K.rt Kardeşlerimiz...

---> K.rt Kardeşlerimiz...

:):):) basılan köyler tecavüze uğrayan köyler bebekleri öldürülen insanlar kürt değilmiydi?? ayrıca kim dediki kürtlerin bizi sattığını ?

Pkk bilmem ne devleti kurulmak için var olmadıki ayrıca Pkk zaten bilmem ne devletine karşı cünkü Pkk Dünyanın en büyük uyuşturucu ve organ mafyası bu işten ii paralar kazanıyor. İnsanlarında beynini yıkayarak yandaş topluyor
eskiden bayraklarında orak cekic vardı dünyadan tehdit aldı komünist tehlike diye şimdi cıkardı işleri büyüttü
ve kolay kolay hiç bir kürt pkk yandaşı değildir.

bazı kesimler korkularından dolayı onların safına geçiyor
buda

devletimizin ayıbı gidemediğin yer senin değildir.
ayrıca coğu kürt kökenli aile coğu kürt köyü pkk tarafından katliama uğratılmış bebekleri öldürülmüş coğunun cocuğu dağa götürülmüştür

ve şehit düşen askerlerin içinde türkde var kürtte var cerkezde lazda

sunu aklınıza sokun safkan türk yok suanda safkan bir türk ırkı yok
bu topraklarda yaşayan herkes türkiye cumhuriyetinin vatandaşıdır ve türktür.

saçma sapan seyler yaparak pkkyı desteklemeyin
siz böyle ayrımcılık yaparak kürt kardeşlerimi pkk yandaşı yapmaya calışıyorsunuz

ve pkk abdnin emriyle kurulmuştur....

kuzey ırakta ismi gecen bilmem ne devleti kurulmuş durumda sadece birinin cıkıp kral cıplak demesi gerekiyor diyecek adam yok

Pkknın kurucusu olan itin kendi ifadesinde söyle geçiyor tabi şikayet etmeyi bırakıp kuru milliyetçi sözleri bırakıp araştırdıysanız

Apo pi*i sunu söylüyor Seyh Saidin devamıydım kullanıldım...

daha anlamadıysanız ben ne yapayım ve türk kürt diye saçma sapan bir ayrıma girmeyin

Moderatör tarafında düzenlendi:

:):):) basılan köyler tecavüze uğrayan köyler bebekleri öldürülen insanlar kürt değilmiydi?? ayrıca kim dediki kürtlerin bizi sattığını ?

Pkk bilmem ne devleti kurulmak için var olmadıki ayrıca Pkk zaten bilmem ne devletine karşı cünkü Pkk Dünyanın en büyük uyuşturucu ve organ mafyası bu işten ii paralar kazanıyor. İnsanlarında beynini yıkayarak yandaş topluyor
eskiden bayraklarında orak cekic vardı dünyadan tehdit aldı komünist tehlike diye şimdi cıkardı işleri büyüttü
ve kolay kolay hiç bir kürt pkk yandaşı değildir.

bazı kesimler korkularından dolayı onların safına geçiyor
buda

devletimizin ayıbı gidemediğin yer senin değildir.
ayrıca coğu kürt kökenli aile coğu kürt köyü pkk tarafından katliama uğratılmış bebekleri öldürülmüş coğunun cocuğu dağa götürülmüştür

ve şehit düşen askerlerin içinde türkde var kürtte var cerkezde lazda

sunu aklınıza sokun safkan türk yok suanda safkan bir türk ırkı yok
bu topraklarda yaşayan herkes türkiye cumhuriyetinin vatandaşıdır ve türktür.

saçma sapan seyler yaparak pkkyı desteklemeyin
siz böyle ayrımcılık yaparak kürt kardeşlerimi pkk yandaşı yapmaya calışıyorsunuz

ve pkk abdnin emriyle kurulmuştur....

kuzey ırakta ismi gecen bilmem ne devleti kurulmuş durumda sadece birinin cıkıp kral cıplak demesi gerekiyor diyecek adam yok

Pkknın kurucusu olan itin kendi ifadesinde söyle geçiyor tabi şikayet etmeyi bırakıp kuru milliyetçi sözleri bırakıp araştırdıysanız

Apo pi*i sunu söylüyor Seyh Saidin devamıydım kullanıldım...

daha anlamadıysanız ben ne yapayım ve türk kürt diye saçma sapan bir ayrıma girmeyin
Harikasın ;)

kürtler birer piyon tıpkı abd nin yahudi piyonları gibi pkk ise asalanın bir kolu pjak gibi büyük oyun kuruyolar kendimize gelelim...türkün türkden başka bir dostu yoktur...

Ľázz_._6¹;2178190' Alıntı:
kürtler birer piyon tıpkı abd nin yahudi piyonları gibi pkk ise asalanın bir kolu pjak gibi büyük oyun kuruyolar kendimize gelelim...türkün türkden başka bir dostu yoktur...
Sen bu düşüncelerle , o kullandığın avatarı haketmiyorsun !
Ben Türk'üm , ama vatanını milletini seven , Türkçe konuşan Kürt'ler benim kardeşimdir.
Unutma Kurtuluş Savaşı'nda , Çanakkale Savaşı'nda omuz omuza çatıştık Kürtlerle.

iLerde ParmakLa GösteriLecek Kadar Az oLSaLar biLe Geçmişte yaptıkları iyilikleri kardeşlikleri oldugu için o parmakLa SayıLacak Kadar Az oLan KÜRT KARDEŞLERİMİZE Saygını Eksik Etmiyeceksin Şuanda ortalıgı karıstıran Kürtler DeğiL KuLLanıLan İnsanLar Kürt o kadar ErmeniLeri İstanbuLda DestekLeyenLere Konusacaksınız Burda KürtLeri SavunanLarı DeğiL ;)

kendi dilinize saygınız yok milli benliklerinize sahip çıktığınız bile yok !Başkasının dilinemi kültürünemi saygınız olsun (zaten bunu sizden beklemek imkansız) siz sizi gerçekten satanların herşeyini kapmışsınız zaten.BEN BİR "KÜRT" OLARAK ŞUANKİ HALİNİZE SADECE GÜLÜYORUM boş işlerle uğraşacağınıza işinize gücünüze bakın çok şükür yaşayıp gidiyoruz.Ülkeyi sevmek konusuna gelince kaç kuruşluk adamsınızki bunun yorumunu yapmak size düşmüş.NOT:lafım at gözlüklülere

kendi dilinize saygınız yok milli benliklerinize sahip çıktığınız bile yok !Başkasının dilinemi kültürünemi saygınız olsun (zaten bunu sizden beklemek imkansız) siz sizi gerçekten satanların herşeyini kapmışsınız zaten.BEN BİR "KÜRT" OLARAK ŞUANKİ HALİNİZE SADECE GÜLÜYORUM boş işlerle uğraşacağınıza işinize gücünüze bakın çok şükür yaşayıp gidiyoruz.Ülkeyi sevmek konusuna gelince kaç kuruşluk adamsınızki bunun yorumunu yapmak size düşmüş.NOT:lafım at gözlüklülere

Senin açıklamana ek olarak ;

Kendi dillerine saygılı olmayan yaf,puf,k.i.b,damam ve daha da bilmediğim kelime kısaltmalarıyla Türkçemizi mahveden ve sonrada buraya gelip bazı olaylara müdahale eden kişileri iyi özetlemişsin :)

Ama şurda yanlışsın boş konuşmamak şartıyla, kendi işine bakıp ideali olmayan insan boştur, zaten şimdiki nesilde öyle ...

"Bu ülkeyide sevmeyen gitsin başka bi yerde yaşasın.. -İster,Türk ister Kürt vb.."

bu konuya iki kere cevap yazmak istedim ikisinde de net koptu :)
Kürt sorunu? benim kimseyle sorunum yok benim sorunum pkk dhkp-c tikko yla ama doğuda hala biji apo pankartları açılıyorsa hala panzerler taşlanıyorsa hala heval nick iyle insanlar sağda solda proveke edici cümleler kurabiliyorsa benim bunu yapan kürtlerle sorunum var daha ne isteniyor bilmiyorum kürdün Türkten neyi eksik bu ülkede ne verilmemiş yani daha ne istiyorlar? Bunları yapanlar üç beş çapulcunun provekasyonuna gelen cahil insanlar bunları bilgilendirmek yönlendirmek kazanmak lazım bu da çok zor gibi görünüyor ama bir gün bu insanlarda farkına varıcak terörün bi ideolojisi olmadığını tıpkı dağa çıkıp bunu anlayanlar gibi ama dağa çıkmasınlar herşey için geç olmadan görsünler gerçekleri kandırıldıklarını,bir çok kürtle oturdum kalktım sivil hayatımda olsun askeriyede olsun herkes aynı değil hepsini bir kefeye koymamak lazım.Biz o kadar güçlü bir milletiz ki hiç bir ülke bizi yıkamaz bunu gördükleri bildikleri için bizi bize düşürdüler zaten biz birbirimiz yerken onlar teknolojide bilimde sanatta geliştiler.Ayık olalım bölünmeyelim böldürmeyelim.

Senin açıklamana ek olarak ;

Kendi dillerine saygılı olmayan yaf,puf,k.i.b,damam ve daha da bilmediğim kelime kısaltmalarıyla Türkçemizi mahveden ve sonrada buraya gelip bazı olaylara müdahale eden kişileri iyi özetlemişsin :)

Ama şurda yanlışsın boş konuşmamak şartıyla, kendi işine bakıp ideali olmayan insan boştur, zaten şimdiki nesilde öyle ...

"Bu ülkeyide sevmeyen gitsin başka bi yerde yaşasın.. -İster,Türk ister Kürt vb.."

doğru ideali olmayan insan boş insandır katılıyorum sana ama daha önemli ve mühim mevzular tartışılmalı bunların modası çoktan geçti.

Kardeşim Allah aşkına biraz mantık ya ben kürt değilim sonuna kadar Türküm ama şimdiki türklerle eski türkler birmi? bundan 500 yıl öncesinden bahsediyosun ve buna dayanarak kürtleri kötülüyorsun bence bu yanlış...

Senin yazında tek katıldığım nokta her kürt kürdistanın kurulmasını istiyordur buna bende katılıyorum...

Şimdiki türk gençliği çokmu iyi dörtdörtlükmü sokağa çık bak kaçtane türk tarzında yaşıyan genç var şahsen ben sokağa çıktığımda amerikan özentisi bir gençlik görüyorum buna yalan diyen varsada gitsin biraz hayat tecrübesi edinsin...

Ne türkler eski türk nede kürtler eski kürt bunu anlayın artık bundan 500 yıl öncesi bir olayla birbirinizi yemeyin..

Kendi içimizde birbirimize laf sokacağımıza gidelim avrupa ve amerika yı araştıralım asıl düşman kim o zaman görürsünüz gücü gücü yetene olmasın kendimizi kandırmayalım kürtlerden önce düşman sayılcak çok ülke ırk var.

Son düzenleme:
takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri