kızların küfür etmesi sizce doğru bişeymi?*

Kızlar kufur etmeLımı ?

• evet doğru

Oy: 21 10.9%
  • hayır cok yanlış

Oy: 40 20.7%
  • duruma göre edebilir

Oy: 88 45.6%
  • kız dediğin kufur etmez

Oy: 44 22.8%

• Kullanılan toplam oy
    193
duruma göre deişir.yani biri kıza küfür ediosa cvb vermesi doğru olur ama durup dururken küfürlü şakalar yapıp konuşmasında sürekli küfür kullanıosa yanlış bnce

Bnece iki tarafta etmese daha ii.. biri bana kufur ederse Guluom..:D Kufurden Kim ölmüski ben ölimm diom ..:D ne egrek varki kufur etmeye..

ya şimdiki devirde erkek kız kaldımıda erkekler kupe takıyor kızlar pantolon giyiyor benım kı bi ornekti sadece ama şimdiki devirde erkek kız ayrılmıyor yalansa yalan deyim arkadaşlar ben erkegım etsinler sankı ettıklerınde bişeymı olacak kı veya ben etsem bişeymi olacak salla :)

Kizlar kufur etmelimi

Selam,Kufur aslinda hicbir dile yakismaz kiz olsun erkek olsun
ama sinir varya bu sinir bizi kufur ettirir.Amma ister istemez
agizdan cikiyor o uygun olmayan kelime dilin kemigi yoktur,derlerya dogrudur bu soz, dil yeri gelir guzel konusurki etraf bir an
cicek bahcesine doner,ama tam terside olur ve kufur cikar agizdan,asagilanan,gururu kirilan bir kiz kufur eder ve bundada haklidir cunku kendini savunmasi lazimdir o an benim yorumum budur.:181:

Wala kıza göre ve duruma göre değişir.Mesela nazik zarif bi kzıdan küfür etmesi beklenmez etsede yakışmaz.Ama sert kızlar her zaman da edebilir duruma göre de edebilir.Ama benim fikrim hiçbir kız gerekmedikçe küfür etmemeli. :)

Son düzenleme:
erkekler küfür ediyor ise bayanlarda eder ama bazı duyduğum o iğrenç küfürlerden değil tabiki

ben mesela küfür ederim ama ağıza alınmayacak kadar iğrenç küfürler değil araba kullanırken çok ederim ve kızdığımda

arkadaşlarla dalga geçmek için bile komik bir küfürüm vardır isterseniz söyleyeyim

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri