almaya üşenip 6 saat yumurcak tv izleyen adamım sen bana neden geç msj atıyorsun diyon zalımın kızı

Binlerce hesap yapmama rağmen yine olmaktan korktuğum yerdeyim, otobüsün güneş vuran tarafındanyım

Kız 13 yaşında ama prensimi bekliyorum diye twit atıyor. Seninle olma ihtimali olan tek prens çokoprens

Kızlar bazende içtiğiniz tarhana çorbasının fotoğrafını çekip paylaşın. Hep mi pasta yiyorsunuz,hep mi waffle yiyorsunuz?

Küçükken '' O şimdi asker , canı neler ister '' şarkısını pasta börek felan sanardım meğer olay çok farklıymış.

Yarın yağmur yağsın istiyorsanız evden t-shirt'le, güneşli olsun istiyorsanız da montla çıkın. Yıllarca denedim %100 çalışıyor !

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri