İçinizde birşey kaLmasın)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
---> İçinizde birşey kaLmasın)

Onu Görünce Hala İçimde Bir Sızı Hissediyorum ... Oysa ki beni O'nu ne çok sevmiştim..
Kendimden Fazla ...
Bir daha olma ihtimali yokken nasıl olur da Yüreğim seni beklemeye devam edebilir ?

Dengesizsin biliyosun dimi ? bigün öylesin bigün böylesin. :)
Çooooooooooooooooooooook değiştin çook.

Aman ÖLüm Var Ölüm Vur PatLasın ÇaL Oynasın , Atın ÖLümü Arpadan OLsun Farkımızı Fark Edemeyecek Kadar YüksekLerdeyse Kafan Farkımızı Farkettirmemizi BekLeme Paşam Gidene Çift ŞeritLi YoL Ben Tek KaLMam Ayık OL .. Pehhhh xD

hönk Baya şaşkınım şu an. Meğer herkes nerelerdeymiş. hönk

ALLAH Bu Soğukta Evi Yatacak Yeri OLmayanın ,Karnı Aç OLanın Yardımcısı OLsun .

Evde sıcak soba yandığı halde ben bile üşüyorum bazen , dışar'da yatan kardaşlerimizi abilerimizi annelerimizi babalarımzı allah yardımcıları olsun , 2012 geleline bakarsak devlet veya başka kurumlar yardım etmiyor , bunları görmez'den gelenleri şiddedle kınıyorum :mad:

Süs olarak kaldırdığımız gaz lambasıyla otursak, televizyon kapalı bilgisayar kapalı, sonra sıcak çay eşliğinde iki lafın belini kırsak ailemizle, konuşsak eskilerden, arayıp halini hatrını sorsak dostlarımızın, farketsek sevdiklerimizi ne kadar zamandır ihmal ettiğimizi, oysa mutluluğun hep yakınımızda olduğunu.. Bir de unutmasak dışarda kalanları, şükretmeyi bilsek .keşke..

Tek suçlu benmişim gibi üzerime gelme... Bitti işte daha fazla üzmenin ne alemi var ? yeterince üzülmedim mi sanıyorsun ? Mutlu Ol , ben haketmiyorum madem sen mutlu ol...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri