Namaz

Namaz kılıyormusunuz??

• Kullanılan toplam oy
    98
her vakit kılarım asla kaçırmam boynumun borcu onu kılmadığım zaman kendimi suçlu hissederim..

arkadaşım iyi anlatmaya çalışmışsın ama yanlış anlatmışsın. namaz borç değildir hiçbir zaman yüce ALLAH(c.c) nin bizim namazımıza ihtiyacı mı var ki borç olsun. namaz allahla konuşma anıdır onun karşısına çıkma anıdır.belki zor geliyor olabilir fakat 40 gün devamlı kılarsanız bırakamazsınız.ayrıca namaz üzerinizdeki kötülükleri alır. fakat başkası kılıyo desin diye kılmak daha da günah çünkü ahirette yüce rab gösteriş için namaz kılanların namazlarını yüzüne çarpacağım buyuruyor.bende elimden geldiğince kılıyorum gündüz namazlarımı akşam kaza ediyorum inş rabbim hidayete erdirir tam anlamıyla.ayrıca ibadetlerinizi gizli yapmaya çalışın daha çok şevk alırsınız ve daha çok sevap kazanırsınız

arkadaşım iyi anlatmaya çalışmışsın ama yanlış anlatmışsın. namaz borç değildir hiçbir zaman yüce ALLAH(c.c) nin bizim namazımıza ihtiyacı mı var ki borç olsun. namaz allahla konuşma anıdır onun karşısına çıkma anıdır.belki zor geliyor olabilir fakat 40 gün devamlı kılarsanız bırakamazsınız.ayrıca namaz üzerinizdeki kötülükleri alır. fakat başkası kılıyo desin diye kılmak daha da günah çünkü ahirette yüce rab gösteriş için namaz kılanların namazlarını yüzüne çarpacağım buyuruyor.bende elimden geldiğince kılıyorum gündüz namazlarımı akşam kaza ediyorum inş rabbim hidayete erdirir tam anlamıyla.ayrıca ibadetlerinizi gizli yapmaya çalışın daha çok şevk alırsınız ve daha çok sevap kazanırsınız

Arkadaşım İyi demişsin hoş demişsin ama
Burda Herkesin Anladığı Biçimde konuşmuş
Borcu Arkadaşımız Farz gibi AlgıLadığından böyle söylemiş
Tabikide namaz Bir Farzdır
Namaz kıLan bunu biLmesi Lazım
Ve oda Biliyor..!
Borcu Farz 0larak kabuL ettiği İçin Böyle Söylemiş
Başka Birşey Çıkarma ;)

Evet kıLıyorum

bütün vaKitlerii hiç kaçırmam..

Allah KıLmayan KardeşLerimize irade weRsn inş..

elimden qeldiği kadar kılmaya çalışıorm... kaçırmamaya diikkat ediorm... rabbim hepimizin kıldıqı namazları kabul etsin... kılmayanlarıda şeytana uydurmasın...

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri