LoKuMuM & canSu^^ Özlüyoruzzz ((:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
---> LoKuMuM & canSu^^ Özlüyoruzzz (:)

Geçenlerde Bi Konu Kapadım.

Foruma Yansıtmayın Diye.

Bunuda Kapatmak İstemiyorum.

ben eski halini bilmiorum daha yepyeni üyeyim :) ama güzel karşılandım şahsen umarım aradığınız huzurlu ortamı tekrar yakalarsnız :)

Teşekkürler Dua :)

Ortamı germeye gerek yok. Sorunu olan varsa sorunuyla kalsın. Biz barışmaya çalıştık kendisi istemedi. Konunun kapanmasını istemiyorum.

Çoğu kişi üstüne alınmış bu yazılanları. Demek ki Anıl'ın dediği gibi her zaman suç bizde olmuyor. Yani bu kadar kişi bize sitem ediyor olamaz diye düşünüyorum. Kimseyede sitem edeceği bir şey yapmadık. Yaptığım varsa da özür dilemesini bildim.

Bknz : Ballı.kurabiye.

Şimdi lütfen konuda tartışmayın.

İyi Forumlar.

Son düzenleme:

Baya samimi ve güzel bir konu olmuş.
Bu konuyu açmanız foruma bağlılığınızı ve forumun iyliğinizi düşünmenizi belli etmektedir.

Düşüncem İlk Günki Gibi Konu Açıldığındada Böyleydi Şimdide Her Forumda Aynı Konu Dönüyor.

Anılar, anılar, şimdi gözümde canlandılar
Anılar, anılar, beni bu akşam ağlattılar:D

ben eskiden çok girmezdim .. ama yine de eskiydim.. yani herkes beni tanımazdı ama ben herkesle çok çabuk kaynaşabildiğimden dolayı sohbet ettiğim bikaç kişi olmuştu samimice.. özledim ben bile.. kimseye laf çarpma gibi bi şey yapmıyorum ama çok yeni kişi geldi.. eskiler gitti.. kimse eskilerin yerini tutamıyo.. Konuyu açtığın için tşk .. :(

Biliyorum ben geldim diye forumun tadı kaçtı söyleyemiosunuz ama anladım ben
icon9.gif

Forumun tadını kaçıran benim sen üstüne alınma. Ama ne yaparsın yalnız bir insanım işte.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri