Kiminle Evlenilir?

KIMINLE EVLENILIR?

• SIRILSIKLAM AŞIK OLDUĞUM BİRİYLE

Oy: 47 36.4%
  • HUZURLU OLDUĞUM BİRİYLE

Oy: 42 32.6%
  • GÜVENDİĞİM BİRİYLE

Oy: 23 17.8%
  • ZENGİN BİRİYLE

Oy: 9 7.0%
  • BENİ GÜLDÜREN BİRİYLE

Oy: 4 3.1%
  • SAF BIRIYLE

Oy: 4 3.1%

• Kullanılan toplam oy
    129
:11: buarada arkadaslar bu bolumde sagdece anket sık secılsın yorumları yada tarısmaları tartısalım bolumune konu acarak yapalım ...

ZaTeen ArKaDaŞLaR ŞoYLe Bı See VaR HuzurLu OLduGuun BırıYLe Asık Vs Vs HePSıı VaRDıRKııı HuzurLusuNDuuur...:);)

GÜveneceĞİm Yaninda Bİr ÖmÜr Huzurlu Bİr Hayat YaŞayabİleceĞİm Ve Sirilsiklamda AŞik OlabİleceĞİm Bİrİyle Evlenme Şansim Varmi Yoksa Çokmu Şey İstedİm ?

bence aşk geçici ama güwen warsa herşey bitimiştr saten kesinlikle güwendiğim biriyle we huzurlu olduğum biriylee...

bence yanında huzur bulacağım biri daaha iyi ve anlamlı gibi sonuçta bütün mutlulukların başında huzurlu olmak var

qüwenmemm we yanında huzurlu olmamm tabiki çok önemlii amaa sırılsıklammm aşık olduumm kişii daa ağır basıoo;)

bence aşk gelip geçici bişey yane başladığındaki gibi heyecanlı olmayacağından evlilikte çok sıkıcı monoton bişeye dönüşür yane

tamam tunç canım arkadaşım sen önce aşık olabileceğin birini bul sonrada benim aşık olabileceğim birini bulursun bana ben bulamıyom da :D:D:D

Ayy Nese İŞ BaŞa DÜŞtÜ O Zaman TunÇ Ben Kendİm Arayayim Belkİ Bİ Yerlerden Çikar:d Bellİ Mİ Olur

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri