*Lykia

---> *Lykia

Hıza aşırı derece düşkünüm. En son hızım otobanda 210 km'di
Yarışı seven herkesle yarışırım

Sayfan güzel hayırlı forumlar.. Yalnız Şile yolunda 190 km ile büyük bir kaza atlattığım için böyle hız muhabbetlerini görünce iki kelam etmeden geçmiyorum genelde..

Kamu spotu gibi yorum yapıyorum ama aşırı hız yapmak ölüme davetiye çıkarmaktır..

Ne demişler;

Uyma trafik canavarına uyarlar hazır olan imama.. :)

Tekrardan iyi forumlar..

---> *Lykia

Sayfan güzel hayırlı forumlar.. Yalnız Şile yolunda 190 km ile büyük bir kaza atlattığım için böyle hız muhabbetlerini görünce iki kelam etmeden geçmiyorum genelde..

Kamu spotu gibi yorum yapıyorum ama aşırı hız yapmak ölüme davetiye çıkarmaktır..

Ne demişler;

Uyma trafik canavarına uyarlar hazır olan imama.. :)

Tekrardan iyi forumlar..

Araban iyi sağlam ağır bir arabaysa,direksiyonunda kuvvetlise, hız kaçınılmaz,Tabiki, 40 la 60 la gittiğimde oluyor tabiki sürekli hız yapan biri değilim,,,hız iyi bir şey mi derseniz tabiki değil. bende takla attım bilirim kazayı.sen ne kadar kendine güvensenden diğer sürücüleri göze almak zorundasın. aniden cıkı veriyorlar,kurtarmaya çalışırken taklada atıyorsun kazada yapıyorsun.. Allaha şükür Küçük sıyrıklarla atlatmıştım.

By SerhaT,Teşekkür ederimm.

---> *Lykia

Sayfan hayırlı olsun Cemre :) sende kendimi gördüm bende tam bir hız tutkunuyum :D araba sürerken uçarım yarışalım bi ara :pp

---> *Lykia

bazen sevmek bir ömre sığmaz

sevmek öyle olmaz

ardında kalır uçsuz bucaksız vadi
öksüz kalır bir yaban ördeği
ceylan gözlerini diker avcının namlusuna
sevmek ölmekle olmaz

aşığı öldürmek kurşuna nasip olmaz

bir dirhem şefkat dilenir bakarsın
bir yılan, pençesinde kartalın
av diye avcıya acınmaz

aşk acıtır ama aşığa acınmaz

beden ölür bazen,
yıkanır çağlayanlarda ceset
ruhuna yapışır rengi aşkın
ölüm aşka dokunmaz

aşkın rengi solmaz...

12647234_883157231802627_8079692847645471776_n.jpg

---> *Lykia

Sayfan hayırlı olsun Cemre :) sende kendimi gördüm bende tam bir hız tutkunuyum :D araba sürerken uçarım yarışalım bi ara :pp

Teşekkürler pijamalı_tosba :3:

Benim gibi cılgın kızları görmek başka bir mutluluk benim için canım, Sen yeter ki iste kapışmaya ben varım :eek:ley:

12342769_855518447899839_1350926625013070344_n.jpg

Yorgunum
Sanki kalbimi eskitip içime atmışlar...

---> *Lykia

Teşekkürler pijamalı_tosba :3:

Benim gibi cılgın kızları görmek başka bir mutluluk benim için canım, Sen yeter ki iste kapışmaya ben varım :eek:ley:

12342769_855518447899839_1350926625013070344_n.jpg

Yorgunum
Sanki kalbimi eskitip içime atmışlar...

Çılgınlık iyide yerinde yapmak lazım :D dikkat etmek lazım yinede :) hangi bölümü okudun

---> *Lykia

Çılgınlık iyide yerinde yapmak lazım :D dikkat etmek lazım yinede :) hangi bölümü okudun

cılgınlığın yeri zamanı yok yaa içinden geliyorsa o an yaparsın.Konya Drag Pistınde yarışırız senle...Genetik Mühendisliği bölümü okudum.:3dgxx:

13103492_941862702598746_1270982235307673725_n.jpg

Kaçıncı çığlıktan sonrasını duymaz insan
Ne zamandan beri sustuk sanıyorlar.

// Umut Akbaş

---> *Lykia

cılgınlığın yeri zamanı yok yaa içinden geliyorsa o an yaparsın.Konya Drag Pistınde yarışırız senle...Genetik Mühendisliği bölümü okudum.:3dgxx:

13103492_941862702598746_1270982235307673725_n.jpg

Kaçıncı çığlıktan sonrasını duymaz insan
Ne zamandan beri sustuk sanıyorlar.

// Umut Akbaş

Yaparız :) çok iyi bölümmüş başarılarının devamını dilerim :)

---> *Lykia

Bir Kadının Başı Onu Gerçekden Seven,Koruyan SAHİPLENEN adamın Göğsüne Yakışır...
Çünkü Öyle ADAMLAR Göğsünün Altında Yanlızca O Kadın İçin Çarpan Bir Kalp TAŞIR...

---> *Lykia

attachment.php

Kadınlar ne ister ?'' diye kendinizi aptal etmenize lüzum yok. Kadınlar bir şey istemez. Adam ararlar sadece sevmek için...

Ekli dosyalar

• goLj3Z.jpg
    goLj3Z.jpg
    10.7 KB · Görüntüleme: 26
Son düzenleme:
---> *Lykia

attachment.php

Üşümek varsa bu sıcağın yokluğudur,
Karanlık varsa ışığın yokluğu.
Eğer her yer karanlık ve sen üşüyorsan işte bu o'nun yokluğu...

Ekli dosyalar

• DJkopZ.jpg
    DJkopZ.jpg
    9.9 KB · Görüntüleme: 28
takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
vozol
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri