KürtLere hak veriLmeLimi ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
---> KürtLere hak veriLmeLimi ?

pardon sen buyuk insandin unuttum.....

18 ay askerlik yaptin ve bazi kurt insanlar tanidin diye bu geneli kotu insan anlaminami geliyor...

benim sulalem ordan gelme sen hic merak etme.. anladinmi beni????

yo beni rahatsiz etmiyor cunku ATATURKLE TURKIYEYLE SOrunum yok benim

senin gibileriyle sorunum oldu hep oldu yine olacak..... sen bizim kardesligimize zarar vermiceksin...anladinmi.....

buuykmus... buyuk my behind !

adam hala kurtler degilmiydi diyor..bazilari diyecegine... lal oldu dilim sen yine anlamican,,,,

seni kendi halinede birakamiyom e malum ucu biz vatanini seven yoldaslara geliyor....

:)
Boynuz kulağı geçermiş.Kardeşliğe zarar veren Türk milletinin şefkatine,merhametine Silah çeken hainlerdir.Dağa çıkıp devletime isyan edenlerdir.Hainliğin cezası bellidir it bile yediği kaba pislemezken bunlar dağa çıkıp mehmedime kurşun sıkıyor.Böyle hak aranmaz he böyle hak aranıyorsa benim gibi vatanını ırkını milletini seven vatan evlatları onları gebertmekten büyük şeref duyacaktır şüphen olmasın.

Bu Dediğimde Kesinlikle Israrcıyım. !

ONLAR Gelip Bize HAK vermediği Sürece Biz Onlara GÜNAHIMIZI vermeyiz !!

NE MUTLU TÜRKÜM !DİYENE !

Hadii Karşı Cıkıcak var mı bu dediğime ? Yanlışın var dediğin ??

Kürtler bize hak verio gibide saçma span cevap vermesin cevap verem !:181:

BATMAN
DTP – Nejdet Atalay (% 59.67)

DİYARBAKIR
DTP – Osman Baydemir (% 65.43)

HAKKARİ
DTP – Fadıl Bedirhanoğlu (% 78.97)

IĞDIR
DTP – Mehmet Nuri Güneş (% 39.62)

SİİRT
DTP – Selim Sadak (% 49.43)

ŞIRNAK
DTP – Ramazan Uysal (% 53.75)

TUNCELİ
DTP – Edibe Şahin (% 30)

VAN
DTP – Bekir Kaya (% 51.90)

Doğu İllerinde Dtpye Verilen Oy Oranı
Şimdiki bdp yani :)
2 İl Harici Her İl %50 Ve bu Sayıyı Aşmış Durumda

Sonuçlar Göstermiş Neyin Ne Olduğunu :)
Şimdi Siz Zorla Oy Kullandırıyorlar da Dersiniz Filan
Demeyin
Çocukça Şeyler Çünkü :)

Ülkede 11 milyon 445 bin Kürt Var
%50si eski dtp (bdp )Yandaşı
Ne Eder 5 Milyon 722 Bin 500 Kişi Bdp Yandaşı
Hiç Eklemesek 1 milyonda diğer Partilerden Ekleyelim ?
6 milyon 722 Bin 500 Kişi
Hadi 1 Milyon Kişide Türk Filan Vermiş Olsa Tekrar
5 Milyon 722bin 500 Kişi
Özerklik İstiyor
Yeterince Açık Mı :eek:

Bahçeli Gibi Hissettim Kendimi Bi An xD
Allah Hissettirmesin xD

Son düzenleme:

Hangi hak / hangi ayrıcalık ? Bu devlette herkes yağ bal içinde yaşamıyor. Geçen 23 Nisan günü bir siyaset programına getirilmiş çocuklar "Ablam üniversite için il dışına gidiyor biz üniversite istiyoruz" dedi, Türkiyede bütün illerde bütün bölümler şakır şakır işlediği için beyzademize öğretilen bu sözlerin sahipleri elbetteki haklıdır değil mi... Ardından bir çocuğumuz elinde kağıtla kalkıp Mahmut Esat Bozkurt adına bir sürü şey okudu. Bir kızımız kalktı lunaparkımız yok dedi. Ben lunaparka şimdiye kadar yalnızca 2 defa gittim, o da büyük şehirlere gittiğimde. Lunapark yok, üniversitede her bölüm yok il dışına çıkmamız gerekiyor, okula giderken şu kadar karda yürüyorum diye benim çıkıp bas bas bağırmama gerek yok. O çocukların oraya çıkarılmasınaysa hç hiç gerek yok. Velhasıl kelam, bu ülke hepimizinse hepimiz yücelteceğiz onu. Ardından da hepimizin bu ülke diye kendi ortak mirasımızı ülkemizi parçalamak için kullanmayacağız.
İkinci dilmiş cart curt hepsi bahane, biz biliriz...
Ne mutlu Türk'üm diyene..

hayret sut dokulmus kediye dondun gokturk..bak Balraya... ne guzel bir paragrahla herkesin ayni oldugunu kimsenin kimseden yuksek olmaidgini herkesin bu ulkede yasarca bir yorumu

ne guzelde yorum....

Sen benimle neyin kavgasini ediyordun ASlan parcasi???

sanki kürtlern sırtına bnp geziorz ha ne hakkı werlcek
istedkleri gibi konuşuolar dillerni tv kanallarıda var

hayret sut dokulmus kediye dondun gokturk..bak Balraya... ne guzel bir paragrahla herkesin ayni oldugunu kimsenin kimseden yuksek olmaidgini herkesin bu ulkede yasarca bir yorumu

ne guzelde yorum....

Sen benimle neyin kavgasini ediyordun ASlan parcasi???
Adamına göre muamale.Sen kalkıp insanlığıma dil uzatırsan kusra bakma saygı gösteremem sana.Güzelce yaklaşsa idin güzelce cevap bulabilirdin.

Adamına göre muamale.Sen kalkıp insanlığıma dil uzatırsan kusra bakma saygı gösteremem sana.Güzelce yaklaşsa idin güzelce cevap bulabilirdin.

iyide ilk basda sen adamligini yitirip saldirkan saldirgan yorumlar bildiriler verdin hepside ortada
ben naptim sana bir durum dedim ;)

Adamlikdan bas edecek en son sahislardan birisisin sen...

Siz ikiniz Bu konuda bildiklerinize İnanırsınız.
Boşuna Yazıp Yorulmayın Hep boşuna Birbirinize Eziyet etmeyın.

Doğunun kalkınamaması baş kaldıramamasının sebebleri ;

Aşiret ve toprak ağalarıdır.

Bu bölgede bi açılım yapılacaksa öncelikle feodal yapı üstünde yapılmalı.

Bu bir direniştir.

Halkın direnişidir.

Ezilenin direnişidir.

Ben karadenizliyim eğer benimde başımda aşiret olsaydı bugün bende burda toprak istiyor olurdum -)

Öncelikle bu düzenin yıkılması doğuda herkesin kendi öz toprağını işlemesi lazım.

Adam aşiret ve bu adamların çoğu bu sayede meclise kapak atmaktadır.

Ondan sonrada biz ezilenin yanındayız kürt halkının yanındayız onların sözcüleriyiz.

Hayır efendim sen kimsenin sözcüsü değilsin burası TÜRKİYE bu ülkede demokrasi var.

Herkes özgür ve özgür kalacak.

Kürt-Türk ayırımı yaparak ırkçılığa gerek yok.

Sorun neyse onu tartışın.

Birbirinizi kırmadan mümkünse ?

уαяєη;2924873' Alıntı:
Doğunun kalkınamaması baş kaldıramamasının sebebleri ;

Aşiret ve toprak ağalarıdır.

Bu bölgede bi açılım yapılacaksa öncelikle feodal yapı üstünde yapılmalı.

Bu bir direniştir.

Halkın direnişidir.

Ezilenin direnişidir.

Ben karadenizliyim eğer benimde başımda aşiret olsaydı bugün bende burda toprak istiyor olurdum -)

Öncelikle bu düzenin yıkılması doğuda herkesin kendi öz toprağını işlemesi lazım.

Adam aşiret ve bu adamların çoğu bu sayede meclise kapak atmaktadır.

Ondan sonrada biz ezilenin yanındayız kürt halkının yanındayız onların sözcüleriyiz.

Hayır efendim sen kimsenin sözcüsü değilsin burası TÜRKİYE bu ülkede demokrasi var.

Herkes özgür ve özgür kalacak.

Kürt-Türk ayırımı yaparak ırkçılığa gerek yok.

Sorun neyse onu tartışın.

Birbirinizi kırmadan mümkünse ?

benim dediklerimi inadi inadi anliyor ama tersini hep yazdi..Birak beni ANlamasin..Istemiyorum.. ben diceklerimi dedim halen yanlis kendini kurt dusmani gosteriyor benide bulur karsisinda..

dediklerine katiliyorum... sag duyulu olmak bukadar zor degil..ANliyana!

Yitiren ben anlamadım sen neyii savunuorsun ? türkümü kürt ümü ?

Ayrım yaparak ırkçılığa gerek yok denmiş, elbette yoktur ancak son yıllara bakılırsa ayrım tek taraflı başlamıştır ve şu an söz geçirilememekte. Eğer ayrım yapılacaksa, kürtüz kürtüz diye kendini ayrı millet zannederek yırtanlar başka milletler altında yaşayan toplulukları göz önünde bulundurarak bunu yapsınlar. Normalde aleyhte söz söylenemezken Türkiye'de propoganda yapılıyorsa olaya ayrım yapmıyoruz şeklinde yaklaşamayız, bu zihniyet bu şekilde gelmez kendine.

Ayrım yaparak ırkçılığa gerek yok denmiş, elbette yoktur ancak son yıllara bakılırsa ayrım tek taraflı başlamıştır ve şu an söz geçirilememekte. Eğer ayrım yapılacaksa, kürtüz kürtüz diye kendini ayrı millet zannederek yırtanlar başka milletler altında yaşayan toplulukları göz önünde bulundurarak bunu yapsınlar. Normalde aleyhte söz söylenemezken Türkiye'de propoganda yapılıyorsa olaya ayrım yapmıyoruz şeklinde yaklaşamayız, bu zihniyet bu şekilde gelmez kendine.

:))))))))) Beni birazda olsa anliyan biri cikti dur bakalim gunes kendini gosterdi bu konuda

yorumuma gelince; ortaligi karistiranlar herzaman var..hepde olacak..ben bunlari savunamdim dagdakileride savunmadim ayrimcilik yapanlarida savunmadim SAVUNMAMDA...Gokturk bunu anlamadi insallah sen anlamissindindir yorumlarindan..

Ben dedimki diyorumki ; ortaligi ayrimciligi yapanlar yuzunden MAhsun ve Halkini seven kurt kokenli yurtdislarimizda boyleleriyle bir tutulmasin

2.cisi, yapiyorlarda yine yapilioyr onlar yuzunden Kurtlere kotu bakiliyor ayrim yapilyor.nediyorlar? yok bolmem onlar soyle boyle yapti onlara hak verme felan filanda nedir

yahu guzel kardesim... Herkesin evi var bagi var evinin onundeki tavuk belli kopek belli..

diyorumki bazilari yuzudnen hepsii ayni catinin altina alinmasin

Beni Simdi Anliyaniniz varmi??????????? yine anlatatirim yine anlatirim...

eklemedende gecemicem.Gokturk nikli adam kalkmis bana hangi sehirlerde suc orani daaha yuksek diye dokument kopy etmis..Ne gosterdi bu bize? yok bilmem Dogunun insani daha cok suc isliyormus ve cogu boyleymis

O burda hatasini yapti... Doguyu Turkiyeden ayirdi...boyle bir zihniyeti kimse bana savunmasin...

Son düzenleme:

ALLAH ayrım yapmamış biz yapıoruz diyorsun ya.

onlar ALLAH "ın verdiği TOPRAĞI - CANI almaya çalışıyor .
Ayrıca bunu İmam larada sordum .
PKK lı öldürmek günah mıdır diye.

Günah değildir dedi . Çünkü onların amacı seni öldürmek . vatanı elınden almak .

ee. onlar ayrım yapıyor ? bize susup oturmak mı gerekır . ?

iyide ilk basda sen adamligini yitirip saldirkan saldirgan yorumlar bildiriler verdin hepside ortada
ben naptim sana bir durum dedim ;)

Adamlikdan bas edecek en son sahislardan birisisin sen...
Beni bilen biliyor sen bilmesende olur understand me ;)

eklemedende gecemicem.Gokturk nikli adam kalkmis bana hangi sehirlerde suc orani daaha yuksek diye dokument kopy etmis..Ne gosterdi bu bize? yok bilmem Dogunun insani daha cok suc isliyormus ve cogu boyleymis

O burda hatasini yapti... Doguyu Turkiyeden ayirdi...boyle bir zihniyeti kimse bana savunmasin...
Gerçekler acıdır yitirilen...Kabullenmesi zordur ama bu böyle..Ayrıca Türk bayrağı dalgalanan heryer bize vatandır.Kimseyi kimseden ayırdığım yok.Türkiye ,misak-ı milli sınırlar içerisinde parçalanamaz bir bütündür.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri