kafama taktığım şeyler var

melisbulut06

Bayan Üye
bana birisi internette aklı başında olan bir erkek olgun kadından hoşlanmaz ve ben 39 yaşında olsam kendimden büyük bir kadın ile çıkmam olgun kadınlarla erkekler çıkmaz ve o adam aldatır seni dedi çok zor bir ihtimal dedi bence unut bunu dedi yapamazsın dedi biri adamda dediki adamın yanında ablası gibi duruaksın nasıl topluma çıkıcaksın insanlara ne diceksin adam seni aldabilir dedi ve biriside demişki erkekler olgun kadınlarla çıkmak isterler ama başka bir ortam yaatma eğilimi gösterirler dedi yani hoşlanmıyormu erkekler olgun kadınlardan b,iriside dedi ailesi kesinlikle izin vermez hangi anne ve baba işster bu durumu dedi biriside dedi kadın bakım yapsa giyimine kuşmanına baksa yinede kurtamaz dedi ve erkeği etkileyemez dedi ve biriside dedi seni kandırırlar ve ben olgun kadın kendisinden küçük erkeklerle konuşur ise ben başka bir anlam çıkartırım ve eğer kadının menfi maddi durumu ,iyise rest çekip adama ailesinden izin alabilir bunlar doğrumu gerçekten Merhaba. Çok moralim bozuk. Ben kendimden küçük erkeklerle çıkmak isteyen biriyim ve kendimden küçük bir erkekle evlilik yapmak isterim.

Aradaki yaş farkını sorun etmem ve ben 56 ve 57 yaşında iken 39 yaşında bir adamla evlenmek isterim. Onun dediklerini istediklerini karşılayabilirim ve yaşadığı topluma saygı duyarım. Saygım sonsuzdur.

Erkekler olgun kadınlardan hoşlanıyormuş diye duydum doğru mudur? Ben erkeğin istediği gibi davranırım. O zaman sorun olur mu aramızda ve annesi ve babası tepki gösterirler mi?

Ve annesinin yaşına yakın. annesini daha iyi anlayabileceğimi düşünüyorum ve ben sorun etmem. sizin görüşleriniz fikirleriniz nelerdir?

Yani sorun olur mu?

---> kafama taktığım şeyler var

Ailesi Sorun Yaratır Ama Aşk Herşeyin üstesinden gelir eğerki seviyorsa Mutlu olucağınıza inanıyorsa Sorun diye hiç Birşey kalmaz ortada

bence olmaz derim çevren aileler hepsi karçı çıkar benim fikrim baya bi yaş farkı hani 5 yaş falan olsa hiç sorun olmaz derim ama aşk bazen yetersiz kalır sen olgunsun ve onun çocuksu hareketleri zamanla gözüne batar ve sorun büyük olurum çevremde böyle bi evlilik oldu ve bitti yani hani sizinde öyle olcak diye bişey yok ama yinede biraz daha düşün

onun çocuksu hareketleri hiç batmaz gözüme sıkılmam ben onu anlayışla karşılarımda ya ailesi ve çevrem ne detr ne derler olmazmı yani ben 56 ve 57 yaşındayken ben 39 yaşındaki adamla evlenmek isterim ama annesinine büyüklük taslayamam ailesinede çevresinede saygı duyarım ama hz. muhammet sallahu aleyi ve sellem ve hz. hatice anlaşmışkar kavga etmemişler bonibon neden bitti evlilik sakıncası yoksa merak ettim neden ailesi ve çevremiz karışsınki karşı çıksınki

Ailesi bir ihtimal Karşı çıkar melis ama Arkadaş çevresi buna karşı çıkarsa onlarıda susturmasını bilir diye düşünüyorum ben
Ben yaşamadım ama eğerki yaşarsam gerçekten çevremi susturmasını iyi bilirim Kırmadan

evliliğin bitme sebebi sonradan çıkan çocukca davranışlar yani aşk yetmiyo kaldıramadı artık ve kavgalar ardı boşanma

bonibon zaten ben çocuksu harweketlerini görmezden gelirim yani 16 ve 17 yaş küçük biriyle çıkması bir kadının bu toplumda suçmu neden aileler kaşı çıkıyor hani çocuların mutluluğunu isterdş aileler hani hişç karışmazdı aileler

yani siz gerçekten istiyosanız aileleri ikna edersin mücadeleyle

benim ikna gücüm yüksekde ya nasıl mücadel vericez ve aileler ne der karşı çıkarak ve ya annesinin yaşıyla benim yaşımdan 7 8 9 10 11 12 13 fark olursa ailesi onadamı karşı çıkar

56 Yaşında Olan Sizmisiniz?

Biraz Karışık Yazmıssınız Anlayamadım Pek.

yani tek sorun yaş olur gibi ve orda engel çıkar sorunları yaşamadan şöyle veya böyle mücadele edin diyemem

yaşı adam orun etmiyorsa ben zaten etmem adamın ailesi şöylemi düşünür aca bu bize büyüklük taslarmı bize sayugı duymazmı diyemi düşünü o zamanmı engel çıkar

şu an yaş 23 bende 57 ve 56 yaşındayken 39 biriyle evlenmek isterim olamazmı yani

Elbette Olabilir

Karşı Tarafın Ailesinide İkna Edebilirsiniz

Ancak Bazı Tehlikeleride Göze Almanız Gerekmektedir.

56 Yaşında

40 Yaşında Biriyle Evlenmeniz İçin Çok Güzel Olmanız Gerekmektedir.

Bayanlar Erkeklere Göre Daha Çabuk Çökerler Ve Siz 56 Yaşında Belkide 65 Yaşında Gibi Görüneceksiniz.

Aldatmalar Olabilir , Hayalleriniz Yıkılabilir.

En Güzeli Yaşıtınızla Evlenmenizdir.

Ayrıca 23 Yaşındasınız Neden Bu Kadar İleriyi Düşünüyorsunuz?

Yani 56 Yaşına Kadar Bekar Kalmayı Düşünmüyorsunuz Heralde?

Veya Biriyle Evlenip İlerde Boşanmayımı Düşünüyorsunuz?

yooo öyle bir durum yok ama şey illaki çok mu güzel olmam gerekir şey ama ya karşı tarafta olgun kadınlardan hoşlanıyorsa olamazmı ben kişisel temizlik ve vede bakım yapsam cilt bakımı filan yapsam genç görünebilmek için o zaman olmazmı

yooo öyle bir durum yok ama şey illaki çok mu güzel olmam gerekir şey ama ya karşı tarafta olgun kadınlardan hoşlanıyorsa olamazmı ben kişisel temizlik ve vede bakım yapsam cilt bakımı filan yapsam genç görünebilmek için o zaman olmazmı

Zaten 40 Yaşındaki Bir İnsan Büyük İhtimal 2. Baharını Yaşamak İçin Evlenir.

Eğer Aradıklarını Sende Bulamazsa Başka Arayışlar İçerine Girecektir :)

İstediğin Kadar Bakım Yap Genç Görünmen Zor

Öyle Görüncek 1 Kişi Tanıyorum Oda Ajda Pekkan xD

yani benle dalgamı geçiyorsun ben şimdi bakım yapsam adam beyenmezmi ama annem dedi adam seni her halinle sever dedi ve dediki adamın ailesi karışmaz o yaşdaki oğlunun evliliğine ikilem arasıda kaldım kime inacağımı şaşırdım ajda pekkanla benim ne alakam var ben cildime makyaj filan sürmesem o yaşlara kadar cildim güzel olmazmı o zaman adamda yaşlanıyor kadın zaten erken çöküyormuş ama adam olgun kadından hoşlanır ise bendende hoşlanabilme ihtimali yüksek benim şahsi fikrim

yani benle dalgamı geçiyorsun ben şimdi bakım yapsam adam beyenmezmi ama annem dedi adam seni her halinle sever dedi ve dediki adamın ailesi karışmaz o yaşdaki oğlunun evliliğine ikilem arasıda kaldım kime inacağımı şaşırdım ajda pekkanla benim ne alakam var ben cildime makyaj filan sürmesem o yaşlara kadar cildim güzel olmazmı

Arkadaşım

Ben Seninle Neden Dalga Geçeyim?

Sana Gerçekleri Söylüyorum Ortada Dalga Geçecek Bi Kelime Varmı?

Sormussun Fikirimizi Söylüyoruz Veya Gerçekleri Söylüyoruz Dalgamı Geçiyorsun Diyorsun..

Neyse Daha Fazla Diyecek Bişeyim Yok

Sen Anneni Dinle Güzel Akıllar Veriyor Sana ;)

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri