İçinizde Birşey Kalmasın..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
---> İçinizde Birşey Kalmasın..

İnanamıyorum ben senin şu yaptığına. Ben senin nice yazdıklarını yanlış anlamadım mı ifade etme şeklin yüzünden? Korkmadım mı senden? Ama sonra kabul etmedin mi yanlış ifade ettiğini? İnsanız çünkü. Birbirimizi kurduğumuz cümlelerin başka yere çekilebilirliğinden;yanlış anlayabiliyoruz. Ben yanlış ifade ettim sanırım diyorum sen çevrimdışı olup gidiyorsun pes doğrusu.

İnsanın altıncı hissinin kuvvetli olması güzel şey azizim.

Dün doğum gunumdu. 24 yaşına girdim, 25 ten sonrası çok korkutuyor beni 30 a iyice yaklaştığı için. Hayatı sevmesem de bigün bitecegi gerçeği hele sevdiklerimizden ayrilacagimiz gerçeği çok korkunç.
Keşke belli bir yaşta kalmamiz mümkün olsaydı 19 yaşında kalsaydim dedem hayatta olsaydı hep yanımda olsaydı kimse uzemeseydi beni .
Üzülmek demişken insan dostum dediği değer verdiği insanlardan böyle günde bir mesaj bekliyor fazlası değil 4 kelime bir cümle. Gelmeyince de kırılıyor hâliyle. Umarım kirginligimi hissedersiniz canım arkadaslarim (!)..

Dün doğum gunumdu. 24 yaşına girdim, 25 ten sonrası çok korkutuyor beni 30 a iyice yaklaştığı için. Hayatı sevmesem de bigün bitecegi gerçeği hele sevdiklerimizden ayrilacagimiz gerçeği çok korkunç.
Keşke belli bir yaşta kalmamiz mümkün olsaydı 19 yaşında kalsaydim dedem hayatta olsaydı hep yanımda olsaydı kimse uzemeseydi beni .
Üzülmek demişken insan dostum dediği değer verdiği insanlardan böyle günde bir mesaj bekliyor fazlası değil 4 kelime bir cümle. Gelmeyince de kırılıyor hâliyle. Umarım kirginligimi hissedersiniz canım arkadaslarim (!)..

Ben doğum gününü bilmiyordum,yalan söyleyemem. Ama keşke takip edip baksaydım kaçırmak istemezdim. Hem özür dilerim hem de geçmiş doğum günün kutlu olsun. :/

Ben doğum gününü bilmiyordum,yalan söyleyemem. Ama keşke takip edip baksaydım kaçırmak istemezdim. Hem özür dilerim hem de geçmiş doğum günün kutlu olsun. :/

Estağfurullah, bir yerde yazmıyor zaten bilemezsiniz : )

Burası için de yazmadım yanlış anlaşılmasın liseden beri varolan iki adet dostaydi sitemim : )

Ama ilgilenmis olman mutlu etmedi dersem yalan olur , cok tesekkur ederim :653d18c0a2b184a9dc2

[MENTION=32269]bal_böceği[/MENTION] Teşekkürler canım :12034rn0:

Burası için de yazmadım yanlış anlaşılmasın liseden beri varolan iki adet dostaydi sitemim : )

Ama ilgilenmis olman mutlu etmedi dersem yalan olur , cok tesekkur ederim :653d18c0a2b184a9dc2

ısmın etıketlenmıyor :aa20: rıca ederm gec oldu kusra bakma

Sen bana kızmasan da ben kızarım. :pp

Geçmiş doğum günün kutlu olsun kusura bakma biraz geç oldu ama temiz oldu :pp
Hep mutlu ol renktaşım :eda:

Doğum günün kutlu olsun @Until The Grave :)
İnsan dostum dediği insanlarca hatırlanmak ve değerini böyle günlerde hissedebilmek istiyor elbette.
Sen söyledin diye değil de, durumu biraz olsun anlayabildiğim için kutluyorum doğum gününü. Yani içimden geldiği için..

Hatırlayan veyahut hatırla-ya-mayan dostlarınla birlikte mutlu ve bol tebessümlü yıllar diliyorum. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri