Müzik sizin icin nedemk??

madem müzikle ilgili bi tartışma yeri var önce bu konuyla ilgili görüşlerimizi yazalım ;)

Müzik sizin icin nedemk, sadece entertainmentmi yoksa ruhsal bir önem tasiyan biseymi??

müzik tabiiki ruha masajh yapan bir tür alet gibidir.tabiiki dinlendirir.her türlü ruhsal ve sinirsel bunaltılardan bizi uzaklaştırır..bizim hoşça vakit geçirmemizi sağlar

sadece music dinlemek, hayatinin biparcasi oldugu anl***** gelmez......music yapman lasim bilgin olmasi lasim(rüküshlük bilgileri dishinda-magazin fln yhani).......bn music dinlerim ama dinlemekten fazla music yaparim.......insh. anlatabilmishmdir müzigin bnm icin ne olduunu!!!!!!!!!:)

kendimi ifade edebildiim şylerden biri :)
ne hisserdesem hissediim anlatabildiiim bişy aslında vazgeçlmez bnm için :) çünkü müzikde biçok şey gibi bana beni sevidirio her şarkı sölediimde ;)

hiçbiZaman Ruh haLimé qöRe ayarLamadım müziqimi.. ßénim içn fazLa önemLi... Kendimi buLmam.Ruh haLimide yansıtMaz ama benİ öyLe etkiLer öyLe heyecanLandırırqi mziq dinlemek:) bu yüzden vazqeciLmezim.. müziq hayaT demeq bnm için..en özqüR oLduqum ZamanLardır müziKLé içiçe oLduqum zamanLar :)

müZiiK kendiimii anLaTio.. iyi oLduqum zaman neseLii seyLer diinLeriim.. icim karardi an anLamLi rap diinLeriim veya sLow.. bnm icin cok önemLii

bnm herşeim uyurken bile müzik dinlerek uyuyorum.. her an müzik dinliorum...
onsuz asla olmaz..
müzik dinlediğim zaman kendimi başka bi yerde hissediorum gerçek hayattan kopuorum..huzur buluorum.. x)))

müzik bnm içn;
qece yattığımda kafamı daqıtacqm..
otobüste yol arkadaşım..
moral bozukluqunda ruhumu dnlendren bir müzikaL...:)Kısacası müsk bnm herşeyim(!);)

müzik;bazen arkadaşım bazen düşmanım qibi,kendimi ne zaman kötü veya iyi hissetsem vermidon qibi etkileri oluşuo :Dmüzik heRşeyim yha
hani dioLar yha bi adaya düşsen yanına 3 eşya ne alırsın ben şarjı bitmijek bi mp3 alırdım:D

haytımın büük bi kısmı günümn 10 saatini sütüdyoda geçirince ole olmak zorunda oluor.... haytn ta kendisi....

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri