İçinizde Birşey kalmasın..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
---> İçinizde Birşey kalmasın..

1000724_491222327613243_1564856946_n.jpg

Dışarıdan kötü biri olarak görünebilirim normalde daha kötüyüm.

Oleyyyy yarın patronumuz bızı mevlanayı zıyarete goturuyor...ordanda ıftar zıyafeeetııı verecekk huhuuuuu

Mevlana zıyaretınden sonra eve donus..
Ay bızım patronumuz bı taneee yaaa turan bey ıyıkı sızı tanıdık..

Adile nasiti cok seviyorum ya. Filimlerde gordukce bile gidip sarilasim geliyor :)

ALLAH mekanini cennet eylesin ins. Kabirdede yar ve yardimcisi olsun.

Ablamin gorumcesinin esininde elektrik carpmasindam vefatini duydum dun sabah. Oyle kotu oldum ki... okadar iyi biriydiki cok uzuldum ve aklima geldikce uzuluyorum. Catiya cikmis, cstida sacmis elektrik carpinca yere firlatmis vefat etmis :'(
Okadar kisi tarafindan seviliyormuski 3 ayri yerde cenaze toreni yapilmis. Dusunuyorumda.. bugin olsem 3-5 kisi gelirmi acaba?
Bu dunyada olumu cok feci oldu, gunahlarina kefaret olur ins. ALLAH mekanini cennet eylesin. 1 sefer gordum kendisini. 1 seferde bile insan uzerinde cok iyi iznelinim birakabilen biriydi :(
Zaten herkesin dunuru, kendi dunurlerinden cok snnemi seviyor. Rahmetli ablami ve annemi cok severdi :( hep iyiler gocuyor obur dunyaya. ALLAH gostermesin ALLAH muhafaza. Abkamin gorumcesi vrfat etmis olsaydi kocasi yerine bukadar uzulmezdim. Ardinda 2 yetim birakti :( 1 evin 1 oglu gencecik 32-33 yaslarinda verdiler topraga...

Cok guzel bı hafta sonu gecırdım.. Suan ustumde kalan en onemlı ıızı uykusuzluk

bende uyumsuzluğun neden kaynaklandığını merak ediyordum

anlamış oldum

[MENTION=152647]'DiLek[/MENTION] Çok merak ettım ne reklamındasın gız söyledee iki hava atayımm bu gızı tanıyom diyee :D

Telefonuma sinek savar programi kurdum. Sinekler issirmiyo ama kafam sisti :) sinek savar sesinden :) ama ise yariyor. Kapattim hemen sinekler hucuma gecti. Simdi acik sivri sinek olmasina ragmen issirmiyorlar :)

Hocalari dinledikce afakanlar basiyor bana... ama yinede nefsimize yenilmekten geri kalmiyorum :(

İçimde birşey kalmıyor zaten genelde :D ama bazı insanlar isteklerini dürüstçe söylese ben yaparım bunun için 40 takla atmalarına gerek yok çoğu zaman

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri