Muhsin Yazıcıoğlu..

---> Muhsin Yazıcıoğlu..

1978 yılında dış güçler tarafından özellikle de amerika tarafından kahramanmaraşta çıkartılan alevi-sünni çatışması diye biliyorum..solcu öğretmenler öldürülüyor...daha birçok kişi öldürülüyor..

---> Muhsin Yazıcıoğlu..

Ergenekon davasındaki gizLi tanıkLardan biri oLduğu söyLeniyor. Sizin anLıyacağınız suikast'e kurban gitti. Mekanı Cennet oLsun...

---> Muhsin Yazıcıoğlu..

ewt maraş katliamında muhsin yazıcıoğlunun parmagı varmış bn bunu bikaç gün önce öğrendim :mad: kmiseye kin gütmem zaten belasınıda bulmuş yorumsuz :mad:
ama o kadar canın hesabını ALLAH katında nasıl öder onu hiç bilemem o yüsden ALLAH RAHMET EYLESİN , MEKANI CENNET OLSUN HİÇ DİYEMİYCEM ;)

---> Muhsin Yazıcıoğlu..

ewt maraş katliamında muhsin yazıcıoğlunun parmagı varmış bn bunu bikaç gün önce öğrendim :mad: kmiseye kin gütmem zaten belasınıda bulmuş yorumsuz :mad:
ama o kadar canın hesabını ALLAH katında nasıl öder onu hiç bilemem o yüsden ALLAH RAHMET EYLESİN , MEKANI CENNET OLSUN HİÇ DİYEMİYCEM ;)

Muhsin Yazıcıoğlunun parmağı olduğunu bende yeni duydumm..

İlk gün öldüğünde çok üzülmştüm..

Sonra TV de anlattıkları kadar masum olmadığını öğrenince üzülmedim açıkçası...

Daha sonra dün haberlerde Hrant Dink'i öldüren Ogün Samastı azmettiren Yusuf Hayal , Muhsin Yazıcıoğlunun bi çok fotografında yanında...

Bunu görünce Muhsin yazıcıolunun da parmagı oldgundan emin oldumm...

O kadar insanın bedelini nasıl ödicek bnde bilmiorumm...

Sadece Maraş katliamı değil , Madımak Oteli , Çorum katliamı vs vs bi çok katliam bu insanlar yüzünden yapıldı..

Sırf müslüman olmadıkları için..

O zaman da devlet sesini çıkarmadı..Bu olaylara göz yumdu..

Yargılanmadılar..

Bizse bu insanların cenaze törenlerinde cenazelerine karanfiller attık..Haketmedikleri halde..

Bi de sürekli şiirinde dediği "Üşüyorum" kelimesini kullanıolar ....

Ettiğini buldu..Ben "Üşümüyorumm"!!

Ben sadece orada ölen gazeteciye üzülüorum..

Allah rahmet eylesin..

Allah sevdiklerine güç , kuvvet , sabır versinn..

Son düzenleme:
---> Muhsin Yazıcıoğlu..

Maraş katliamı aklıma geldikçe ..neyse bu insanlıktır Allah rahmet eylesin diyelim. hatta orada ölen İsmail GÜNEŞin mekanı cennet olsun, Allah rahmet eylesin. asıl ona üzüldüm.

---> Muhsin Yazıcıoğlu..

Maraş katliamı aklıma geldikçe ..neyse bu insanlıktır Allah rahmet eylesin diyelim. hatta orada ölen İsmail GÜNEŞin mekanı cennet olsun, Allah rahmet eylesin. asıl ona üzüldüm.

Evet Allah rahmet eylesin demek insanlıktır...

Ama ben de demicem !!

---> Muhsin Yazıcıoğlu..

bazen düşünüyorum da biz türk milleti olarak bitmişiz 2 sene önce hrant dink öldürüldü tam bir sene boyunca medya dillerden düşürmedi ama Koskoca muhsin yazıcıoğlu öldü iki günde unutuldu böyle ülkücüyü, milliyetçiyi, türk aşığını untmayı bizler kendimize yakıştırabiliyormuyuz?????????

muhsin yazıcıoğlunu yediler bunun baska izahı yok kimse kimseye gazel okumasın bu kazada birsürü şüphe var eger bu helikopterin sahibi doganın damadı olmasaydı akpden birinin olsaydı ben düşünemiyorum kazadan çok sahibi ön planda olurdu ama bu kazada kimse helikopterin sahibinden şirketinden bahsetmedi niye çünkü yandaş medya doğan medyası yok elt cihazı çarpınca calışırmıs demekki çok hızlı çarpınca calışmıyormus belli bir seviyede carpması lazımmıs bu uçusa nasıl izin verirler

---> Muhsin Yazıcıoğlu..

Muhsin Yazıcıoğlunun parmağı olduğunu bende yeni duydumm..

İlk gün öldüğünde çok üzülmştüm..

Sonra TV de anlattıkları kadar masum olmadığını öğrenince üzülmedim açıkçası...

Daha sonra dün haberlerde Hrant Dink'i öldüren Ogün Samastı azmettiren Yusuf Hayal , Muhsin Yazıcıoğlunun bi çok fotografında yanında...

Bunu görünce Muhsin yazıcıolunun da parmagı oldgundan emin oldumm...

O kadar insanın bedelini nasıl ödicek bnde bilmiorumm...

Sadece Maraş katliamı değil , Madımak Oteli , Çorum katliamı vs vs bi çok katliam bu insanlar yüzünden yapıldı..

Sırf müslüman olmadıkları için..

O zaman da devlet sesini çıkarmadı..Bu olaylara göz yumdu..

Yargılanmadılar..

Bizse bu insanların cenaze törenlerinde cenazelerine karanfiller attık..Haketmedikleri halde..

Bi de sürekli şiirinde dediği "Üşüyorum" kelimesini kullanıolar ....

Ettiğini buldu..Ben "Üşümüyorumm"!!

Ben sadece orada ölen gazeteciye üzülüorum..

Allah rahmet eylesin..

Allah sevdiklerine güç , kuvvet , sabır versinn..

ainen cnm katılıyorum bnde o gazetecilere üzüldüm
bnce alevisiyle sunnisiyle zaten biz bir bütünüz ;)
aleviyim inkar etmiyorum ama alevi olduğum için deil insanları sen alevisin sen sunnisin die ayıran insanlara karşıyım bn eminm alevi olmasamda bu şekilde bi tavır alıdım

---> Muhsin Yazıcıoğlu..

bazen düşünüyorum da biz türk milleti olarak bitmişiz 2 sene önce hrant dink öldürüldü tam bir sene boyunca medya dillerden düşürmedi ama Koskoca muhsin yazıcıoğlu öldü iki günde unutuldu böyle ülkücüyü, milliyetçiyi, türk aşığını untmayı bizler kendimize yakıştırabiliyormuyuz?????????

muhsin yazıcıoğlunu yediler bunun baska izahı yok kimse kimseye gazel okumasın bu kazada birsürü şüphe var eger bu helikopterin sahibi doganın damadı olmasaydı akpden birinin olsaydı ben düşünemiyorum kazadan çok sahibi ön planda olurdu ama bu kazada kimse helikopterin sahibinden şirketinden bahsetmedi niye çünkü yandaş medya doğan medyası yok elt cihazı çarpınca calışırmıs demekki çok hızlı çarpınca calışmıyormus belli bir seviyede carpması lazımmıs bu uçusa nasıl izin verirler

TURK kelimesinin harflerini buyuk harfle yaz istersen
bn o vatandaşı unutmayı kendime yakıştıryorum TURK AŞIĞIYIM die kusura bakma ama bu ülkede hiçbir inanca sahip olan kişileri öldürme hakkını ona vermez bnde TURK AŞIGIYIM BNDE ATAMI VE ÜLKEMİ ÇOK SEVİYORUM ozaman bnde ATAMIN hakkında ileri geri knouşan bütün insanlar öldüreyim buda bnm en dogal hakkım ;)

---> Muhsin Yazıcıoğlu..

ainen cnm katılıyorum bnde o gazetecilere üzüldüm
bnce alevisiyle sunnisiyle zaten biz bir bütünüz ;)
aleviyim inkar etmiyorum ama alevi olduğum için deil insanları sen alevisin sen sunnisin die ayıran insanlara karşıyım bn eminm alevi olmasamda bu şekilde bi tavır alıdım

Bu konuya bakış açın Alevilikle alakası yok..

Ben alevi değilim ama böle düşünüyorum!!

Çünkü insanları Alevi oldukları için bi gün önceden kapılarını işaretleyip ertesi gün hepsini öldürmüşler..

Madem din onlar için bu kadar önemli ve onlar Müslüman(bence deiller aslında öle olduklarını düşünüolar ) o kadar insanı hangi vicdanla katlettiler ?

Ya da hangi kutsal kitapta başkalarının canını almak günah değil ?

Ben bu insanların "dinlerine bağlı" olarak hitap edildiğini çok kez duydum..Çok da üzülüyorumm..

Ama dinine bağlı insanlar kimsenin canını alamaz..

Dini , dili , ırkı ne olursa olsun kimse bu nedenlerden dolayı öldürülemez!!

Son düzenleme:
---> Muhsin Yazıcıoğlu..

TURK kelimesinin harflerini buyuk harfle yaz istersen
bn o vatandaşı unutmayı kendime yakıştıryorum TURK AŞIĞIYIM die kusura bakma ama bu ülkede hiçbir inanca sahip olan kişileri öldürme hakkını ona vermez bnde TURK AŞIGIYIM BNDE ATAMI VE ÜLKEMİ ÇOK SEVİYORUM ozaman bnde ATAMIN hakkında ileri geri knouşan bütün insanlar öldüreyim buda bnm en dogal hakkım ;)
bana yazım kurallarından bahsedecek kişi önce TÜRK kelimesini TURK olarak yazmayacak saygılar

---> Muhsin Yazıcıoğlu..

Bu konuya bakış açın Alevilikle alakası yok..

Ben alevi değilim ama böle düşünüyorum!!

Çünkü insanları Alevi oldukları için bi gün önceden kapılarını işaretleyip ertesi gün hepsini öldürmüşler..

Madem din onlar için bu kadar önemli ve onlar Müslüman(bence deiller aslında öle olduklarını düşünüolar ) o kadar insanı hangi vicdanla katlettiler ?

Ya da hangi kutsal kitapta başkalarının canını almak günah değil ?

Ben bu insanların "dinlerine bağlı" olarak hitap edildiğini çok kez duydum..Çok da üzülüyorumm..

Ama dinine bağlı insanlar kimsenin canını alamaz..

Dini , dili , ırkı ne olursa olsun kimse bu nedenlerden dolayı öldürülemez!!

ewt ainen katılıyorum zeynep duygularıma tercuman oldun cnm ;)

---> Muhsin Yazıcıoğlu..

Koskoca Muhsin Yazıcıoğlu evet

2 günde unutulduğunu düşünüosun..Bence unutulmalı da..

Ben dier yorumlarımda dile getirdim bi çok şeyi ve aynılarını yazmak istemiorumm..

Böyle insanlar da Allah aşkına Türk aşığı ,ülkücü , milliyetçi , dinine bağlı gibi sıfatla kullanmayın..

---> Muhsin Yazıcıoğlu..

bana yazım kurallarından bahsedecek kişi önce TÜRK kelimesini TURK olarak yazmayacak saygılar

bn her zaman noktalı harfleri noktasını kullanmam ama hatırlattığın için teşekkur ederim TÜRK kelimesinin noktalarını koymaktan zevk duyarım ;)

---> Muhsin Yazıcıoğlu..

Konuyu saptırmayalım lütfen..

U yazmasının bi çok nedeni olabilir..

Belki klawyesinde türkçe karakterler yokdur..

Alışkanlık olabilir..

Bizim konumuz burda " Muhsin Yazıcıoğlu "

Türk kelimesinin nasıl yazılacağı değil..

---> Muhsin Yazıcıoğlu..

Konuyu saptırmayalım lütfen..

U yazmasının bi çok nedeni olabilir..

Belki klawyesinde türkçe karakterler yokdur..

Alışkanlık olabilir..

Bizim konumuz burda " Muhsin Yazıcıoğlu "

Türk kelimesinin nasıl yazılacağı değil..
iyi de arkadaşım ben seninle muhattab değilim artı konuyuda saptırmadım iyice okursan anlarsın benim türk kelimesini bu şekilde yazmamamı belirtmişti bende ona yazım kuralını hatırlattım problem yok fulmoon la sen neden zıpladın hayret neyse tartısmayacagım

---> Muhsin Yazıcıoğlu..

Tartışılcak bişi yok ben öncesini görmedim ve sadece konumuzu hatırlattımm

+

düşüncelerimi belirttimm..

---> Muhsin Yazıcıoğlu..

Reis in Yasin Hayal e olan yakınlığını filan biliyordum hatta adı da geçmişti o öldürttü diye ama sonra doğru olmadığını söylemişti.Ama bu maraş olayını duymamıştım.gerçi şimdi de bana pek inandırıcı gelmiyor böyle bir şey yapmış olacağı ama yapmışsa dahi iyi etmiş burası TÜRK yurdu ve biz TÜRKLER MÜSLÜMANlığımızla dünyada nam salmış bir milletiz hem bunu yapan ilk insan da kendisi olmayacak yurdun her tarafından çürümüş cesetler çıkıyor neyse..
tekrardan REİS e Allah Rahmet Eylesin...Dualarımız Onunla Başkaları 2 Günde Unutmuş Olsa Dahi Bizlerin Sürekli Kalbinde...

---> Muhsin Yazıcıoğlu..

Reis in Yasin Hayal e olan yakınlığını filan biliyordum hatta adı da geçmişti o öldürttü diye ama sonra doğru olmadığını söylemişti.Ama bu maraş olayını duymamıştım.gerçi şimdi de bana pek inandırıcı gelmiyor böyle bir şey yapmış olacağı ama yapmışsa dahi iyi etmiş burası TÜRK yurdu ve biz TÜRKLER MÜSLÜMANlığımızla dünyada nam salmış bir milletiz hem bunu yapan ilk insan da kendisi olmayacak yurdun her tarafından çürümüş cesetler çıkıyor neyse..
tekrardan REİS e Allah Rahmet Eylesin...Dualarımız Onunla Başkaları 2 Günde Unutmuş Olsa Dahi Bizlerin Sürekli Kalbinde...

Türkler müslümanlığıyla ünlü evet ama böyle insanlar pek anlamamışlar Müsmümanlığın ne demek olduğunu..

Biz böyle yaparak Müslümanlığımızla değil Barbar olarak tanınacağız..

Almanya'da Türkleri yakıyorlardı neden?Kendi dinlerinde olmadıkları için dimi ?

Bizim Almanya'dan ne farkımız kaldı?

O dinsiz , vicdansız Almanya'dan ?

---> Muhsin Yazıcıoğlu..

sen açık açık gördün mü Muhsin Yazıcıoğlunun birilerini katlettiği?

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri