K.rt Kardeşlerimiz...

---> K.rt Kardeşlerimiz...

Bir kürt ortamda Türkçe bildiği halde kürtçe lehçesini konuşuyorsa , altında mutlaka bi art niyet vardır dikkat etmek lazım...

©ﻕΞתς яΞiš;1966929' Alıntı:
Bir kürt ortamda Türkçe bildiği halde kürtçe lehçesini konuşuyorsa , altında mutlaka bi art niyet vardır dikkat etmek lazım...

Amacı ortalığı karıştırmak sadece..

karıtırmak degl kendi düşüncelerimi buraa sadece söylemek . amacaım öyle bişey değil burası tartışma yeri. her düşünceye konuya açık olmanız ve zıt düşünceki kişilere bu şeklde konuşmamanız :)

яojвiи нewαL~;1966954' Alıntı:
tartışıyoruz eet ama karşıdaki kişiye bu ülkeden git de diyemessn :)

Vatanımızı beğenmiyorsa..

Kafasına göre devrim yapmaya çalışıyorsa..

Derim arkadaşım.

derim.

beğenmeyen gider.

O imzandaki yazıyı koymanın amacı ne ilk başta bunu söyle. Türkçe yazsan ne oluyor ? Karizmanmı zedeleniyor ? Kimse anlamıyo kürtlerden başka o yazıyı okuyunca ; hayır ne gerek var böyle şeylere söz hoşuna gittiyse Türkçe yaz , gidip ne diye kürtçe yazıyorsun ? Biz buna halk dilinde düpedüz ''Ortalığı karışmak'' deriz...

siz birde kardeşçe yaşayalım diyosunuz hepimiz kardeşiz diyosunuz bumu kardeşlik bumu !
daha kürtçeyi kabul edemiyosunuz o zmn kimle kardeşçe yaşayacaksınız yazık vllahi yazık düşünceleriniz o kdr sçmaki size bnları aşılayanlar yanlış vermiş . neyse daha tartışma yapmicm ne desem kafanızın dikine gideceksiniz ! hade by

яojвiи нewαL~;1967302' Alıntı:
siz birde kardeşçe yaşayalım diyosunuz hepimiz kardeşiz diyosunuz bumu kardeşlik bumu !
daha kürtçeyi kabul edemiyosunuz o zmn kimle kardeşçe yaşayacaksınız yazık vllahi yazık düşünceleriniz o kdr sçmaki size bnları aşılayanlar yanlış vermiş . neyse daha tartışma yapmicm ne desem kafanızın dikine gideceksiniz ! hade by
Aşılanmaktan bahsedene bak :)
Ben lise ya da üniversite öğrencisi değilim birileri benim beynimi yıkasın elime che denen şrefsizin posterini alıp mitinglere katılayım. O yaşı geçtim o dediğin aşılamayı aynaya bak öyle söyle ;)
Kürtçe dil değilki kabul edeyim. Türkiye'de yaşıyorsan seve seve Türkçe konuşulur.
Ayrıca tanımadığın için kürt düşmanı yaptın beni.
Bu forumda bilirler benim kürtleri kardeş olarak gördüğümü. (sadece Türklüğü kabul eden kürtleri)

bni kimse elimde che posteri verip mitinge yollamadı ben militanlığımı yaptım orada düşündügüm şeyleri savunmak mücadele vermek için eylemlere katılıyorum. yoktur bizde zorla iş ypmak o sizde vardır .

яojвiи нewαL~;1967321' Alıntı:
bni kimse elimde che posteri verip mitinge yollamadı ben militanlığımı yaptım orada düşündügüm şeyleri savunmak mücadele vermek için eylemlere katılıyorum. yoktur bizde zorla iş ypmak o sizde vardır .
Militan : Mücadelesini zor kullanarak veya yasa dışı yollarla yapan taraftar.

ya komik olmayın nerden bulduysa o militan acıklamasını da fasistler cok insancıllar cünkü sacma sapan işler hangi fasist militan hakkında ii bir sey der ya da kendisine ben fasistim der

©ﻕΞתς яΞiš;1973382' Alıntı:
Senin burda faşist diye tabir ettiğin gruba kimler giriyor açıklar mısın ?

Bu sorunun cevabını bende çok merak ediyorum.. Faşizm dediğin olgunun anlamını umarım biliyorsundur..

Ayrıca Kürt-Türk ayrımını aşmalısınız artık.. Bulunduğumuz ülke Türkiye Cumhuriyeti değil mi..? Kürt asıllı milyonların kimliğinde Türk vatandaşı yazmıyor mu.. Ben Türklüğü kabul etmiyorum diyen istisnalar dışında bütün KÜRT asıllı TÜRKLER kardeşimizdir..!

eline sağlık süper olmuş kürt kardeş filan değil zayıf duruma düşmeyelim amerikaya satarlar bizi bakın IRAKA.

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri