LityuM (: ( GünceL )

---> LityuM - ( GünceL )

Güzelll

Bi twitter fenomeni var ona benzettim :D

Hadi ya, twitter alsam ben de fenomen olur muyum ki acaba :I

Çok şekersin allah sahibine bağışlasın :R
Kolundaki dövmemi ? Cok merak ettim :R

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Öncelikle çok teşekkür ederim :eda:

Ve evet malesef dövme, lisedeyken yaptırmıştım, annemler önce baya karşı çıkmıştı, berbat günlerim oldu o aptal şey yüzünden ama gençlik işte, artık hiçbir anlamı yok benim için, sadece bir aksesuar xD

sevgilisinin ismi yazıyodur :mad:

Eski bir arkadaşımın bana hitap şekli diyebiliriz, biraz fazla ısrarcı bir arkadaştı, artık umrumda değil . Artık kendi kararlarımı verebiliyorum, en güzeli de bu zaten :R

---> Sequeres :) ( GünceL )

[MENTION=63028]LityuM[/MENTION] iyi iyi sevgilinin adını yazma :D sonra ayrılamazsın falan mazallah :D ee aranız nasıl kaç senelik anlat biraz ya :D

[MENTION=165530]Morgenstern[/MENTION] Aramız gayet iyi, iyi anlaşıyoruz, uzun süredir arkadaşız ama son zamanlarda biraz daha farklı bir yola girdik sanırım ve ben bu yolda yürümeyi seviyorum :R

- Umarım yetmiştir .

[MENTION=165530]Morgenstern[/MENTION] Aramız gayet iyi, iyi anlaşıyoruz, uzun süredir arkadaşız ama son zamanlarda biraz daha farklı bir yola girdik sanırım ve ben bu yolda yürümeyi seviyorum :R

- Umarım yetmiştir .

allah mutlu mesut etsinde şımarnanın mantıgı yok benim makara yaptıgımı anlamıssındır diye umuyorum saygılar :D

allah mutlu mesut etsinde şımarnanın mantıgı yok benim makara yaptıgımı anlamıssındır diye umuyorum saygılar :D

Anlıyorum, yani anlıyodum; ama açık olmak gerekirse, bu bazen beni rahatsız ediyor, ayrıca özür dilerim eğer aşırı bir tepki vermişsem, sadece benim için bile bu durum fazlasıyla yeniyken, bunun makarasını yapmak sanırım bana biraz ağır geldi, belki uzun süredir böyle bir ilişkinin içinde olsaydım daha rahat dalga geçebilirdim; ama şimdi bunu burada konuşmak ne kadar doğru bilmiyorum, ben kimseyi kırmak ya da üzmek istemiyorum. Özür dilerim, umarım sen de anlarsın, sevgiler.

Anlıyorum, yani anlıyodum; ama açık olmak gerekirse, bu bazen beni rahatsız ediyor, ayrıca özür dilerim eğer aşırı bir tepki vermişsem, sadece benim için bile bu durum fazlasıyla yeniyken, bunun makarasını yapmak sanırım bana biraz ağır geldi, belki uzun süredir böyle bir ilişkinin içinde olsaydım daha rahat dalga geçebilirdim; ama şimdi bunu burada konuşmak ne kadar doğru bilmiyorum, ben kimseyi kırmak ya da üzmek istemiyorum. Özür dilerim, umarım sen de anlarsın, sevgiler.

yok ben sana makarasına takılıyodum gerçekten güzelsin ama burası sanal sonuçta maksat muhabbet değil mi zaten. Ben toplam 6-7 sene ilişki içindeydim umarım benim yaşadıklarımı yaşamazsın seni mutlu edecek cok kişi var umarım onlardan birini seçmişsindir :hi:

yok ben sana makarasına takılıyodum gerçekten güzelsin ama burası sanal sonuçta maksat muhabbet değil mi zaten. Ben toplam 6-7 sene ilişki içindeydim umarım benim yaşadıklarımı yaşamazsın seni mutlu edecek cok kişi var umarım onlardan birini seçmişsindir :hi:

Evet, haklısın, sanırım biraz gerginim, tekrar özür dilerim ve teşekkür ederim o senin kibarlığın, senin güzelliğin :R

---> LityuM - ( GünceL )

[MENTION=63028]LityuM[/MENTION] eskisehirli :)

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

[MENTION=162261]XPeke[/MENTION] Bir an ben olabilirmişim gibi geldi xD

daha foto yok mu ya :D değiştir biraz yenilik :p

Son resim senin için Morgo xD

eger istersen sende arkadasim olabilirsi gayet tabi :D

Evettt , yippuu :R

Benim için bir onurdur, Melikşah :R Ben de Ayşe-Eren, hangisi diye sorma, ikisini de kullanabilirsin, genelde Eren kullanılıyor ama ben Ayşe'yi de seviyorumm, yani nasıl istersen. Bu arada tanıştığıma çok memnun oldumm :Ü

Son resim senin için Morgo xD

Evettt , yippuu :R

Benim için bir onurdur, Melikşah :R Ben de Ayşe-Eren, hangisi diye sorma, ikisini de kullanabilirsin, genelde Eren kullanılıyor ama ben Ayşe'yi de seviyorumm, yani nasıl istersen. Bu arada tanıştığıma çok memnun oldumm :Ü
ben ayse demek istiyorum :). benim ismimde meliksah kagan. genelde kagan diye cagiriyorlar ama sende istedigini diyebilirsin :)bende cok memnun oldum ayse

[MENTION=162261]XPeke[/MENTION]

Bence de ya, Ayşe daha güzel xD

+

tekrar memnun oldum Kağan :R

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri