Metal dinlemekle satanist olunur mu?!?

---> Metal dinlemekle satanist olunur mu?!?

MetaL DinLemekLe ve ,,

Siyah GiyinmekLe Satanist oLunmaz.

Sadece Zevk MeseLesidir Bu (!)

Ama Bunu TopLuma AnLatmak c0k zOr.

Her Siyah Giyeni SataniSt iLan EdiyOrLar.

Ben cOk yaSadim böyLe sorunLar.

InsanLari DinLedikLeri Müzik Türü ,

Sevdigi RenkLerLe yargiLamaktan VazgecerLer insaLLah :cool:

katıLıoRm cnmm..

k.bakmayıNda bNa kimse kaRışamazz..bn nsıL mutLuysam öLe yaşaRımm..üsdeLiq bu yazı stiLini emoLaR kuLLanmıo sdece ;)

k.bakmayıNda bNa kimse kaRışamazz..bn nsıL mutLuysam öLe yaşaRımm..üsdeLiq bu yazı stiLini emoLaR kuLLanmıo sdece ;)

Yok dostum,sana karışan yok zaten..
Sana niye öylesin,böylesin diyen olmadı...
Yazmışın yorum yaptık..Nitekim,hakkımız..
İster emo ol,ister başka birşey..

hahaha

o satanistin şahsi zevkidir ister metal dinler ister rap:p

Son düzenleme:

Metal dinlemekle satanist olunmaz, türban takmakla rejim düşmanı olunmaz, sırtında heybe taşımakla da eşek olunmaz. Aama bu ülkede bizleri o hale getirmişler ki insanlara bazı şeyleri hemen yakıştırıyoruz.

bilgisiz, cahil, toy bişeyim. satanist olmak istiyorum. metal dinlesem yeter mi? lütfen yardım edin..

.

metal dınlemek,sıyah gıyınmek,her yeri deldirme aşamaları satanıst olduktan sonra başlıyor deldırıyorlar cunku kendılerıne zarar wermek ıstıyorlar sıyah gıyınıyorlar cunku sıyah ruh daraltan bır renktır metal dınlıorlar cunku onlar ıcın bı anlamı yok tıpkı hayat gıbı (onlara göre) .. cahil,ailesi tarafndan baskı yıyen ezilen weya pıskolojı altında sorunları olan bır takım ınsanlar ainlere katılıp kedı kanı ıcıp şeytana tapıyorlar.şeytanı tanrı görmektır satanistlik.

metal dınlemek,sıyah gıyınmek,her yeri deldirme aşamaları satanıst olduktan sonra başlıyor deldırıyorlar cunku kendılerıne zarar wermek ıstıyorlar sıyah gıyınıyorlar cunku sıyah ruh daraltan bır renktır metal dınlıorlar cunku onlar ıcın bı anlamı yok tıpkı hayat gıbı (onlara göre) .. cahil,ailesi tarafndan baskı yıyen ezilen weya pıskolojı altında sorunları olan bır takım ınsanlar ainlere katılıp kedı kanı ıcıp şeytana tapıyorlar.şeytanı tanrı görmektır satanistlik.

sonuç ?

Hayır.

Satanizm dinle alakalı bırseydır. O Zaman Her Rockcu Satanıst Olsun Kedilerle Ugrassın. Bende Dınlıyorum ama kedim sağlam :D

Rock Değil Metal . :p

Adamlar İnsan Kesinde Müslümmü Dinliyor . hahaha

Metal Dinliyor

Sonuç u anlayamdıysan Bir Daha Oku :)

gerekmez,ben boşa yazmam..okuduğunu algılayabilenlerdenim çok şükür..

demiş ki : metal dinlemek,siyah giymek vs.. satanist olduktan sonra başlayan birer aşamadır(ki gayet saçmalamış nitekim).sonrada satanist olan insanların nasıl bir potansiyele sahip olduğunu yazmış(eziktir,büzüktür vs. )

yineliyorum..sonuç ?
satanist olunca metal dinlenirmiş,(varsayalım öyle olsun)..ama metal dinlemekle satanist mi olunurmuş ?

ne alaka..

Metal dinlemekle satanist olunduğuna inanmıyorum sonuçta dinlenilen müzik ama o anlama çekildiğinden metal dinleyenler direk satanist olarak kabul ediliyor

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri