Katil Olsaydınız Hangi Öldürme Şeklini Seçerdiniz ?

---> Katil Olsaydınız Hangi Öldürme Şeklini Seçerdiniz ?

katil olsam acı ve korku sallıcaı öldürmeler yapardım 39 yerinden bıcaklayıp kaşıkla gözlerini cıkarıp suratına kızgın yag atıp gelinlik giydirip calılıklara atardım

iz birakmak istemiyorsan hani soguk havalarda don oldugu sabahlar sarkiklar olur ya damlarda veya benzeri yerlerde? o sivri seylerle oldureceksin adami bogazindan falan.

uyhh ne diyom lan ben :S

Canlıyken parçalamaya başlardım, sonra devamı gelir nasılsa.

Canlı canlı testere ile keserdim. ( uff çok kötüyüm ya ben : D )

Matkabı alırım elime ilk önce ayaklarını , ellerini , kafasını bir güzel delerim. En son olarak kafasının üstüne Asfalt düzeltici araç ile üstünden geçerim :D

Çin işkencesi yaparım :D Yani şöyle;
Önce bir güzel parmaklarını kesiyorum sonra ellerini (buradan da anlayacağınız üzere yavaş ve acılı bir ölüm olacak.) sonra dilini keserim :D Hala mı ölmedi? Belinden bir hamlede ortadan ikiye ayırırım tabi bıçak keskin olmalı. Ölmüştür artık. Kafasını keser bir çöp poşetine ve geri kalan parçalarını da başka bir çöp poşetine koyarım. Sonra bu çöpleri farklı çöp kutularına atarım çünkü ikisini aynı çöp kutusuna koyduğumda ağırlık yapar ve anlaşılır. Tabii bu cinayeti yaparken eldiven kullanmayı ihmal etmemeliyim, daha sonra eldivenimi yıkarım ki biri bulduğunda kan izlerine rastlamasın. Bıçağımı bir poşete bağlamadan herhangi bir çöpe atarım zaten kimse çöpü karıştırıp bıçak aramaz diye düşünüyorum. Tabi poşetlerle aynı çöpe atarsam yakalanmam söz konusu. Böylece biraz vicdan azabı çeksem de temiz bir iş yaptığımdan hapissiz bilmem nesiz bir hayat sürerim. Müge Anlı'ya falan çıkar belki, ama beni bulacaklarına ihtimal dahi vermem.

Çok uzun oldu okumaya üşenebilirsiniz. Çok caniyim :D

toplu iğneyle heryerini deler kan kaybından ölmesini beklerim

kafa kesmek tercihimdir apoyu versinler keserim yine

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri