Lütfen yardımcı olun bana :(((

tekalef60

Kayıtlı Üye
2 yıllık sevgilim soğuyup ara vermek istedi ailesel nedenlerdende çok yıpranmıştı. En yakın arkadaşıyla konuştum o na demişki kendimi toplamak için zaman istiyorum ama o bunu anlamıyor demiş ve arkadaşı hoşlandığı biri olup olmadığını sorduğunda yok demiş. Beni seviyor ve eşyalarımıda atmamış. Şimdi ben birden ortadan kaybolsam iyi olurmu hattımı felan değiştircem facemi dondurcam 4-5 ay yok olcam o bir şekilde arkadaşlarıma ulaşır zaten. Böyle yapcam Sizce sonuç ne olur.?Mesaj atmamı istemiyor 1 hafta hiç konuşmadık nasılsın diye mesaj attım cevap bile vermedi vede ona destek olmamıda istemiyor.

---> Lütfen yardımcı olun bana :(((

Ona zaman tanı bence ortadan kaybolmak asla iyi bir seçim olacağına sanmıyorum kalıp onun yanında olduğunu göster cevap atmasada sen mesaj atmaya devam et sen ne yapıyorssan yaz ona cevap atmaz ama okur tabiki :)

Ona zaman tanı bence ortadan kaybolmak asla iyi bir seçim olacağına sanmıyorum kalıp onun yanında olduğunu göster cevap atmasada sen mesaj atmaya devam et sen ne yapıyorssan yaz ona cevap atmaz ama okur tabiki :)

1 hafta hıc msj attım dun attım nasılsın diye cevap dahi vermedi cok kötü oldum ya :(

1 hafta hıc msj attım dun attım nasılsın diye cevap dahi vermedi cok kötü oldum ya :(

Ona olan sevgini göster ona sizi anlat ona gerekirse mesaj atmaması sevmıyor anlamına gelmez benım sevdıgıma aylarca cevapsız bınlerce mesaj attım ayrılmıstı sonra tekrar donmustu bana bazen böyle donemler olur sıkma canını :)

İnşallah döner ya :(( Sessiz kalmam lazım özlemesi lazımm

arkadaşlarını kullanarak eskı hatıralarını paylas onla mesela ben sevdıgım ıcın tshırt yaptırmıstım bı parcasını kesıp yollamıstım bir parcan bir ömrüme denk diye bir notla birlikte hoşlanmıştı cok :love3:

2 yıllık sevgilim soğuyup ara vermek istedi ailesel nedenlerdende çok yıpranmıştı. En yakın arkadaşıyla konuştum o na demişki kendimi toplamak için zaman istiyorum ama o bunu anlamıyor demiş ve arkadaşı hoşlandığı biri olup olmadığını sorduğunda yok demiş. Beni seviyor ve eşyalarımıda atmamış. Şimdi ben birden ortadan kaybolsam iyi olurmu hattımı felan değiştircem facemi dondurcam 4-5 ay yok olcam o bir şekilde arkadaşlarıma ulaşır zaten. Böyle yapcam Sizce sonuç ne olur.?Mesaj atmamı istemiyor 1 hafta hiç konuşmadık nasılsın diye mesaj attım cevap bile vermedi vede ona destek olmamıda istemiyor.

Eğer Ara Vermek istediyse ve mesajlarına da cevap vermiyorsa O sana geri dönmeyecek. Hayatına bakmalısın .. Ne Face dondur ne hattını kır.
Kendine uğraş alanları bul..
Yok olma gözünün önünde ol. Seni kaybeden o olsun sen kaybeden olma..
+ Eğer seni sevseydi destek vermen için seni yanında isterdi.

Eğer Ara Vermek istediyse ve mesajlarına da cevap vermiyorsa O sana geri dönmeyecek. Hayatına bakmalısın .. Ne Face dondur ne hattını kır.

Abla duygulandım vala ne güzel dedin öyle yaaa :uzgunkiz: :cy(19):

arkadaşlarını kullanarak eskı hatıralarını paylas onla mesela ben sevdıgım ıcın tshırt yaptırmıstım bı parcasını kesıp yollamıstım bir parcan bir ömrüme denk diye bir notla birlikte hoşlanmıştı cok :love3:

Ben kitap yazdım onun adına sorun sevdıgımı bılmesı degıl 2 yıl olmuş sonucta suanda ne kadar sevdııgmı bılıyor ama nıye boyle yapıor anlamadım

Durumun aslı bu 2 senelik Sevgilim benden giderek soğudu ve sonunda da ayrıldı.İlk önce ablası mezhep farkı olan biriyle evlenmek istedi ama ailesi babası bunu istemedi kızda eşyalarını toplayıp evden kaçtı. Ondan sonra evde baya olaylar olmuş babası dayısı felan kriz geçirir gibi olmuş vermemeye çalışmışlar ama kız yinede gitmiş ve istemeye istemeye tatlıya bağladılar erkek tarafı geldi istedi felan. Sevgilim benden zaman istedi verdim ama dayanamadım bunun saçma olduğunu düşündüm. Buluşamıyorduk 10 günde bir kez anca görüşüyorduk yani soğuduk birbirimize bide okulu vardı. Bana ismimle hitap etmeye başladı iyice kötüleşti yani giderek kayıyordu elimden. En sonunda ayrıldı benden. Son gün bari yüz yüze ayrılalım dedim görüştük yarım saat ağladım banamısın demedi. Önceden tek damla göz yaşıma dayanamayan insan buna nasıl dayandı anlamadım. Senle alakalı hiçbir durum yok seviyorum ilişkiyi yürütmek istiyorum ama buna gücüm yok mutlu olamıyorum olamıyoruzda dedi. Eskisi gibi olmaya gücüm yok dedi. Tek sorun buymuş. Sonra benden soğuduğunu söyledi. Hiçbirşekilde yanında olmamı istemiyor yani ona destek olmamı istemiyor. Mesaj attı bak biz ayrılmış olabiliriz ama bu tekrar birlikte olmayacağıız anlamına gelmez zamana ihticayım var bu ne kadar sürer bilmiyorum sonrası Allah kerim diye. Ondan sonra yine üsteledim mesaj attım atma dediği halde 2 gün atmıyosun 3.cü gün atıyorsun atma bana uzun bir zaman ver ben dönerim olursa dedi. Annesiyle felan konuştum hayatında kimsenin olmadığını söyledi emin olarak. Bende sordum zaten ikilemde kaldığın veya hoşlandığın biri varmı söyle ayrıldık sonuçta dedim ama yok dedi. kimseyi istemiyorum kimseyle olmuycam Seni bilemem dedi. Eşyalarımı da atmamış. Hatta ayrılmak için buluştuğumuzda benim almış olduğum çanta ile gelmişti. Şuan 5 yıllık arkadaşıylada o da anlam veremiyor. Arada ona geliyorlar diyo bir ara banada böyle yaptı sebebsiz mesajlarıma aramalarıma cevap vermedi hiç sonra 1 ay geçti ve mesaj attı özür diledi diyo. Yani bu böyle ama Sana ilk kez yaptığı için şaşkınsın diyo ama ben her ne olursa olsun seviyorsa böyle yapmaz diye düşünüyorum. Hani bana soğudu konuşmuyor en yakın arkadaşlarından biriyle neden konuşmuyor? Benden soğumuş ve şuan beni özlemiyor bu ortada eksikliğimide hissetmiyor. Bu ne zamandır böyleydi görmüyormusun diyor. Benim durumum nedir ve ne yapmam gerekiyor arkadaşlar fikir verin ve durumu açıklayın lütfen.? Az önce o konusmaıdıg 5 yıllık yakın arkadasıyla konustum kesınlıklıkle baska bırısının olmadııgnın garantısını verdi.. ??
Tek bitane bılge dıye arkadaşıyla konusuyormus oda sordugunda zaman sıtıyorum ama o benı anlamıyor demıs hoslandıgı bırıde yokmuş.

Canım Kardeşim

Araya Birileri Girdiyse

Kes Umudu

Daha Birşey bekleme.

Canım Kardeşim

Araya Birileri Girdiyse

Kes Umudu

Daha Birşey bekleme.

Bende o yüzden umutluyum zaten Abi. Başkası yokmus hem bunu efaalrcva kendı desı kımseyı ıstemıyorum dıye hem en yakın arkadası sormus hemde annesı söyledi. Yanı tamamen bıtırmek istese söylerdı 20 gun oldu ayrılalı.

Bende o yüzden umutluyum zaten Abi. Başkası yokmus hem bunu efaalrcva kendı desı kımseyı ıstemıyorum dıye hem en yakın arkadası sormus hemde annesı söyledi. Yanı tamamen bıtırmek istese söylerdı 20 gun oldu ayrılalı.

Ben Sana Ne Diyorum Sen Bana Ne Diyorsun Canım Kardeşim.

Araya Başkalarının Fikir Vermesi

Başkalarının Kız Arkadaşına Akıl Vermesi Girdiyse

O Kız Sana Daha Dönmez

Dönersede Eskisi Gibi Olamazsınız

Kes Umudu.

Ben Sana Ne Diyorum Sen Bana Ne Diyorsun Canım Kardeşim.

Araya Başkalarının Fikir Vermesi

Başkalarının Kız Arkadaşına Akıl Vermesi Girdiyse

O Kız Sana Daha Dönmez

Dönersede Eskisi Gibi Olamazsınız

Kes Umudu.

e tamam pardon yanlıs anladım başka bırısı zannettım. Fikir veren yok sadece nedenini sordular annesı sormus sogudum demıs ılerde belkı daha iyi olcaz demiş.

e tamam pardon yanlıs anladım başka bırısı zannettım. Fikir veren yok sadece nedenini sordular annesı sormus sogudum demıs ılerde belkı daha iyi olcaz demiş.

:D

Dost Acı Söyler.

Git Bi Elini Yüzünü Yıka

Mantıklı Düşün.

Biri Senden Soğuyor

Sonra İlerde Tekrar İyi Olcağız Demiş

Oda belki?

ah bu kızlar varya kızlar

köküne kibrit suyu bunların.

:D

Dost Acı Söyler.

Git Bi Elini Yüzünü Yıka

Mantıklı Düşün.

Biri Senden Soğuyor

Sonra İlerde Tekrar İyi Olcağız Demiş

Oda belki?

ah bu kızlar varya kızlar

köküne kibrit suyu bunların.
ayrılmadan 5 gün önce sinemaya gıttık durmadan seni sevıyorum dedi kendisi cok ılgı gosterdı elımı hıc bırakmadı hedıyeler fln aldı aldık canta felan kopek felan bakcaktık hatta bırkac gun sonra bırden bıre bıttı?

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri