Kurucu Semih - ASKER!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
---> Kurucu Semih - ASKER!!

Semih,mesaj at genks teli değiştirince numaralar gitmiş.xD
Doğum günün kutlu olsun bu arada çocuk bayramında.:2:

Vay Ali Vayy.

Kimdir Necidir Hayal? Kardeşin mi?

haftaya dagıtıma geliyor ispartadan, tunceli hozata gidecek ayın 15. teslim olacaklar elazıgda toplanacaklar 1 2 gün sonra tunceliye götüreceklermiş...ispartada keskin nişancı ve avcı eri oldum abla diyordu ama tuncelide durum ne olur bilmiyorum...değişebilirmiş herşey, teslim olunca daha kesin ögrenicez

haftaya dagıtıma geliyor ispartadan, tunceli hozata gidecek ayın 15. teslim olacaklar elazıgda toplanacaklar 1 2 gün sonra tunceliye götüreceklermiş...ispartada keskin nişancı ve avcı eri oldum abla diyordu ama tuncelide durum ne olur bilmiyorum...değişebilirmiş herşey, teslim olunca daha kesin ögrenicez

Uzak Sayılmayız

Arar Ben Sahipsiz Bırakmam Merak Etme

İlçe Jandarma'dan Dağıtımı Yapılır Büyük İhtimalle

Herhangi Bi Karakola Gitme İhtimali Var

Her Karakolda O Tip Silahları Kullanan En Az 2 Veya 3 Kişi Oluyor

Belkide İlçede Kalır Hakkında Hayırlısı Neresiyse Artık.

Uzak Sayılmayız

Arar Ben Sahipsiz Bırakmam Merak Etme

İlçe Jandarma'dan Dağıtımı Yapılır Büyük İhtimalle

Herhangi Bi Karakola Gitme İhtimali Var

Her Karakolda O Tip Silahları Kullanan En Az 2 Veya 3 Kişi Oluyor

Belkide İlçede Kalır Hakkında Hayırlısı Neresiyse Artık.

teskkür ederim..dün geldi kardesim,silah bakımcısı yazıyo kagıtta diyordu...değişmezse görevi iyiymiş sanırım...hayırlısı olsun hepinizin hakkında

Ablam kardeşinle aynı yerde askermişiz :). avcı eriyse iyi sorumluluk almaz.. silah görevlisi geri hizmet bi nevi rahat onun için.. içini ferah tut :)

Ablam kardeşinle aynı yerde askermişiz :). avcı eriyse iyi sorumluluk almaz.. silah görevlisi geri hizmet bi nevi rahat onun için.. içini ferah tut :)

öylemi) hozattasın demek sende...Allah ailene kavuştursun inşallah...evet öyleymiş eger degişmezse, zaten kücükken bir ameliyat ve birkaç hastalık geçirmişti aslında cigerler hassas üşütmemesi lazım, o yüzden içerde olması bizim için iyi..bunları gerekli yerlere yazmıştı zaten belki o yüzden silah görevlisi olmuştur ama değişirse üzülürüm..Allah hayırlısını versin hepinizin hakkında sana da hayırlı teskereler..sagolasın

öylemi) hozattasın demek sende...Allah ailene kavuştursun inşallah...evet öyleymiş eger degişmezse, zaten kücükken bir ameliyat ve birkaç hastalık geçirmişti aslında cigerler hassas üşütmemesi lazım, o yüzden içerde olması bizim için iyi..bunları gerekli yerlere yazmıştı zaten belki o yüzden silah görevlisi olmuştur ama değişirse üzülürüm..Allah hayırlısını versin hepinizin hakkında sana da hayırlı teskereler..sagolasın

yok güzel ablam hozatta değilim ıspartada'n geldiğini söylemiştin bende oradan geldim, şemdinliye gidiyorum ben.. silah sorumlu oluşu onunla alakası yok onlar ta ankaradan belirleniyor. yeri gayet rahat senin de için rahat olsun ankaranın yazsı değişmez kolay kolay sadece silah deposunda kalacak yeri gayet güel dediğim gibi için rahat olsun :)

Aslında 195 gün yazıyor ama -20 diyorum izin kullanmadığın için o yüzden ;

Şafak 175. :)

67 gün sonra çift rakamlara düştüğün an biter bu askerlik Allahın izniyle. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri