Insan Sevdiğini Görmediğinde Aşk Biter Mi?

Insan Sevdiğini Görmediğinde Aşk Biter Mi?

• Kullanılan toplam oy
    43
dokunamıosun ama hissediosun sewiosun yha görüosun duyuyosun ;) PAYLAŞIOSUN benim bahsettiğim hiç bi şekilde paylaşım olmadan süren aşk :) olamaz bence imkansızı oynamak zor :)

semiiiiiiih :182: :D ne olur edebiyat yapma bana lütfen olmayacak bişey bu olamaz yha saçma düşünsene görmüosun ya duyamıosun nasıl seveceksin semih ne kadar güveneceksin allah aşkına yha içinden geleni söle nasıl nasıl nasıl off :D:D

__€yLüL__;234002' Alıntı:
semiiiiiiih :182: :D ne olur edebiyat yapma bana lütfen olmayacak bişey bu olamaz yha saçma düşünsene görmüosun ya duyamıosun nasıl seveceksin semih ne kadar güveneceksin allah aşkına yha içinden geleni söle nasıl nasıl nasıl off :D:D

Hislerim Kuvvetlidir. Dedim ya yine Deyim Sevgisini Yüreginde Hissedebiliyorsam , BEKLENDIGIMI biLiyorsam bekLerim.

semih dedin ya beklenen gün gelecekse yha paylaşmadığın bi insanın ciddiliğine ne kadar emin olacaksın sence herşey yapmacık olmazmı semih hı olmazmı semiiiiih :D

valla ben demiştim tekrar sölüorum benim için aşk paylaşmaktır paylaşamazsam aşk olmaz zaten ölene kadarda artkasındayım sözümün ;) gerisi bence yalan hikaye :D hhhhhhhhıııııııııııııııııııııh :160:

Konuyu baska Yere Tasiosun. Anketteki Soru bekLermisin bekLemezmisin ? ßende Diyorumki Egerki Sevgisini Yüregimde Hissediyorsam bekLerim yaa alala :D Bunu Diyebiliyorsam Bunu biLiyorsam Sorun yok.

semih konu başlığında insan sevdiğini görmediğinde !! aşk bitermi dio dimi !!!?
hah bende cvp veriorum insan sevdiğini göremezse aşk biter neden aşk bi paylaşımdır paylaşmazsan aşk olmaz söz paylaşırsın kelime sevgini bakışını ayh çıldsırcam ağlıcam :D

Ya Sen kendi fikrini söylüyorsun ben kendi fikrimi. BEn Görsemde görmesemde bitmez benim a$kim sevgim o kadar.

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri