Kurucu, Admin, Süper Moderatör, Moderatör, Gold Üye Kimdir? Görevleri Nelerdir?

---> KuRuCu, Gold Üye, Admin ,Moderatör, Stajyer mod, HaftanınÜyesi, PrenSes Kimdir ?

Yaptım.

---> KuRuCu, Gold Üye, Admin ,Moderatör, Stajyer mod, HaftanınÜyesi, PrenSes Kimdir ?

biLqiLendirme için saqoL :)

Erkekler içinde olsa (prenses gibi):rolleyeS:

tekrar etmek iyi oldu

Ben prenses olmk ıstıorm .d

---> KuRuCu, Gold Üye, Admin ,Süper Moderatör, Moderatör , HaftanınÜyesi, PrenSes Kimdir ?

Konu Güncellendi

---> KuRuCu, Gold Üye, Admin ,Süper Moderatör, Moderatör , HaftanınÜyesi, PrenSes Kimdir ?

bende prenses olmak için ugraşıyorum inş. olurum ve oluşmuşum :106:

Sıradan Bir Üye'yim .. SüpeR Mod oLmak İstiyorum :(

Prenses'imm..Teşekkürler

Kaç mesajda prenses üye olunuyor?

Bunların Hepsini Biliyorum , Teşekkür Ederim.

Bilmeyenler İçin Yararlı Bir Konu oLmuş.

Erkekler İçinde Mavi Olsa?

Kırmızı Onlar???

KuRuCu : Forum Sahibidir , Forum Ondan Sorulur.

Admin : Forumun Genel Yöneticileridir. Forum Yönetimi Ve İşleyişi İle İlgili Kararları Verirler. Bu Kararlar Konusunda Gerektikçe Moderatörlerinde Fikirlerini Alırlar.

Süper Moderatör : Süper Moderatör'ün Yetkileride Hemen Hemen Adminlerle Aynıdır. Adminlerden Tek Farklı Yönü Üye Banlama Yetkisi Yoktur..

Moderatör : Sadece Sorumlu Olduğu Bölümlerde Düzenleme Yapma Yetkisine Sahip Yöneticilerdir. Forumda Gördüğünüz Sorunları , Şikayetlerinizi Forum Yöneticilerine Bildirebilirsiniz..

Haftanın Üyesi : Forumda Bir Haftada Yaptığı Paylaşım Ve Üyelerle Yaptığı Diyaloglara Bakarak Paylaşımcı Arkadaşları Değerlendirdiğimiz Üye'dir..

DJ : DuslerForum'un DJ'lerine Verilen Rütbedir. Yetkileri Normal Üye İle Aynıdır Tek Farkları Renklerinin Farklı Olmasıdır..

GoLD Üye : Daha Fazla Özelliğe Sahip Üyeler , Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız.

PrenSeS Üye : Forumumuzdaki Bayanlara Yönetim Tarafından Yapılan Küçük Bi Jesttir Amacı Erkek Üyeler İle Ayrım Olmasıdır Ve Pembe Renktir.

Not : Yukarıda Yazılan Üye Gruplarının Yetkileri Forum Sahibi Tarafından Belirlenir İstenilen Yetkililer Alınır Veya Verilir.. Yukarda Belirtilenler Her Forumda Olcak Diye Bir Kaide Yoktur...

Burda Hepsi Belirtilmiş.

Lütfen Okuyup Ögreniniz..

BUranin radyosumu var.benim niye haberim yokkkkkkkkkkk

Bende dj olmak istiyom..cok yapardim eskiden :D

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri