Moderatör Nedir? Mod Nedir? Forum Mod? Görevleri Yetkileri

---> Moderatör Nedir? Mod Nedir? Forum Mod? Görevleri Yetkileri

Hay Allahım :D Bir forumda Mod . seçimi Paylaşıma göre olmamalıdır bence. Ben bir Mod.um ama Paylaşıma göre alınmadım. örn ..Bir mod seçimi deneyime ve bilgiye göre alınır bence. Tabiiki ^^ Buraya Baş vurupta alınan Olmuşsa hayırlı olsun =).

Senin Mod Olduğun Forumlar Kadar Küçük Değil Burası

Ama

Küçük Bi Forumumuz Var

Gel Seni Oraya Paylaşım Yapmadan Mod Yapayım?

Son düzenleme:

10 Konu Paylassın Direk Kurucu YapalımxD

Admin. Çeviri Grubunun amacı çok üye edinmek veya forumdaki kişilerin birbirleri ile çıkmasını sağlamak değildir.
İng bilmeyenler için mangaları yada animeleri türkçeye çevirmektir. Ki Bu işi yapan çoğu kişide mevcuttur. Forum küçük değildir. Biz Çeviri işini üye kazanmak için yapmıyoruz. Sadece zevk aldığımız Ve birçok ing zayıf olan kişiye yardım için yapıyoruz. Forum Küçük Yada Çok Büyük gibi birşey Yoktur.Olamazda zaten.
Ayrıca Kimseyide msj sayısına göre yada konu paylaşımına göre değerlendirmem. Ki Forumumda Bilinçli insanlar var en azından xD Ki Hiçbirforumdada Önüne gelen herkesi MOD Yada admin yapamazsın ..Şuana Kadar ne konuya rastladıysam çogu admin veya mod. Bence siz küçük dedğiniz forumların işlevlerine bakın.
Beni Maaşa Bağlasanız gene sizin Forumlarınızda Görev Yapmam. Çünkü =). İyi Akşamlar =).

Admin. Çeviri Grubunun amacı çok üye edinmek veya forumdaki kişilerin birbirleri ile çıkmasını sağlamak değildir.
İng bilmeyenler için mangaları yada animeleri türkçeye çevirmektir. Ki Bu işi yapan çoğu kişide mevcuttur. Forum küçük değildir. Biz Çeviri işini üye kazanmak için yapmıyoruz. Sadece zevk aldığımız Ve birçok ing zayıf olan kişiye yardım için yapıyoruz. Forum Küçük Yada Çok Büyük gibi birşey Yoktur.Olamazda zaten.
Ayrıca Kimseyide msj sayısına göre yada konu paylaşımına göre değerlendirmem. Ki Forumumda Bilinçli insanlar var en azından xD Ki Hiçbirforumdada Önüne gelen herkesi MOD Yada admin yapamazsın ..Şuana Kadar ne konuya rastladıysam çogu admin veya mod. Bence siz küçük dedğiniz forumların işlevlerine bakın.
Beni Maaşa Bağlasanız gene sizin Forumlarınızda Görev Yapmam. Çünkü =). İyi Akşamlar =).

sen üstüne para versende bu forumda bişi olamassın zaten :)

gereken Cevabı

Benden iyi Vermişler Üye

Hadi Selametle ;)

Hay Allahım :D Bir forumda Mod . seçimi Paylaşıma göre olmamalıdır bence. Ben bir Mod.um ama Paylaşıma göre alınmadım. örn ..Bir mod seçimi deneyime ve bilgiye göre alınır bence. Tabiiki ^^ Buraya Baş vurupta alınan Olmuşsa hayırlı olsun =).

diyelim biri iyi güzel şeyler biliyor paylaşmıyorsa mod olsa ne işe yarıycak ki paylaşmadıktan sonra mod olmuş ne anlamı var bi kişi forum a nekadar çok işe yarayan konu acarsa okadar çok üye ceker nekadar çok üye olursa formada ilgi büyür mod demek sorumluluk demek her sitenin kuralları farklıdır...

;)

Teşekürler Güzel Anlatım....:)

biLiyoRduM aMa SaoL Gene :)

Bizi bilgilendirdiğiniz için teşekkürler.

Selam moderatörlük başvurusu yaptım ama kimse bana ne yapmam veya yapmamam hakkında bilgi vermedi forumda emeği bulunan yetkili arkadaşlardan bilgi almak istiyorum şimdiden teşekkür ederim saygılar...iyi akşamlar.

Selam moderatörlük başvurusu yaptım ama kimse bana ne yapmam veya yapmamam hakkında bilgi vermedi forumda emeği bulunan yetkili arkadaşlardan bilgi almak istiyorum şimdiden teşekkür ederim saygılar...iyi akşamlar.

1. Forumda Online Olma Sıklıgı
  2. Siteye Kayıt Oldugu Tarihten İtibaren 30 Günlük Süreyi Tamamlamış Olmak
  3. Forum Kurallarını Harfiyen Bilmek , Okumak
  4. En Az 100 Tane Kaliteli Konuya Sahip Olmak
  5. Üyeligi Sürecinde Reklam , Küfür , Argo Gibi Cezalar Almamak
  6. Kurucu , Adminlere Ve Moderatörlere Karşı Olumlu Tutumda Bulunmak
  7. Diğer Tüm Üyelerimize Nazik Ve Yardımsever Olmak
  8. Herhangi Bir Siyasi Görüşü , Sporu Görev Ve Sorumluluklarına Alet Etmemek
  9. Karşılıklı Saygi Ve Sevgiyi,Hoşgörü,Yardımseverlik,Kalite,Araştırmacılık Gibi Prensipleri Benimsemek
  10. Gerçekten MEVKI icin Degil , Paylaşım İcin Burada Olmak
  11. Yetki Almak İstediginiz Bölümlerde Paylaşım Sayınızın Sayısı Ve Kalitesi Yüksek Olmalıdır
  12. Yetki Almak İstediginiz Bölümlerde Bilginizin Yeterli Düzeyde Olması İlk Şartımızdır.
  13. Başvuru Yaptıktan Sonra Bilmeniz Gerekenler
    • Başvurduktan Sonra Konu Acmanıza Gerek Yok
    • Biz Hepsini Tek Tek İnceliyoruz..
    • Başvuru Yaptıktan Sonra Sizlere Dönmemizi Beklemeyiniz
    • Eger Onaylanırsa Direk " Moderatör " Olursunuz
    • Olumsuz İse Size Herhangi Bi Bilgi Verilmez....

İnceleyiniz.

Verilen bilgi için teşekkür ederim.Forumda bende elimden geleni yapıp diğer arkadaşlarla ile de uyum sağlayarak başarı bi üye olacağımı düşünüyorum tekrar teşekkür ederim.

Verilen bilgi için teşekkür ederim.Forumda bende elimden geleni yapıp diğer arkadaşlarla ile de uyum sağlayarak başarı bi üye olacağımı düşünüyorum tekrar teşekkür ederim.

Biz Teşekkür Ederiz, Keyifli Forumlar

sadece bir kere mi başvuru yapılıyor

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri