Lütfen yardımcı olun bana :(((

---> Lütfen yardımcı olun bana :(((

Abla duygulandım vala ne güzel dedin öyle yaaa :uzgunkiz: :cy(19):

Durumun aslı bu 2 senelik Sevgilim benden giderek soğudu ve sonunda da ayrıldı.İlk önce ablası mezhep farkı olan biriyle evlenmek istedi ama ailesi babası bunu istemedi kızda eşyalarını toplayıp evden kaçtı. Ondan sonra evde baya olaylar olmuş babası dayısı felan kriz geçirir gibi olmuş vermemeye çalışmışlar ama kız yinede gitmiş ve istemeye istemeye tatlıya bağladılar erkek tarafı geldi istedi felan. Sevgilim benden zaman istedi verdim ama dayanamadım bunun saçma olduğunu düşündüm. Buluşamıyorduk 10 günde bir kez anca görüşüyorduk yani soğuduk birbirimize bide okulu vardı. Bana ismimle hitap etmeye başladı iyice kötüleşti yani giderek kayıyordu elimden. En sonunda ayrıldı benden. Son gün bari yüz yüze ayrılalım dedim görüştük yarım saat ağladım banamısın demedi. Önceden tek damla göz yaşıma dayanamayan insan buna nasıl dayandı anlamadım. Senle alakalı hiçbir durum yok seviyorum ilişkiyi yürütmek istiyorum ama buna gücüm yok mutlu olamıyorum olamıyoruzda dedi. Eskisi gibi olmaya gücüm yok dedi. Tek sorun buymuş. Sonra benden soğuduğunu söyledi. Hiçbirşekilde yanında olmamı istemiyor yani ona destek olmamı istemiyor. Mesaj attı bak biz ayrılmış olabiliriz ama bu tekrar birlikte olmayacağıız anlamına gelmez zamana ihticayım var bu ne kadar sürer bilmiyorum sonrası Allah kerim diye. Ondan sonra yine üsteledim mesaj attım atma dediği halde 2 gün atmıyosun 3.cü gün atıyorsun atma bana uzun bir zaman ver ben dönerim olursa dedi. Annesiyle felan konuştum hayatında kimsenin olmadığını söyledi emin olarak. Bende sordum zaten ikilemde kaldığın veya hoşlandığın biri varmı söyle ayrıldık sonuçta dedim ama yok dedi. kimseyi istemiyorum kimseyle olmuycam Seni bilemem dedi. Eşyalarımı da atmamış. Hatta ayrılmak için buluştuğumuzda benim almış olduğum çanta ile gelmişti. Şuan 5 yıllık arkadaşıylada o da anlam veremiyor. Arada ona geliyorlar diyo bir ara banada böyle yaptı sebebsiz mesajlarıma aramalarıma cevap vermedi hiç sonra 1 ay geçti ve mesaj attı özür diledi diyo. Yani bu böyle ama Sana ilk kez yaptığı için şaşkınsın diyo ama ben her ne olursa olsun seviyorsa böyle yapmaz diye düşünüyorum. Hani bana soğudu konuşmuyor en yakın arkadaşlarından biriyle neden konuşmuyor? Benden soğumuş ve şuan beni özlemiyor bu ortada eksikliğimide hissetmiyor. Bu ne zamandır böyleydi görmüyormusun diyor. Benim durumum nedir ve ne yapmam gerekiyor arkadaşlar fikir verin ve durumu açıklayın lütfen.? Az önce o konusmaıdıg 5 yıllık yakın arkadasıyla konustum kesınlıklıkle baska bırısının olmadııgnın garantısını verdi.. ??
Tek bitane bılge dıye arkadaşıyla konusuyormus oda sordugunda zaman sıtıyorum ama o benı anlamıyor demıs hoslandıgı bırıde yokmuş.

Dediğim Gibi. inanma böyle şeylere. eğer kız soğumuşsa hayattında biri olmasa bile dönmez geri.. Senin Ağlaman onun için hiçbirşey ifade etmez..

Sevseymiş zaten öyle ağlamana göz yumamazdı.. 1 hafta az bir süre değil. Hele Sevdiğin birinin sesini duymamak..

Ara vermek bitmek anlamına geliyor bence.. Takma dicem ama elinde olmayacak.

Herşey Arkadaşlara Söylenmez.

Bak Beni anlamıyor demiş.. Demekki sen çok üsteliyorsun sıkıyorsun .. arama sorma bunu yap..

ayrılmadan 5 gün önce sinemaya gıttık durmadan seni sevıyorum dedi kendisi cok ılgı gosterdı elımı hıc bırakmadı hedıyeler fln aldı aldık canta felan kopek felan bakcaktık hatta bırkac gun sonra bırden bıre bıttı?

Dicemi Dedim Kardeşim.

fazla detaya girme.

Zararın neresinden dönersen kardır.

sen 2 seneni vermissin

ben 4.5 senemi :)

sonuc aynıı değişmiyorrrr.

Dediğim Gibi. inanma böyle şeylere. eğer kız soğumuşsa hayattında biri olmasa bile dönmez geri.. Senin Ağlaman onun için hiçbirşey ifade etmez..

Sevseymiş zaten öyle ağlamana göz yumamazdı.. 1 hafta az bir süre değil. Hele Sevdiğin birinin sesini duymamak..

Ara vermek bitmek anlamına geliyor bence.. Takma dicem ama elinde olmayacak.

Herşey Arkadaşlara Söylenmez.

Bak Beni anlamıyor demiş.. Demekki sen çok üsteliyorsun sıkıyorsun .. arama sorma bunu yap..

Evet çok sıktım onu 2. gun msj atmıyorsun 3.cu gun atıyorsun dıyo kendımı toplayabılırsem ben sana zaten doncem dıor msjla. Dönme ıhtımalı nedir Sizce? Varmi.

Evet çok sıktım onu 2. gun msj atmıyorsun 3.cu gun atıyorsun dıyo kendımı toplayabılırsem ben sana zaten doncem dıor msjla. Dönme ıhtımalı nedir Sizce? Varmi.

Tamam bak şöyle yap bir süre mesaj atma. dayan . başka şeylerle ilgilen .
bakalım dönecek mi sana ..

Eğer dönmezse zaten bir daha sen aramak istemeyeceksin

araverelim demek ayrılık demek zaten :D bence bosver kafanı dınle

4 tane fare zehri tozu yut ama unutma 4 tane 5. de harbiden ölürsün. Ketçap al kollarına sık resmini çek dudaklarınıda büzdün mü tamamdır, nikahına bizi çağır

[MENTION=158708]tekalef60[/MENTION]

ne kadar umursamazlık o kadar mutluluk

bu arada huhunun fikrini tuttum

Neden şu olabilir yeni heyecanlar ariyordur veya daha iyisini bulmustur senden.

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri