Kurucu öZKAN - ASKER !!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
---> Kurucu öZKAN - ASKER !!

İyi görevler özkan abiiiiiii:):)
Sağ salim gidip gelirsin umarımmm...
İyi görevler ....:)

:106:​

Asker ocağı öyle bir yerdir ki Yıllara meydan okurken günlere esir düşersin birden...
Biter kardeşim biter sağ salim gidip gelirsin inşallah...
Hayırlı teskereler şimdiden...

Çok şey söylemek gelir ya içinden... Ama söyleyemezsin, içinde bir yerlerde gizlemek zorunda kalırsın hani...
Bir rüya görürsün, eşsiz bir rüya… Çok kısa görürsün o rüyayı ama seni derinden etkilediyse unutamazsın… Hani kader diye bir şey vardır. Karşı gelemediğimiz, boyun eğmek zorunda kaldığımız o kader… Gidişleri de içinde barındıran kader… O gidişlerin dönüşü olur muhakkak… “İnsan kendi kaderini kendi çizer.” derler ya… Doğrudur bir bakıma… MECBUR gidişleri engelleyemese de dönüşleri bekler… Dönüşlere inanır ve sadece BEKLER… İnanmak başarmanın yarısı değil midir zaten? İNANIR ve BEKLER… Seviyorsa gerçekten, zaten ister istemez bekler, elinde olmadan… “Özleyeceksin sadece” sözünü hatırlar, ÖZLER… Hem özler hem bekler… Dayanır… İçindeki sevgisi güçlüyse ona dayanma gücünü de verir… Dayanır… Her an onu düşleyerek, her an o KISA, CAN ALICI FİLMİ hatırlayarak dayanır…
Giden “Bekle beni.” diyemez sevdiğine… Çünkü bilemez o gidişin nerelere varacağını. Hiç gitmediği bir yoldur ki bilemez gittiğinde zihninde neler olacağını. Haklıdır giden… Sevdiği için yapmıştır bunu, onu üzmemek için… Ve kalan hak verir ona… Anlamıştır nedenleri… Gidenin kalbini görebildiyse kalan, anlar gidenin kalbinden geçeni… Sözlerine değil, kalbine inanır…

Sayılı gün çabuk geçermiş. Çabuk geçecek, gittiğin gibi geleceksin inşallah… Ne kadar sensiz kalacağımız için üzülsek de düşlerforum’un senin gibi bir askeri olduğu için çok gururluyuz… Bir an önce zamanın akıp geçmesi dileğiyle… Hayırlı teskereler canım… ALLAH'A emanet ol...

Sonunda BOĞULMAK olsa da benim O SULARDA YÜZMEM gerek!... ;)

Son düzenleme:

ayyhh benm abimde yarın qiDio asKere yhaaa aLLah hepsinin yoLunu açık eTsnn

bana kaderimin bir oyunumu bu aLdi öZkanı gönderiyor askere.

faceten yazdım ama burdanda yazıyımm
hayırlı teskereler olsun...
allaha emanet oll

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri