Lütfen yardımcı olun bana :(((

---> Lütfen yardımcı olun bana :(((

Ayrılmak istiyor ve belki de başka birinden hoşlanıyor. Arkana bakma. Mesaj da atma. Acı ve Gerçek.

sıkılmıs veya yasadıklarınızdan yıpranmıs olabılır
Bunu okudunmu ablacım?
Durumun asli bu 2 senelik Sevgilim benden giderek soğudu ve sonunda da ayrıldı.İlk önce ablası mezhep farkı olan biriyle evlenmek istedi ama ailesi babası bunu istemedi kızda eşyalarını toplayıp evden kaçtı. Ondan sonra evde baya olaylar olmuş babası dayısı felan kriz geçirir gibi olmuş vermemeye çalışmışlar ama kız yinede gitmiş ve istemeye istemeye tatlıya bağladılar erkek tarafı geldi istedi felan. Sevgilim benden zaman istedi verdim ama dayanamadım bunun saçma olduğunu düşündüm. Buluşamıyorduk 10 günde bir kez anca görüşüyorduk yani soğuduk birbirimize bide okulu vardı. Bana ismimle hitap etmeye başladı iyice kötüleşti yani giderek kayıyordu elimden. En sonunda ayrıldı benden. Son gün bari yüz yüze ayrılalım dedim görüştük yarım saat ağladım banamışın demedi. Önceden tek damla göz yaşıma dayanamayan insan buna nasıl dayandı anlamadım. Şenle alakalı hiçbir durum yok seviyorum ilişkiyi yürütmek istiyorum ama buna gücüm yok mutlu olamıyorum olamıyoruzda dedi. Eskisi gibi olmaya gücüm yok dedi. Tek sorun buymuş. Sonra benden soğuduğunu söyledi. Hiçbirşekilde yanında olmamı istemiyor yani ona destek olmamı istemiyor. Mesaj attı bak biz ayrılmış olabiliriz ama bu tekrar birlikte olmayacağıiz anlamına gelmez zamana ihtiçayım var bu ne kadar sürer bilmiyorum sonrası Allah kerim diye. Ondan sonra yine üsteledim mesaj attım atma dediği halde 2 gün atmıyosun 3.cu gün atıyorsun atma bana uzun bir zaman ver ben dönerim olursa dedi. Annesiyle felan konuştum hayatında kimsenin olmadığını söyledi emin olarak. Bende sordum zaten ikilemde kaldığın veya hoşlandığın biri varmı şöyle ayrıldık sonuçta dedim ama yok dedi. kimseyi istemiyorum kimseyle olmuycam Seni bilemem dedi. Eşyalarımı da atmamış. Hatta ayrılmak için buluştuğumuzda benim almış olduğum çanta ile gelmişti.

Suan 5 yıllık arkadaşıylada o da anlam veremiyor. Arada ona geliyorlar diyo bir ara banada böyle yaptı sebebsiz mesajlarıma aramalarıma cevap vermedi hiç sonra 1 ay geçti ve mesaj attı özür diledi diyo. Yani bu böyle ama Sana ilk kez yaptığı için şaşkınsın diyo ama ben her ne olursa olsun seviyorsa böyle yapmaz diye düşünüyorum. Hani bana soğudu konuşmuyor en yakın arkadaşlarından biriyle neden konuşmuyor? Benden soğumuş ve suan beni özlemiyor bu ortada eksikliğimide hissetmiyor. Bu ne zamandır böyleydi görmüyormusun diyor. Benim durumum nedir ve ne yapmam gerekiyor arkadaşlar fikir verin ve durumu açıklayın lütfen.? Az önce o konuşmaidig 5 yıllık yakın arkadaşıyla konuştum kesinliklikle başka birisinin olmadıığnın garantisini verdi.. ?
Tek bitane bilge diye arkadaşıyla konuşuyormuş oda sorduğunda zaman sitiyorum ama o beni anlamıyor demiş hoşlandığı biride yokmuş.dedim Sen knşmuştursun buse tamamen bitirdi mi yoksa ileride düşünüyormu dedim
oda şu mesajı attı aynen
Hiç bilmiyorumki inan buna net birşey diyemem bitirdi gibi gözüküyor bence ama tabiki belli olmaz bu işler. dedi.

senın adına uzuldum..aıle sorunlarının verdıgı bır baskı var demekkı usttunde onu atamamıs..
senın soledıgın gıbı okul varmıs onun da stresı etkısı vardır.okuldan sonra yapıcakları aılesı suandakı durumun verdıgı bır yorgunluk vardır.
bole durumda aramamını tavsıye ederım..bende bole bızamandan gectım aradıkca sıkbogaz ettıkce ınsan ıyıce soguyor..
senın ıcın hayırlıısı olsun baska dıcek bıse bulamıyorum ..

senın adına uzuldum..aıle sorunlarının verdıgı bır baskı var demekkı usttunde onu atamamıs..
senın soledıgın gıbı okul varmıs onun da stresı etkısı vardır.okuldan sonra yapıcakları aılesı suandakı durumun verdıgı bır yorgunluk vardır.
bole durumda aramamını tavsıye ederım..bende bole bızamandan gectım aradıkca sıkbogaz ettıkce ınsan ıyıce soguyor..
senın ıcın hayırlıısı olsun baska dıcek bıse bulamıyorum ..

Çok teşekkür ederim bnde oyl e yapıyorum 1 haftadır :(

Başka şeyler dusun yahu sana kız mi yok xD

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri