Kırmızı olan her şey güzeldir,Tıpkı "Biz" gibi.

---> Kırmızı olan her şey güzeldir,Tıpkı "Biz" gibi.

Bir de bugün hep Emoca konuşmak istiyorum nedense :73:

Sıradan bi'gün gibiydi işte bugün :R Bize gelsin bu şiir Günlük'üm ;

Tutkunun ötesinde sevenler, bir kez "Kendine Iyi Bak" derler ve giderler.
Onlar eti tırnaktan ayirmak yerine ölümü yeğlerler.
Onlar bu acıyı bir kezden fazla kaldıramayacaklarını bilirler.
Kendine iyi bak, derler ve giderler.
Bu sözlerin içinde ihanet yok, hiç bir zaman olamaz derler ve giderler.
En büyük ihanet değil midir aslında seni seveni, ihtiyacı olani yüzüstü bırakıp gitmek.
Kendine iyi bak, derler ve giderler.
Seni suskunluga mahkum edip giderler.
Seni parçalara ayirip, en büyük parçayi yanlarina alip giderler.
Seni senden alip giderler.
Daha kötüsü suçlayamazsin onlari tüm bunlar için.
Kendine iyi bak deyip gidenin geçerli bir nedeni vardir elbet.
Suçlatmaz kendini. Savasmadiklari için kizarsin ama suçlayamazsin.
Savasmislarsa, yenildikleri için kizarsin ama suçlayamazsin.

Tatlı Uykular Günlük'üm . Seni Seviyorum .

İlk olarak günlüğün hayırlı olsun canım yenice fırsatım oldu okumaya.

Emo mevzusuna gelmek istiyorum bi daha içinden geçmesin lütfen ne çektiğimi bi ben biliyorum xD

Son olarak bu şiiri görünce nerden okudum dedim kendi kendime keyfim yerindeyken. Gözlerim doldu yine aktı gitti.

Durumu biliyosun, bu kadar mı uyar anlayamadım. Şu an bunu aştık sanırım ama yine de işte yaşadığım o üç kötü gün unutulcak gibi değil. Allah bi daha yaşatmasın.

Hep güzel günlerin olur umarım, bu arada ilk dördünde yer almama sevindim.

Seviliyosun çokça.

Merhaba günlüğü ;
O'nu seviyor.

Şarkı getirdim ; uzun aralar sonra sahibine.

Merhaba Günlük'üm ;
Seni Özlemişim . :utan:
Özür dilerim boş bıraktım Seni :uzgunkiz:
Bugün 4 saatlik uykuyla duruyorum , çok yorgunum ama uyumayı yine düşünmüyorum :connie_rockingbaby:
Kuzenim beyin kanaması geçirdiği için geceleri ağlamaya başvuruyorum :uzgunkiz:
Şoktayım hala inanasım gelmiyor :H Neyse ki bugün katı gıdalar verilmeye başlanmış :eda: iyiye gidiyormuş durumu , ancak teşhis konulmadığı için , bütün doktorlara telefon ediyoruz , herkes ilgileniyor Allah razı olsun onlardan :eda: Eğer olmazsa yurt dışında tedavi görecek , aman iyileşsin de Nerde teşhis konarsa konsun :connie_rockingbaby:
Neyse Bugün Songül'ün bi esprisine maruz kaldık [MENTION=116426]TaTLı-CaDı[/MENTION] ah ah :aa20:
xD + xD bunun bayanı = :$ akraba evliliği dedi :H Emesen bile kiitlendi çoklu konuşmalara kapattı kendini :kikiki:
Gözde'siz bi günüm geçmiyor , onun olayları daha sonra anlatıcam :kikiki:
Damla'yı da iyi ki tanıdım diyorum , yanaklarını ısırdığım :)

Hepinizi seviyorum :Hjte7:​

O espiri şöyleydi :I ;

xD +
8Eo03270.png
=
smileyamour798.bmp
Akraba evliliği

İğrençti biliyorum o anki ruh halimle nasıl yaptıysam :I

Dipnot: Seviliyosunuz :utan:​

Merhaba Günlük'üm ;
Seni Özlemişim . :utan:
Özür dilerim boş bıraktım Seni :uzgunkiz:
Bugün 4 saatlik uykuyla duruyorum , çok yorgunum ama uyumayı yine düşünmüyorum :connie_rockingbaby:
Kuzenim beyin kanaması geçirdiği için geceleri ağlamaya başvuruyorum :uzgunkiz:
Şoktayım hala inanasım gelmiyor :H Neyse ki bugün katı gıdalar verilmeye başlanmış :eda: iyiye gidiyormuş durumu , ancak teşhis konulmadığı için , bütün doktorlara telefon ediyoruz , herkes ilgileniyor Allah razı olsun onlardan :eda: Eğer olmazsa yurt dışında tedavi görecek , aman iyileşsin de Nerde teşhis konarsa konsun :connie_rockingbaby:
Neyse Bugün Songül'ün bi esprisine maruz kaldık [MENTION=116426]TaTLı-CaDı[/MENTION] ah ah :aa20:
xD + xD bunun bayanı = :$ akraba evliliği dedi :H Emesen bile kiitlendi çoklu konuşmalara kapattı kendini :kikiki:
Gözde'siz bi günüm geçmiyor , onun olayları daha sonra anlatıcam :kikiki:
Damla'yı da iyi ki tanıdım diyorum , yanaklarını ısırdığım :)

Hepinizi seviyorum :Hjte7:​

Bende seni iyiki tanıdım :eda:

Her zamanki halim demen gerekiyordu Songül :kikiki:
Sizi Seviyorum :)

Merhaba Günlük'üm ;

Bir şeyler yoluna girmeye başladı , her şeyin girmesini diliyorum zamanla :)
Dengesiz ruh hali sergiliyorum bu günlerde , bi anda gülüp bi anda ağlamaya başlıyorum filan . Bir şeylere karşı özlemim var , arada gidip geliyor işte .
Neyse bugün pek bişi yazmasam hepimiz için iyi olucak :kikiki:
Çünkü ;
3-2 :pp

Günün parçası olsun ;

İyi Uyku Sana Günlük'üm :)

Merhaba Günlük'üm :124af: ;

Kendimi çok seviyorum :eda: Aslında Hayatımda olan herkesi fazlasıyla seviyorum :eda: Kendimi çok beğeniyorum :kikiki:
Sabah kalktım , bahçede ekmek yapıyorlarmış kahvaltıyı dedemlerle , kuzenle yaptım :) Çok güzeldi , Harika bi gün geçirdim , şu anda da harika gitmekte her şey yoluna girmek üzere , aslında girdi desem yeridir . :)
Gözde çok geç uyandı Ona karşı biraz uyuz oldum tabi :rpat: Onun dışında keyifliyim :eda: Gözde'yle normal bi muhabbetimiz olsa kurban kesicem ya xD yine de haz alıyorum bu kızdan :I :I
Sınıftan Emre aradı , Ankaradaysan görüşelim diye , akıllım giderken haber vercekti birlikte gidecektik unutmuş :M Gİdince hesabını kesicem , unutulacak biri miyim la :M İçmeye çağırır beni *** :pp o zamanda ben unutucam O'nu :pp
Mehmet denen arkadaşta tüm rezilliklerimi serdi ortaya :kikiki: O'nunda ağzını kırıcam :1a9:
Songül'le konuştum , bir beddua ettim birine , bana dönerse yandım :H sonum olur :H yine de ettim ,rahatladım :H
Damlaaaa , sümüğünü yediğim :kikiki: diyecek söz yok her günkü şamatalıklar :kikiki:
Bide ;
Josh :) tanışalı uzun zaman olmadı ama çok sevdim :) İyi ki Tanıdım O'nu , Yüzümden gülücüğü eksik etme :kikiki:
Ankara'ya 28'inin sabahı inicem , ders programı hala belli değil :M illa okula götürtecekler :M
Neyse ; Kendimi Seviyorum işte :)
Günün parçası Hayatımda yer alan herkese ve Sana tabiki Günlük'üm :) ;

Merhaba Günlük'üm ;
Bugün hangi duyguyu taşıdığım belli değil , Hayatımda her şey yoluna girdi derken bir aksilik geliyor , sonra ardı arkası kesilmeyen aksilikler sıralanıyor . Ağlamak istiyorum Falan ama o kadar yorulmuşum ki Gözyaşlarım bile akmıyor , Boğazımda düğümleniyor sözcükler . Dua etmek istiyorum , Oturuyorum ama cümle kuramıyorum . Günah olmaz inşallah ama ; dua etmekten yorulmuşum gibi hissediveriyorum :( bu yüzden cümle kuramıyorum sanki . Ne isticeğimi bilmiyorum gibi geliyor Rabbimden . Artık isteklerim o kadar çok ki o kadar olur . Şehitlere dua , kendi hayatımın rotasına dua , kuzenlere , müslümanlara , aça, susuza ,evsize ,
Yoğun bakımdaki abime derken artık dualarım birbirine karışıyor Ve tek dediğim , "Allah'ım nolur Her şey yoluna girsin.Hakkımızda hayırlısını ver." demek oluyor .
Cümle kuramayacak kadar yoruldum . Gözyaşlarım akar giderdi önceden , şimdi bi anda bir damlayı boynumda hissediveriyorum , o kadar hızlandılar . Onlarda yoruldu sanırım . İsyan değil Rabbim ; kesinlikle değil .
Biliyorum herkes farklı şeylerle sınanıyor , benimkilerde akrabalarımın , sevdiklerimin hastalıkları , ölümlerinden ibaret sanırım .

En zoru da "Sabır"la sınanmak sanırım . Kelimenin basitliğine bak , 5 harf .. Yazması kadar söylemesi de basit ama hayatımızda en az başardığımız bir kelime .

Biopsi kararı aldık abim hakkında . Teşhis konulamıyor. Biopsi yapılmazsa ileride tekrar kanama geçirip ölümle sonuçlanabilir diyor doktor. Biopsiden sonuçta çıkmayabilirmiş o da var tabi .
Ama ameliyatta ölme riski , felçli kalma riski varmış . Dualarımız Onunla artık . Biz tıbbi açıdan elimizden geleni yapıyoruz . Manevi açıdanda .. Rabbim O'nu bize bağışla . Lütfen :uzgunkiz:

Seni Seviyorum Abi :uzgunkiz: İyi ol sen ; yeter. Seni çok seviyorum . :uzgunkiz:

Yine boğazım düğümleniyor . Bir şey sıkışıyor orada . Kelimeler mi yoksa dökülmeyen göz yaşlarım mı , Yada Dökülmekten yorulan göz yaşlarım mı bilmiyorum . Sıkışıyor işte .

En sevdiğim dedemi , en sevdiğim Anneannemi kaybettim ard arda , en çok değer verdiğim Sevgilimi kaybettim , Sen de Gitme . :uzgunkiz:

İyi ol . Nolur İyi ol . Seni Seviyorum Abi. Çok .

Ölen Sevgilimi hatırladım da , Kullandığım haplar , gördüğüm tedaviler geldi aklıma ,Yalandan güldüğüm anlar filan geldi aklıma ; sonra da şu şarkının bizim için yazıldığını düşündüm ;

Bide ne düşündüm biliyor musun Günlük'üm . Biz akrabalarla bir araya geldik de az önce .. Dayım ( abimin babası ) , teyzelerim .. Çok sevdiğimiz biri yoğun bakımda ve biz oturup gülüştük bi ara . İçim kötü oldu . İnsanlar biri için üzgünken gülebiliyor ya hani ! yadırgamamak gerekiyormuş . O mutlu işte dememek gerekiyormuş , bir kere daha öğrenmiş oldum . İçimiz gerçekten acıyorken etrafa gülücük saçabilmemiz neyi gösteriyor acaba . O kişiyi az sevdiğimizi mi ? Hayır Hayır . Kesinlikle bu değil ama ; Anlamadım yine de . Dayımın gözleri doldu bugün , Dedemin anneanemin ölümünden sonra kardeşlerine destek olmak için yanımızda hiç göz yaşı dökmedi . Şimdi tutamadı sanırım . İlk defa böyle gördüm O'nu . Çınarımız o bizim . Hala saklamaya çalışıyor hüznünü . En çok bu yönünü seviyorum O'nun.Eğilip bükülmeyen tek Çınar o bence . En azından benim gözümde . Bende "Sen" gibi olucam dayı . Seni de Seviyorum .

İyi uyku Günlük'üm.

Merhaba Günlük'üm ;
Bugün hangi duyguyu taşıdığım belli değil , Hayatımda her şey yoluna girdi derken bir aksilik geliyor , sonra ardı arkası kesilmeyen aksilikler sıralanıyor . Ağlamak istiyorum Falan ama o kadar yorulmuşum ki Gözyaşlarım bile akmıyor , Boğazımda düğümleniyor sözcükler . Dua etmek istiyorum , Oturuyorum ama cümle kuramıyorum . Günah olmaz inşallah ama ; dua etmekten yorulmuşum gibi hissediveriyorum :( bu yüzden cümle kuramıyorum sanki . Ne isticeğimi bilmiyorum gibi geliyor Rabbimden . Artık isteklerim o kadar çok ki o kadar olur . Şehitlere dua , kendi hayatımın rotasına dua , kuzenlere , müslümanlara , aça, susuza ,evsize ,
Yoğun bakımdaki abime derken artık dualarım birbirine karışıyor Ve tek dediğim , "Allah'ım nolur Her şey yoluna girsin.Hakkımızda hayırlısını ver." demek oluyor .
Cümle kuramayacak kadar yoruldum . Gözyaşlarım akar giderdi önceden , şimdi bi anda bir damlayı boynumda hissediveriyorum , o kadar hızlandılar . Onlarda yoruldu sanırım . İsyan değil Rabbim ; kesinlikle değil .
Biliyorum herkes farklı şeylerle sınanıyor , benimkilerde akrabalarımın , sevdiklerimin hastalıkları , ölümlerinden ibaret sanırım .

En zoru da "Sabır"la sınanmak sanırım . Kelimenin basitliğine bak , 5 harf .. Yazması kadar söylemesi de basit ama hayatımızda en az başardığımız bir kelime .

Biopsi kararı aldık abim hakkında . Teşhis konulamıyor. Biopsi yapılmazsa ileride tekrar kanama geçirip ölümle sonuçlanabilir diyor doktor. Biopsiden sonuçta çıkmayabilirmiş o da var tabi .
Ama ameliyatta ölme riski , felçli kalma riski varmış . Dualarımız Onunla artık . Biz tıbbi açıdan elimizden geleni yapıyoruz . Manevi açıdanda .. Rabbim O'nu bize bağışla . Lütfen :uzgunkiz:

Seni Seviyorum Abi :uzgunkiz: İyi ol sen ; yeter. Seni çok seviyorum . :uzgunkiz:

Yine boğazım düğümleniyor . Bir şey sıkışıyor orada . Kelimeler mi yoksa dökülmeyen göz yaşlarım mı , Yada Dökülmekten yorulan göz yaşlarım mı bilmiyorum . Sıkışıyor işte .

En sevdiğim dedemi , en sevdiğim Anneannemi kaybettim ard arda , en çok değer verdiğim Sevgilimi kaybettim , Sen de Gitme . :uzgunkiz:

İyi ol . Nolur İyi ol . Seni Seviyorum Abi. Çok .

Ölen Sevgilimi hatırladım da , Kullandığım haplar , gördüğüm tedaviler geldi aklıma ,Yalandan güldüğüm anlar filan geldi aklıma ; sonra da şu şarkının bizim için yazıldığını düşündüm ;

Bide ne düşündüm biliyor musun Günlük'üm . Biz akrabalarla bir araya geldik de az önce .. Dayım ( abimin babası ) , teyzelerim .. Çok sevdiğimiz biri yoğun bakımda ve biz oturup gülüştük bi ara . İçim kötü oldu . İnsanlar biri için üzgünken gülebiliyor ya hani ! yadırgamamak gerekiyormuş . O mutlu işte dememek gerekiyormuş , bir kere daha öğrenmiş oldum . İçimiz gerçekten acıyorken etrafa gülücük saçabilmemiz neyi gösteriyor acaba . O kişiyi az sevdiğimizi mi ? Hayır Hayır . Kesinlikle bu değil ama ; Anlamadım yine de . Dayımın gözleri doldu bugün , Dedemin anneanemin ölümünden sonra kardeşlerine destek olmak için yanımızda hiç göz yaşı dökmedi . Şimdi tutamadı sanırım . İlk defa böyle gördüm O'nu . Çınarımız o bizim . Hala saklamaya çalışıyor hüznünü . En çok bu yönünü seviyorum O'nun.Eğilip bükülmeyen tek Çınar o bence . En azından benim gözümde . Bende "Sen" gibi olucam dayı . Seni de Seviyorum .

İyi uyku Günlük'üm.

Ne desem bilemedim, Ölüm hastalık atlatılması zor sabredilmesi en zor olaylardır.
Seni Üzgün Görmek benide çok üzüyor.
Belki kısa bir zamandır birbirimizi tanıyoruz ama biliyorum o kalbin tertemiz senin 1 gram kötülük yok içinde. Rabbim hayırlısı neyse onu versin. :uzgunkiz:
Abin için Dua etmekten başka birşey gelmez Elden..
Rabbim Onu Size Bagışlasın.:uzgunkiz:

:love3:

Seviyorum Seni.

Merhaba Günlük'üm :Hjte7:
O kadar özledim ki senle bir şeyleri paylaşmayı , özellikle de güzel şeyler paylaşmayı :eda:
Hayatımda bu aralar o kadar çok "İyi ki"lerle başlayan cümleler var ki .. Ardı arkası kesilmeyen iyikiler ..
En güzel 'iyi ki'm de ; "İyi ki Hayatım.İyi ki Benim.İyi ki O'nunlayım" :eda:
Dile getirmeye çok korkuyorum , nazar değmez inşallah :eda:
Gülümsemekten ağız kaslarım yoruluyor :)

İçimdeki kelebeklerin haddi hesabı yok :R
Bana kendimi değerli hissettiren tek "Erkek" : Emre :eda:
İlk defa anın tadını çıkarıyorum onunla :eda: Korkmuyorum onu kaybetmekten , evet evet korkmuyorum . Çünkü ne zaman korksam bunun düşünceleriyle geçiriyorum vaktimi . Beynim bunlarla meşgul oluyor. Korkmadığım için belki de bu kadar güzel her şey..

En güzeli de bana korkmamayı öğretmesi oldu :) Bi' insan o kadar "Güven" verebilir . Hayatımdaki tüm ilişkilerde ( arkadaşlık , dostluk , sevgili , aile vs vs..) en önem verdiğim şeydir "Güven".

Sami Yusuf Eşini tanıdıktan sonra ; "Ben eşimi tanıdıktan sonra tüm kadınların cenaze namazını kıldım." demişti :) Bunu düşünüyorum ve diyorum ki ; O'nu seviyorum :) derin bi anlamı var bende :eda:

Öyle bir şey ki bana hep yazı yaşatıyor :) İyi ki Hayatımdasın. İyi ki Benimlesin . Seni Seviyorum . Öyle Seviyorum ki ; sevdiğimi düşündükçe midemde kelebekler uçuşuyor :eda:

**

Gözde ; Hayatımdaki tanıyabileceğim en iyi Dost . İyi ki var.
Tuncay . Özlendi . Çok . "Dost" değilmişiz ama olsun ki :R benim için "Dostluğumuz" hala geçerliliğini sürdürüyor :eda:

Sizi Seviyorum :)

Parçamıza kurban olurum :124af: :pp

E. ;

İyi Uyku Günlük'üm .. Şey .. Seni Seviyorum .

Onu bir başka Seviyorum .​

Parçamıza ben de kurban olurum :)
"Kasımda Aşk Başkadır " müziği :)
Aaa bak bu arada 2 gün sonra Kasım'a gireceğiz :)
Aralık ayına girince bir sorun çıkacak diye çok korkuyorum ..:3dth8:
Pardon, korkmak yoktu ama değil mi :D

Senin için ölürüm ...
Yok yok senin için yaşarım !

Seni seviyorum .:eda:

Merhaba Günlük'üm :)

Hayatımın anlamı , bugüne kadar nerelerdeydi :eda:
Bi' insan nasıl bu kadar "Huzur" verebilir :R
Önceden müziklerdi huzur veren , ruhumu okşayabilen ..
şimdi ise yeni "Huzur'um" ; 'Emre' :eda:

Kalbim hiç bu kadar hızlı atmamıştı . Vefat eden sevgilimden sonra..
Nasıl bir şeysin ki hayatım baştan başa 'Sen' oldu :)

İyi ki Hayatımsın. İyi ki Huzur'umsun . İyi ki Benimsin. İyi ki Seninleyim . İyi ki Sıpa'msın . :eda:

Seni Seviyorum "ki" ben çok :R

İyi uykular "ki" Biz'e :cy(19):

Moderatör tarafında düzenlendi:

Nasıl geldin bana
kaderime teşekkür ederim
ay gibi, sükunetle geldin yanıma
yavaşça ve nazikçe
kış güneşinin altında, ılık nağmeler misali
nasıl geldin bana
kaderime teşekkür ederim

bana sarıldın
güzelliğinemi bakayım
yoksa güzel sesinimi dinleyeyim

yollar ve nehirler ayrılabilirler
hayat yeni bir arzu ateşler