Insan Sevdiğini Görmediğinde Aşk Biter Mi?

Insan Sevdiğini Görmediğinde Aşk Biter Mi?

• Kullanılan toplam oy
    43
Öle Dİyosun Da Canim Bİzİmkİsİ Yenİldİ Sende GÖrÜyosun GerÇİ Raya Bazi Şeyler Gİrmese Yenİlmez Dİ Ddee!!..

AŞk KavuŞmak Ümİdİ Oldukca YaŞanir Ama Mesafeler De Aldatilmak İÇİn VarmiŞ Anladim:)

tutku içn yakın olması gerekmz ki.bence asıl tutkulu aşk mesafelere yenilmeyendr

benım felsefem yada bakış açımdır bu ..

sevdıgım ınsan sonucta sevgılım ona yakın olmalıyım hıssetmelıyım dokunabılmelıyım uzaklık askı oldurur .. ve su bır gercek uzak olup sadık kalan ınsan sayısı cok az tutku ıcın yaşamak gerekır yaşamk ıcınde bırlıkte zaman gecırmek :192:

ya bence uzaktan uzağa aşk falan olmaz olsa bile belli bi süre sonra o da biter aşk tutkudur paylaşılmazsa biter sözüne inananlardanım öyleya sevdiğinin varlığını hissetmek gerekir şahsen ben 2 gün oğuzu görmesem depresyonlara giriom valla

Son düzenleme:
gözden ırak olan gönülden de ırak olur derler bu biraz doğru, her na kadar onu deli gb sevdiysemde onu gördüğümde bir soğukluk hissederim. peki aşkım bitermi? asla

aşkı bitiren mesafeler değil insanlardır arada mesafe olamasına rağmen bitmesini istemeyecek kadar güçlü iki kişi arasında yaşanıyorsa bitmez... ama bu güce sahip olmayan kişi veya kişiler arasında yaşanıyor ise bitmesi olasıdır ... Yaşadığı her ilişkiyi aşk olarak nitelendirenler için de bitmesi olasıdır...

İnsan Bırbırınden Uzak OLurSa Ne Kadar Sogumam Ondan FelaN DeSene SoGuR Az Cok SoGuR BenCe ;) Tşk.

aşkını yaşatan şey zaten onun orda oldugunu bılmen sıcaklıgını hep aynı içtenlıkte hıssedebılmen deıl mıdır kı? sen ne kadar sevıyorum de o uzaksa sıcaklıgı soğudukça kalbınde soğur :)

1 senedir uzaktık birbirimizden ona olan aşkım hiç bitmedii sanırım bitmez...Amaa erkekler yanlış yapmaya çok alışıklar:)

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri