Kiminle Evlenilir?

KIMINLE EVLENILIR?

• SIRILSIKLAM AŞIK OLDUĞUM BİRİYLE

Oy: 47 36.4%
  • HUZURLU OLDUĞUM BİRİYLE

Oy: 42 32.6%
  • GÜVENDİĞİM BİRİYLE

Oy: 23 17.8%
  • ZENGİN BİRİYLE

Oy: 9 7.0%
  • BENİ GÜLDÜREN BİRİYLE

Oy: 4 3.1%
  • SAF BIRIYLE

Oy: 4 3.1%

• Kullanılan toplam oy
    129
oradaki herkezle evlenilir ama..aşk olmadanda evlilik olmadığı için aşkı seçiyorum

bence sevdiğim güvendiğim ve mutlu olabileceğim biriyle evlenmek isterim kısacası beni mutlu edebilcek ve aşık olcağımı birini isterim

ewt mutlu olamıyacağın biriyle neden evlenilsin ki ama malesef dünya da evlenipte mutlu olamayanlar da var:(

zengin biriyle evlenirsin ama mutlu olamazsın bence mutlu olabileceğin güvenilir biriyle ewlen mutlu ol
demişsin ben her şekilde mutlu olurum sen merak etmee

zengin biriyle evlenirsin ama mutlu olamazsın bence mutlu olabileceğin güvenilir biriyle ewlen mutlu ol
demişsin ben her şekilde mutlu olurum sen merak etmee

param olsun ben mutlu olurum diyosun hı... yanlış düşünüyosun ama dostum !! para herşey demek değildir bence para gerektiğinde lazım dır hiç kimse bu paraya bukadar önem vermemeli para önem verildikce insanlık azalıyo bunuda bilmiş olunn ;)

Para Bagzen HerŞeyken HİÇbİŞİ Oldugunu Anlamaktir Ben Derimki Gencler Saf Biriyle Evlenilir :) Kİ Şeytanlik Dusunmesin Asla Arkandan İŞ Cevirmesin

senin için herşey para mı çok tanıdığım var zengin ama mutlu değiller adam karısını paraya boğuyor ama karısı mutlu olmyr çünkü sevgiyi parayla gösteremezsiniz ki bi tatlı söz sevdiğini sölemesi sevdiğini hissettirmesi gerçek olan aşk budur ama sen sadece parayı dşnyrsn o zmn evlen ama mutlu olamıcksn ama yine de inş. mutlu olrsn

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri