İtiraf Edin !

---> İtiraf Edin

[MENTION=155270]Cin[/MENTION] le [MENTION=155776]lolamera[/MENTION]yla sohbet etmesini ozledim.

---> İtiraf Edin

Itiraf ediyorum pul satmak icin iltifat eden adama kanmadim hihihi. Hollanda postanesinden bir turk aradi soyle gecti

+ merhaba ben ..... Postaneden ariyorum
- buyurun
+ size sans vurdu. adinizi bagislar misiniz?
- yesil...
+ tsk yesil hanim memnun oldum
- tsk.
+ ayda kac pul kullaniyor sunuz?
- senede 4-5 tane.
+ pul hakkinda birsuru sey dedi. Sukadar alirsaniz dvd 50 tane alirsaniz avrupa ulkelerinden saydi tatil kazanirsiniz dedi
- tsk pul almayi dusunmuyorum.
+ nerelisiniz yesil hanim?
- izmir
+ izmirin neresinden ?
- sustum...
+ tahmin etmistim, ya izmir ya istanbul olarak tahmin etmistim izmirliler ancak bukadar guzel kibar ve edali konusabilir.
- tsk ederim ama ben yinede pul almayi dusunmuyorum (almam icin iltifat etsende almayacagim demek istedim)
+ olsun hersey alis veris degil tanismis olduk tsk etti
- tsk iyi gunler
+ iyi gunler yesil hanim

Hehe budan once baska Bir turk aradi derdini anlatamadi Yani benide anlamdi :) bi kac dakka sonra arkadasim arayacak dedi. Dedim reklam mi? Hayir dedi bende peki dedim. Sonradan arayan arkadasla anladilmamazlik olmus dedi. Dedim Evet oyle oldu :) uykulu idim hihi :) sonradan arayanim agzi iyi laf yapiyor tam bir satici ama ne yapacagim 50 tane pulu senede 4-5 tane bile kullanmazken

---> İtiraf Edin

Babamla koltukta oturup sehpada duran çay bardagina leblebiyle basket yapıyoruz..Her yer leblebi oldu. 1bardak çay yere döktük. Anne,uyanma!

---> İtiraf Edin

b93th.jpg

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri