kafama taktığım şeyler var

---> kafama taktığım şeyler var

Arkadaşım Sen hele bir 30 sene yaşa,ozaman bunları düşün bence xD
30 seneyi düşünme, Bugunlerini düşün.

annem 65 yaşında babam ise 49 yaşında ee onlarda hiç bir sorun yaşamamışlar ve aileleri izin vermiş ve benim bir tanıdığım var fatma teyze 56 yaşında eşi osman amca 48 yaşında benim anneannem dedemden 17 yaş büyük ve yağmur denilen adamda pınar altuğ denilen kadından küçük onların sorunları yok ama anneme laf söyletirmem ben en çok anneme bağlıyım ben ben kendime bakarsam adam yani bu kadın çirkinleşti ben bununla boşanırım derse yine ne olur

annem 65 yaşında babam ise 49 yaşında ee onlarda hiç bir sorun yaşamamışlar ve aileleri izin vermiş ve benim bir tanıdığım var fatma teyze 56 yaşında eşi osman amca 48 yaşında benim anneannem dedemden 17 yaş büyük ve yağmur denilen adamda pınar altuğ denilen kadından küçük onların sorunları yok ama anneme laf söyletirmem ben en çok anneme bağlıyım ben ben kendime bakarsam adam yani bu kadın çirkinleşti ben bununla boşanırım derse yine ne olur

Arkadaşım

Ben Senin Annene Laf Söylemiyorum.

Annenin Sözünü Dinle Diyorum Sadece Sadece..

Ancak Doğru Yolda Olduğunu Söyleyemeyeceğim.

Yani Bazı Şeyleri Söylemek İstemiyorum Ama Zorla Konuşturuyorsun İnsanı.

Pınar Altuğla Kendini Birmi Tutuyorsun Sen?

Taş Gibi Kadın Yağmur Atacana Her Yönden Hitap Edebilir

Pınar Altuğ 1994 De Türkiye Güzeli Seçilmiş

Kaç Yaşına Gelmiş , Cocuğu Olmuş Vucudu Ortada ..

Çocuk Cocuk Var Forumda Zorla Konuşturtuyorsun Beni Yahu.

bende taş gibi olurum bende spor yaparım bende bakım yaparım bnde erkeklere her hitap edebilirim bende allahın bir kuluyum

ay ne gereksiz oldu bu konuşma o yaşa gel belki sen istemessin böyle bi evlilik:23:

iyi o zaman

Sorun Yok

33 Yıl Sonraki Yaşamında mutluluklar dilerim.

annem babam dedil belki sen küçüklerle evlenmek istemiceksin dediler ben yaşlı bir adamla evlenmem ben küçük bir erkekle evlenmek isterim bu yaşlarda ben olgunlardan hoşlanıyorum ama devir değişiyor insan da değişiyor düşünce sistemi fikirler değişiyor annem bana bişi anlattı bir devirde hep kadınlar büyük oluroyrmuş

İşi Gittikçe Dalgaya Vuruyorsunuz Sanırım!
Ciddi Olalım Lütfen...

Sürekli aynı şeyleri yazmayın.Tam olarak öğrenmek istediğinizi yazarsanız daha sağlıklı yorumlar alabilirsiniz...
Moda Sokma Beni xD

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri