İşte Buda Ben "Tatliş"...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
---> İşte Buda Ben "Tatliş"...

Gençler Güzellikle Uyarımı Yapayım Birbirmizi Kırmayalım.

Arkadasımız Resmini Koymustur ..

Güzeldir,Çirkindir..

Türbanlıdır,Türbanlı Olduğu Halde Açık Resmini Koyduğu İçin Yanlıs Bulursunuz Yorum Sizin EyvAllah.Ama Bunu Tartısmanın Yeri Burası Değildir.

He Çok Mu Tartısmak İstiyorsunuz Tartısma Bölümümüz Var Açın Konu,Orada Tartısın.

Şahsen Konu Benim Olsa yAkısıklı yada çirkin Olduğum Yorumlarına EyvAllah Der Geçerim.Ama Tartısma Msajlarına EyvAllah Demem.Umarım Anlatabilmişimdir :)

İyi Forumlar.

canım kapalıyım ama açık hallerimi evde çektim

evde cekımissinde burası bir paylasım sitesi herkes göruyor oyle ise bas örtunun altında gizlediğiniz ne??? desinler diyemi kapalısın yada aile baskısı veya gelenek?? çok mantıksız bir davranıs kınamıyorum sadece fikirlerrim

:)

dışarda kapaLısın burası evin içi sanırım :D

akLında buLunSun ;

evde açman normaldir. Karşı cinsten birisi görmeyecek şekilde dışarda kapan ona bısey demem ama burdada erkekler var sence açık - kapalı fark eder mi :)

tabıkıde senın düşünce tarzın beni ilgilendirmez ama . . .

Allah Sahibine bağışlasın

;) helal x)

15 Post Silinmiştir.

Birbirimizi Yemediğimiz Bir Üye Resimleri Bölümü Kalmıstı..

Ne Olursa Olsun Üyenin Konusunu Sizin Tartısma Mesajlarıyla Kirletmeye Hakkınız Yok.

Tartısma Konusu Açılmıs Gidin Oradan Devam Edin.

Düşüncesini Savunarak Konuda Birbirinden Alıntı Mesajlar Olmamasını Diliyorum;)

Bence ne desenizde ne desekde boş herkesin kendi ibadetidir Allah ile herkesin kendi arasındadır asb kardeş.

©ﻕΞתς яΞiš;2071964' Alıntı:
Herkesin hür iradesi eyvallahta bu olmaz ama , başörtüsünün adını kirletiyosun.
Bura üye resimleri bölümü değil mi , hep güzelsin , tatlısın , cicisin dememiz şart değil herhalde.
Bence çirkinsin.

seninde kişiliğine bakılırsa baştan ayağa kendini beğenmiş birie benziosun

arkadaşım evinde çekildiğin fotolar ev dışına çıkmış !
bu durumda kapalı sayılmazsın ! ama senin düşüncen, özgürsün... her iki halinle de güzelsin.....a.s.b

Bütün yorumları tek tek okudum, amacım kimseyi kırmak üzmek değil ama şunları söylemeden de edemeyeceğim..

Çok güzel paylaşım yapmışsını<z güzelsiniz çirkinsiniz beni alakadar etmez bahtınız güzel olsun ama bu tarz bir şey yapıyorsanız duymaya da razı olun lütfen. Kapalıysanız kapalkısınızdır. Kimse yadırgayamaz. Açaarsınız açıksınızdır ona da kimse bir şey diyemez. Ama her iki halinizi burada yansıtmanız sizin tetiklediğiniz bir tartışma ortamını yaratır..

Başörtüsü takan kişilerin sizin şu halinizle rencide edildiğini düşündüm açıkçası ve tuhaf karşıladım. Yine de saygı duyarım ama eleştiriye açık olmak lazım hele de bunu tetikleyen yine kendşnizseniz.

Saygılarla.

senden tek istediğim o fotoğrafları kaldır...........hahahahahahahahaha

Son düzenleme:

aminnn ve arkadşalar size sadece şunu belirtmek istiyorum insanları dış görünüşü ile yargılamayın herşey bi resim değildir önemli olan canlı görmektir canlı açık görmek farklı resimde görmek farklı ve rica ediyorum bunu tartışma ortamına çevirmeyin.ayrıca bu herkesin dış iradesi kim ne istiosa onu yapar saygılarımla yorumlar içinde teşekkürler......
Hayır Fotoğrafta görmek farklı Canlı görmek farklı demişsin.
Alakası yok. O zaman Ben şimdi soyunim çırılçıplak bi fotomu çekim oramı buramı. Nede olsa Fotoğrafta ayrı gerçekde ayrı.
Yanlış konuşuyosun. Kapalıysan kapalısın.
Çok yanlış buldum.

•Msś.Gözde™;2481067' Alıntı:
Hayır Fotoğrafta görmek farklı Canlı görmek farklı demişsin.
Alakası yok. O zaman Ben şimdi soyunim çırılçıplak bi fotomu çekim oramı buramı. Nede olsa Fotoğrafta ayrı gerçekde ayrı.
Yanlış konuşuyosun. Kapalıysan kapalısın.
Çok yanlış buldum.

Bende aynı düşüncedeyim...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri