kızların küfür etmesi sizce doğru bişeymi?*

Kızlar kufur etmeLımı ?

• evet doğru

Oy: 21 10.9%
  • hayır cok yanlış

Oy: 40 20.7%
  • duruma göre edebilir

Oy: 88 45.6%
  • kız dediğin kufur etmez

Oy: 44 22.8%

• Kullanılan toplam oy
    193
---> kızların küfür etmesi sizce doğru bişeymi?*

Konu neden kızların küfür etmesi olarak ele alındı?

Kadına ve erkeğe bakış açısında farklılık olmaması gerektiğini savunanlar bile alt metinlerde bunu yapıyorlar.

Küfür hususunda erkek ve kadın arasındaki fark nedir? Birinin etmesiyle diğerinin etmesi arasındaki fark varoluştan mı gelir? Hiç sanmıyorum.

İnsanın küfür etmesini ele almak gerekir bence. Kadın veya erkek olarak ayırmamak gerekir.

İnsan evladı küfür etmemelidir. Küfür etmesi daha güzeldir. Kardeş kardeş yaşasa evladır. Fakat gelin görün ki, dünyada böyle bir sistem yok.

Bir düşünürün sözü geldi hatırıma: "Küfür benim ağzıma yakışmıyor ama sizin üzerinizde güzel duruyor."

Karısını aldatan kocaya, ev soyan hırsıza, insanları kandıran dalaverecilere edin efendim.

Küfür edin kan emicilere. Küfür iyidir. Hakikatleri ifade etmenin bir sakıncası yoktur.

Üstelik bu rahatlama ayağınıza bir çekiç düşürdüğünüzde bile acınızı azaltabiliyor. Ancak bu durum tabir-i caizse "küfürbaz" olmayanlarda geçerli. Yapılan deneyde insanlar küfür edenler ve etmeyenler olarak iki gruba ayrılarak elleri buzlu suya sokuluyor. Normalde küfür etmeyen insanlar, bu durumda küfür ettiğinde acılarının azaldığı görülürken, günde ortalama 60 kere küfür eden insanların acısında ise bir azalma olmadı. Bilim adamları bu durumu "suyu ısıtma etkisi" olarak açıkladı.

Keele Üniversitesi'nden Psikolog Dr. Richard Stephens vücutta küfür etme esnasında rahatlatan bir salgının salgılanmaya başladığını belirtiyor.

:cy(19):​

erkekler kufur ederde kizlar niye edemez,kufur bir nevi stress atmaktir.

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri