Kurucu, Admin, Süper Moderatör, Moderatör, Gold Üye Kimdir? Görevleri Nelerdir?

---> KuRuCu, Gold Üye, Admin ,Süper Moderatör, Moderatör , HaftanınÜyesi, PrenSes Kimdir ?

Kapalı Şuan.

---> KuRuCu, Gold Üye, Admin ,Süper Moderatör, Moderatör , HaftanınÜyesi, PrenSes Kimdir ?

PayLaşım İçin SaoL

Süper Moderatör : Süper Moderatör'ün Yetkileride Hemen Hemen Adminlerle Aynıdır. Adminlerden Tek Farklı Yönü Üye Banlama Yetkisi Yoktur..

bu guncellenmelı

Süper Moderatör : Süper Moderatör'ün Yetkileride Hemen Hemen Adminlerle Aynıdır. Adminlerden Tek Farklı Yönü Üye Banlama Yetkisi Yoktur..

bu guncellenmelı

yıllar önce yazmışım tekrar düzeltiyim asıl olmasi gereken sudur

anketler bir bölümdür buraya moderator yetkisi verirsin moderator sadece bu bölümde kilitleme ve düzenleme yetkisi olur
eğlence forum geyik forumlari diye gecen yer bir forumdur buraya supermod yetkisi verirsin sadece bu bölümde yetkili olurlar

eğlence forum geyik forumlarının alt katagorisi olan anketler ve diğer bölümlerde yetkileri olur silme yetkisi yine yoktur sadece bu bölümlerde taşima bölme değiştirme kitleme yetkileri vardır.

yöneticiler tüm forumda yetkilidirler silme yetkileri vardır ama ban yetkileri yoktur ayrıca mod ve süpermodların kilitlemiş olduklari konuları geri dönüşüm kutusuna taşimakla yükümlüdürler gerekirse silme işlemini gercekleştirilir

yöneticinin bir üstüneki rütbe Co admin (koordinator veya direk admin)sadece bunlar ban yetkileri olur

yıllar önce yazmışım tekrar düzeltiyim asıl olmasi gereken sudur

anketler bir bölümdür buraya moderator yetkisi verirsin moderator sadece bu bölümde kilitleme ve düzenleme yetkisi olur
eğlence forum geyik forumlari diye gecen yer bir forumdur buraya supermod yetkisi verirsin sadece bu bölümde yetkili olurlar

eğlence forum geyik forumlarının alt katagorisi olan anketler ve diğer bölümlerde yetkileri olur silme yetkisi yine yoktur sadece bu bölümlerde taşima bölme değiştirme kitleme yetkileri vardır.

yöneticiler tüm forumda yetkilidirler silme yetkileri vardır ama ban yetkileri yoktur ayrıca mod ve süpermodların kilitlemiş olduklari konuları geri dönüşüm kutusuna taşimakla yükümlüdürler gerekirse silme işlemini gercekleştirilir

yöneticinin bir üstüneki rütbe Co admin (koordinator veya direk admin)sadece bunlar ban yetkileri olur

doğru ama ben smodken banlama yapıyordum burda o yüzdn böyle bir yazı yazdım :)

[MENTION=34643]Vitamin[/MENTION]
Var Demek İstemiş Emine .. Yetkinin var olduğu konusunda güncelleme yapın demiş :D

Vardır diyor emine zaten ) konuda yoktur yazmışlar...bunu güncellemek lazım yetki var yani Sercancım)

aman be bi banlatmadınız şu emineyi bilerek yaptım :3dth8:

hıhh

doğru ama ben smodken banlama yapıyordum burda o yüzdn böyle bir yazı yazdım :)

kesinlikle haklısında işte adminden bir farkın kalmıyor
diyeceksin pleske giriyor admin bütün adminler girmiyor:)

yani bu forum yetkilerinda bir ast üst ilişkisi olmak zorunda gibi
supermodda ba yetkisi var adminde var kurucuda var varda var
ne gerek var admin olmaya :)

supermoddan bir farkı yokki demek istediğimi anladın mı

eğer üstte kurucu sonra admin sonra yönetici sonra supermod sonra mod varsa(yetkili isimleri böyle olmak zorunda değil örnek verdim)

sistem böyle işliyorsa herhangi bir fark kalmıyor :) sadece renk atıyorsun buda bana hep saçma gelmiştir 2006yılından beri :) neden 2006 diyorum cünkü ondan önceki forum siteleri belliydi daha sonra mantar gibi coğaldıkları için sadece ciddi olabilen özkan gibi arkadaşlarımız sağlam kaldı diğer herkes battı e o kadar forum oluncada bütün yetkiler biribirine girdi :)

kesinlikle haklısında işte adminden bir farkın kalmıyor
diyeceksin pleske giriyor admin bütün adminler girmiyor:)

yani bu forum yetkilerinda bir ast üst ilişkisi olmak zorunda gibi
supermodda ba yetkisi var adminde var kurucuda var varda var
ne gerek var admin olmaya :)

supermoddan bir farkı yokki demek istediğimi anladın mı

eğer üstte kurucu sonra admin sonra yönetici sonra supermod sonra mod varsa(yetkili isimleri böyle olmak zorunda değil örnek verdim)

sistem böyle işliyorsa herhangi bir fark kalmıyor :) sadece renk atıyorsun buda bana hep saçma gelmiştir 2006yılından beri :) neden 2006 diyorum cünkü ondan önceki forum siteleri belliydi daha sonra mantar gibi coğaldıkları için sadece ciddi olabilen özkan gibi arkadaşlarımız sağlam kaldı diğer herkes battı e o kadar forum oluncada bütün yetkiler biribirine girdi :)

anladım :) acıklama ıcın tesekkurler :D

bu arada benı banlamayı dusunen sayın arkadas once kendını banla :D

Bilgi için teşekkür ederim..

Normal Üye iLe Ayni.

Sadece Renkleri Farklı.

kurucu - gold - admin - dj gibi rütbelerin olduğu yazılmış konu başlangıcında. üzerinden 5 yıl geçmiş . acaba Dj rütbesi hala aktif midir . aktifse olmak istiyorum . saygılarımla

kurucu - gold - admin - dj gibi rütbelerin olduğu yazılmış konu başlangıcında. üzerinden 5 yıl geçmiş . acaba Dj rütbesi hala aktif midir . aktifse olmak istiyorum . saygılarımla

Merhaba

Diğer Konunu da Belirttiğim Gibi Forumumuz da Eskiden Radyo Aktifti

Eğer Tekrar Uygun Görülüp Aktif Olursa

Dj Olan Üyelere Gereken Rütbe Verilecektir.

Merhaba

Diğer Konunu da Belirttiğim Gibi Forumumuz da Eskiden Radyo Aktifti

Eğer Tekrar Uygun Görülüp Aktif Olursa

Dj Olan Üyelere Gereken Rütbe Verilecektir.

tamam admin . teşekkür ederim .

[MENTION=4428]sEmih[/MENTION] Biz eski ihtiyarlara özel Emektar rankı bekliyoruz mucuxx

[MENTION=4428]sEmih[/MENTION] Biz eski ihtiyarlara özel Emektar rankı bekliyoruz mucuxx

+1912
[MENTION=36790]Özkan[/MENTION] abi emektarlara sahip çıkalım..

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri