Katil Olsaydınız Hangi Öldürme Şeklini Seçerdiniz ?

ben önce deri sinde bazı parçaları yüzerimm ondan sonrada tuz havuzuna atarım tabi adma bütük bi adilik yaptıysa:D biraz canimi oldum?:s

ben vücüdunu 1000 parçaya böler şişkebap yapıp inek eti die satardım ama öldürcem kişiler şişman olcak :D

Ben oLsam iLk oLarak boğazLarım öLünce Vicudunu 50 parçaya ayırırarak kLozete atarım ve bir güzeLde sifonu çekerim :D:D

önce ellerini ayaklarını baglarım gözlerini kapatırım we bıcagı bogazında yüzünde gezdirirdim we yüzüne cizikler atardım birden cart die bogazını kesrdim :)

hehehe spirit çok ilginç ve güzel bi can alma şekli :p
bana gelince bayıltana kadar döver ayılmasını bekler ayılınca o sersemlikle dişlerimi gırtlaına geçirirdim sonra geri çekilip onun acı çekmesini izlerdim yeterince acı çekmiosa elini felan koparırdım ...
tabi bu çıldırmadıım namus muhabbeti sonra ne biliim ailemden biri katledilmedikçe geçerli deildir normal şartlarda temiz bi şekilde boynunu kırardım :)(fazlamı caniyim ? :S)

Ben olsam Öldürcemgim kişiyi sakin bir yere götürüm ilk önce silahla öldürürüm sonrada vücudunu 5 parçaya ayırır sonrada iple şehir merkezinin tam ortasına asardım..(Birazcık Cani ce oldu galiba :D )

olum bu be herkes satanıstce seyeler soylıo korktum lan aman bız sızle karsılasmıyalım bırı dıo dersını yuzerım dıgerı kafasını keserım mıllete acı ceektırmekden zevkmı alıonuoz(ewt:))

ben once ıpe baglardım ama ellerınden asaıya sarkıtıdım sonra doner nıetıne :):):):):):):):):):

Ben Öldürecegim Kişinin Evine Gelirim YÜzüne Kezzap Atarım O kıvrınırken Bıcagı Alır 31 yerinden Saplarım. :D Daha Sonra 10.Kattan Asagı Atarım :D:D

we sonra senden hapısı boylarsın:D:D
ben camasır suyunu klorakı ustune doker her yerını yakarım sonra parca para dograr sıselere koyar sonra denıze acılır sıselerı atardım

acaba insanların canını sizmi yaratınız bu kadar sevk le bu yorumları yapıorsunuz

anladın sen onu

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri