Manası yok....

SayınBayan...

Bayan Üye
Manası yok....{25.01.2008}

offffff ya...
bugünkü kasiyer çocuk benle çok ilgilendi.. acaba ben olduğum içinmi yoksa işi gereğimi... bu erkeklerin düşüncelerini okumaya çalışmak ne zor... gözünün içine malmal bakıyosun ... ne düşünüyo diyee.. oda bu kız aptalmı ne diyodur kimbilir.. bi makine yapsalarya...ne diye uğraştırılarki....
cüneyt çok malsın :)
ramazan allah belanı verecek :)
:91: gene kafam duman bugün
Jonny wolker karışık kola
bide athena yalan çalsa... off süper olur yaaa

Moderatör tarafında düzenlendi:
şimmdiiiiii tarih bugün.....

bu dertlerim nezaman bitecek.. kafamda çatlıyoo... günlümde kendi kendine konuşmaya başlıyo zaten... kötü tokatdayım.. ulan kazandımda ne oldu... evimde oturur kocaya giderdim ... okucamda ne olcam....

cüneyt dün akşam gece yarısı 1 saat kimle konuştun bilmiyorum ama beni daha b... bulursun

ramazaaaaaaaannnnnnnnnn.... duy sesimi....... ahhh ahh...

şimmdiiiiii tarih bugün.....

bu dertlerim nezaman bitecek.. kafamda çatlıyoo... günlümde kendi kendine konuşmaya başlıyo zaten... kötü tokatdayım.. ulan kazandımda ne oldu... evimde oturur kocaya giderdim ... okucamda ne olcam....

cüneyt dün akşam gece yarısı 1 saat kimle konuştun bilmiyorum ama beni daha b... bulursun

ramazaaaaaaaannnnnnnnnn.... duy sesimi....... ahhh ahh...

allah iyiligini versin ne kadar guzel yaziosun gunlugunu bole :D :D

nolur hergun yaz benim cok hosuma gitti :D :)

günlük konuşma bee... bugüne eklenti yapıyom... dertlerimden kurtuldum..ahuhahhaha... başım ağrıyo ama inşallah geççek.. murat bozun şarkısı çalıyoo şarkıyıda pek sevmem ama klibi çok hoşş...:)

tokata gelirken serviste yer açtım o çocuk sankim bana aşık oldu.. eeee benim gibi şuh ve güzel (ehuehheehhehe) bi kıza kim bakmasın... yalnız çocu ezmesem iyiydi ya... napim 45 kişilik otobüsü minübüse sığdırmaya çalışmasalardı...
bugünde kısmetleri kaçırdık... nasip kısmet işi canım tabi bunlar dimi...yarın bulurum...

cüneyt kontürün varda bi çağrıyla geçiştiriyon utanmıyon dimi pinti heriff...

ramazana laf yok ama :) hade günlükçüğüm öptüm kocamananak

günlükçüğümm mantıklı cümleler kurmaya çabalama.. sus sen konuşmasana ya...

bugün herzamanki b.. günlerden biriydi...iyi haber fakültede benden hoşlanan 100 kadar çocun bulunması.. :) fatih saolsun ( haber alma teşkiklatım benim) fakat aptal herifler gelip teklif etmiyolar... mallar.. neymiş çocuklara çok sert davranıyomuşum...eee kardeşim aranızda seçin iyilerini yollayın.. nekadar odunsu varlık varsa beni buluyolar be....

aaaaaaaaaa...... yeter artık......
ekleenti yapcam akşam sana bekle beni gözüüüümmmm

eeee günlükçüm uzun bi aradan sonra yine birlikteyizzzzz....
sensiz günlerimde ikiyüzlülüğü öğrendim... şimdi banlama tehlikesi içindeyken sana o sıfatları içeren cümleler kuramam ama allah ramazanın belasını versin.....
moralim pek bi bozuk... eski neşem keyfim yok... ooooooooooofffffffffff

Şu anemi de tak ı nasıl güzel söylemiş... ramazan beni duyamıyorsun ama bu şarkı sana gelsin...
bugün rüya kafedeydim .. orayı keşfettimden beri hergün ordayım zaten... karşı masamada her allahın günü aynı kalas insan oturuyooo.. bide mal bakıyo kine... Bi an kendimi bi halt sanmaya başlamışken ( sonuçta odunda olsa bi insan dimi bakan :)) o odunsu varlığın tuvalete giden arladaşımın arkasından üfffff yaptını gördüm... :( sonra ramazana sövdüm... kendine yeni bi kız arkadaş yapmışş .. off yaaaa...
Malın önde gideni... SIĞIRRRRRRR:..... suratına sığır diye bağırmak isterdim...
Evinin camlarını başına geçirip o gece Soğuktan bitaraflarınızın donmasını isterdim..
Bana teklif edenlerin insansı varlıklar olmasını isterdim...
Bu secretın gerçek olmasını ve evrenin bana cevap vermesini isterdim..
senin ben.....t.a.k beeeeeee
Allah Allahhhhhh....

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri