-Kadınız,Bilmeden Seviyoruz.

---> ~ [ Aşkımız Hiç BiTmeSin ] ~

tumblr_ltiyce31YM1qkrvqjo1_500.gif

tumblr_lybdbtt4Kj1qcrua2o1_500.jpg

Bir parçam sonsuza kadar sendeyken, aşka olan inancımı sende bırakmışken, eksikken, ki ben birini asla yarım sevemezken, söylesene bana; kimi, ne kadar sevebilirim şimdi?
İçimden kopan parçalarla kimi tam olarak sevebilirim? Hayır kalbimde değilsin, aklıma gelmiyorsun, aksine artık yeni bir yüreği sevmek istiyorum evet ama; benden götürdüğün, aşk’a olan inancımı yeni birinin yerine getirmesi için zaman bile yetmiyor.
Bazen her şey çok karışıyor işte.

---> İnsanı yaşatan bir umutsa eğer, ben ölmüşüm. | güzel sözler arşivi

"Ve bazıları;
Yokken bile vardır, fazlasıyla."

---> İnsanı yaşatan bir umutsa eğer, ben ölmüşüm. | güzel sözler arşivi

"Bir incelik gösterin.
İncinmesin yüreğim."

tumblr_lop5hm5kKP1qkeavio1_500.jpg

Bazen kızıyorum, bazen nefret ediyorum, bazen merak ediyorum, bazen elim telefona gidiyor, bazen ‘neden böyle yaptı?’ diyorum, bazen düşünmek istemiyorum, bazen ‘en doğrusu bu’ diyorum, bazen düşüncelerimi bastıramıyorum. Hepsinin yanında bazen çok özlüyorum.

tumblr_lyd2kkwFJx1qfcqfto1_500.png

‘Her günü, son gününmüş gibi yaşa’ çok bildik bir nasihatti bu, ama doğrusu, kimin bu kadar enerjisi vardı? Ya yağmur yağarsa, ya kendini kötü hissedersen? Uygulanabilir bir şey değil. En iyisi işi hafiften almak; iyi,cesur, atak olmak ve fark yaratmak. Dünyayı tamamen değiştirmek değil ama birazcık çevreni değiştirmek. Tutkun ve elektrikli daktilonla ortaya çıkmak ve sıkı çalışmak mesela. Sanat aracılığıyla hayatları değiştirmek. Arkadaşlarına değer vermek, ilkelerine sadık kalmak, tutkuyla ve dolu dolu yaşamak. Yeni şeyler denemek. Eğer imkan olursa sevmek ve sevilmek.

Son düzenleme:

tumblr_lmgz2fsWrm1qdxcgfo1_500.jpg

Belki de gitmemeliydin. Ya da hiç gelmeseydin, hiç gitmezdin de. Bilmiyorum. Belki sen ve ben birbirinden habersiz iki yabancı olarak kalsaydık..
Neyse işte, şimdi sen gittin ve ben yine senden habersizim. Ama aynı şeyler değil.

tumblr_lm0x1eU5XN1qfd78u.jpg

Günün birinde beni sevme ihtimalin olmasa bile,
ben bana yaşattığın bu küçük mutlulukları hep cebimde saklıyor olacağım.

tumblr_lkzssalKfh1qezjdpo1_500.gif

Görmeyeli değişmişsin sanki. Başka biri kokuyorsun. Bakışların onu arıyor gibi. Dudakların ise aşkını haykırmaya hazır.
Ellerinde onun izi var sanki. En önemlisi de o gülüşün. Çok yabancı duruyor bana, artık ona aitmiş gibi.

tumblr_ll3hnq1jvS1qezjdpo1_500.gif

Bana bunu yapma. Tam yokluğunda ki boşluğa alıştım derken; varlığınla kirletme tekrar. Yapma.

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri