LoKuMuM & canSu^^ Özlüyoruzzz ((:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
---> LoKuMuM & canSu^^ Özlüyoruzzz (:)

Çok haklısınız
artık dogru düzgün forumda eglence olmaz oldu
Birde herkes artık pc başında vakit ayıramıyor vs sebeplerden.
Ama dönem geçer eminim :)

doğru söylüyorsunuz (:)

artık 'dost' dediklerimiz arkamızdan konuşur oldu.kimse kimsenin duygularını umursamıyor kalp kırmaya son gaz devam ediyor millet :) bi zamanlar dost dediğimiz insanların meğerse aylarca bizi ayakta uyuttuğunu öğreniyoruz.

bence bu kopukluk da bu yüzden oldu.kimsenin kimseye güveni kalmadı yani şahsen ben öyleyim artık şu forumda kimseye doğru düzgün güvenmiyorum..

ama bence böylesi daha iyi oldu.kimin gerçek dostumuz olduğunu kiminse sadece boş zamanını doldurmak için kullandığı insanlar olduğumuzu anlamış olduk :)

konu için teşekkürler :)

:)

Eskiden ..

Eskiden Millet Birbirinin Ardından Atmıyordu Yada Atıyorduda Ortaya Çıkmıyordu Bazıları Bazılarının Ne Oldugunu Anlamaya Başlayınca KopmaLar oLdu

SevgiLisi Yüzünden SiLenLer Demişsiniz ya

Evet Ben SevgiLim İçin SiLdim Herkesi

SİLERİMDE

Ben NazLı iLe Zamanında BaşkaLarını Bir Tuttum BaşkaLarı Yüzünden Kavga Ettimde Ne OLdu ? BEN YORULDUM , BEN KAYBETTİM Çok DeğiL Daha Geçen HaftaLarda Arkamızdan Atan Daha KimLer Vardı KimLer Benim Yüzüme geLip Kardeşim Canım DıyenLer 2 gun Sonra Arkamdan Atmaya BaşLadı Kendisi Çok Biliyormuş Gibi Konuşmaya Başladı ..

Eskiden Ne GüzeLdi Biliyormusunuz ?

Eskiden Herkesin Herkeste Msn'i Yoktu .

Facebook'dan Ordan Burdan Buluyolar Bırbırlerını eklıyorlar sonra cnm cicim diye başlıyorlar sonra bırısı kavga edıyor dıgerı benım tarafımda ol baskası benım tarafımda ol dıyor bir safa geçiliyor ve 2 gun sonra onunla kavga edılınce gidip Obur Taraftakine Laf Taşınıyor Hepsinin Sebebi Bu . Ha Ben SiLdiğimde Harbiden Beni Kardeş Olarak GörenLer Vardı Cidden SeviyeLi ArkadaşLarımda Vardı Ama Bir Laf Var " Kurunun Yanında Yaşta Yandı " Diye OnLarda O Duruma DüştüLer ..

Pişmanmıyım ?

Hayır

Ben Zamanında DostLarım İçin Çok Şey Yaptım Kendi iLişkimi BiLe Karşıma aLdım Ama anLadım ki Tek Gerçek Karşı Taraftaki Kızı ÜzmeyLe Yetiniyormuşum ..

Forumdan Herkesin Msn'i Vardı Bende MsnLer Benden İstenirdi Ama Şimdi TopLasanız FOrumdan 5 Kişide ANca Vardır OnLarda biLiyorLar Kendini Zaten

Değişmekten ve Eski GünLeri ÖzLeyenLer Umarım Anlamıştır Demek İstediğimi ..

SeLametLe

Neden bu kadar gocunulduğunu anlamıyorum doğrusu.

Yorumlar için teşekkürler.

Son düzenleme:

çok eski bir üye olmadığım için bu duruma tam anlamıyla bir yorum yapamam ama bulunduğum zaman içerisinde can ciğer kardeş olanların kısa bir zaman sonra birbirleriyle ettikleri kavgalar beni de şaşırtıyor ve üzüyor..dilerim bu konu bunu yapanlar kimlerse artık bir ders olur ve düzelir birşeyler..

eskiLer daima özLenir ama geriye geLmez ayrı ...

Daha çok arkadaşLıkLar ediniceksiniz burda bu kadar karamsar oLmayın..

Hepsi geLip geçici sevgiLi vs. için birbirinizi kırmanıza siLmenize gerek yok :)

+

msn de yaşadıkLarınız buraya taşımayın.

forumu ayrı yaşayın iLk gunLerdeki yaşadığınız gibi.

teşekkürLer içten bi itiraf oLmuş fıstıkLar :)

Dikkat edinde size sitem edenLerde bi konu açmasın

öle bi konu acılırsa böle seyler olmaz :D

Allah aşkına kime ne yaptık anıl?
tek yaptığımız şey millete haketmediği değeri vermekti:)
sana sitem ettircek bişeymi yaptıkta bi kalemde sildin nedenini bilmediğimiz bi durum yüzünden.

eskiLer daima özLenir ama geriye geLmez ayrı ...

Daha çok arkadaşLıkLar ediniceksiniz burda bu kadar karamsar oLmayın..

Hepsi geLip geçici sevgiLi vs. için birbirinizi kırmanıza siLmenize gerek yok :)

+

msn de yaşadıkLarınız buraya taşımayın.

forumu ayrı yaşayın iLk gunLerdeki yaşadığınız gibi.

teşekkürLer içten bi itiraf oLmuş fıstıkLar :)

okuduğun için biz teşekkür ederiz cnm:)

ben konu acmıyorum :D

herkesın yuzune soluorum büşş bilir :D:D

o duyguyu şahsen evet tattımxD
kırarmı kırmazmı bana küsermi hiç umrunda değil neler saymıştı banaxD

Forumda eskiden gruplaşma yoktu ..

oldugu surece bu forumda yaprak dokumu olacaktır çaresi yok ..

semıh ve betule katılıyorum

:D iLk aşk itirafıNı ben açMıştm sanırm ne güNlerdi oF bende özLdm eski forumu arada giriyorum ama sankİ cenaze evinde gibi oLuyor insan biraz oLsun egLnce kaLmamış ahhh ahhh eskiLer ah esKiLer (yaşLndım sanırm :D)

Moderatör tarafında düzenlendi:

pardon semih abi foruma epeydir girmedigim için kuraLLarıda unuttum dikkat ederim

:D iLk aşk itirafıNı ben açMıştm sanırm ne güNlerdi oF bende özLdm eski forumu arada giriyorum ama sankİ cenaze evinde gibi oLuyor insan biraz oLsun egLnce kaLmamış ahhh ahhh eskiLer ah esKiLer (yaşLndım sanırm :D)

aynen ya eskideki eğlenceler nerde çıkamazdık forumdan kendi adıma konuşim 1dk geç çıkmak için babama yalvarırdımxD

ya ben patrona derdimki sen çık ben çıkarım otobüsLe anLaşma imzaLıycaktım resmn :D

Allah aşkına kime ne yaptık anıl?
tek yaptığımız şey millete haketmediği değeri vermekti:)
sana sitem ettircek bişeymi yaptıkta bi kalemde sildin nedenini bilmediğimiz bi durum yüzünden.

Kimseyi siLdiğim yok git yandaşLarına sor onLar anLatsın

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri