Kum'a Ne Yazardın ?

---> Kum'a Ne Yazardın ?

Tarif Edebilir misin Sonsuzu? Peki Ya Sonsuzdan Ötesini Göstere bilirmisin Bana? Demesin O Yüzden Kimse "Biliyorum Sevgini"... Bilemez Kimse! Bilemez Benden Başka! Kalbimden Başka! Sevgim Boyutsuz... "Sevgi" Sözcüğü Bile Az Gelir Sana Olan Duygularımı Adlandırmak İçin... Aşk Peki? Yanında Bir Hiç Kalır... Arama Boşuna Bulamazsın Adını! Adsızdır... Bulunmaz Tarif Edebilen Bir Kelime... Çok Aradım Ben... Bulamadım... Bulamam... Bulunmaz... Sığmıyor Bir Yere Kalbimden Geçenler... Çığlık Atmak İstiyorum... Sessiz Kalıyorum... Atamıyorum! Kalbimdekilerini Sözcüklere Dökemiyorum... Bu Yüzdendir Çabalarım... Direnişlerim! Ama Nafile Gösteremem... Sığdıramam Bir Yere Yüreğimden Geçenleri Ne Yapsamda... Konuşmaya Başlasam Sen Olursun Her Cümlemin Başı... Sen Olursun Dilimin Ucunda... Yazmaya Kalksam Sırf Seni Tutar Kalemim... Senden Başkasını Yazmaz Asla... Ama Yetersiz Kalır Tüm Sözler... Hiçbir Şey Anlatamaz Bendeki Seni... Beni mi Demeliyim Yoksa? Sen Aslında Bensin Çünkü... Öyle Büyüksün ki İçimde Kalbime Bile Sığmıyorsun... Kapladın Tüm Benliğimi... Benimlesin Ya! Bensin Ya! Umurumda Değil Dünya! Sen Varsan Razıyım, Varım Her Şeye... Biz "Bir"sek Tamam Her Şey... Sen Yoksan Zaten Yok Hiçbir Şey!

---> Kum'a Ne Yazardın ?

Susmak kabullenmektir habersiz geleni; Bazen acı çekmektir, Haklılığını bile bile boyun bükmektir, Kelimelere küsmektir üzmemek için sevdiğini… Susmak dinlemektir alabildiğine hırçın düşünceleri; Bazen göz yaşlarını saklamaktır, Hüznü sessizliğe zincirlemektir, Göstermemek için toprağa düşeni… Susmak sevmektir adını haykıramadığın kişiyi, Bazen ödün vermektir, Hicranıyla yüreği dağlamaktır, Gitmesin diye sıkı sıkı örtmektir yüreğini… Susmak hapsetmektir aşamadığın çaresizliği; Bazen geleceği beklemektir, Hatıralar uğruna sineye çekmektir, Dostluk adına çiğnemektir gururunu… Susmak ölmektir yaşamak adına hayatı; Bazen kaçıp gitmektir, Hayatla kaderi birleştirmektir, Teslim olup kaybetmektir...

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri