Herkes canının yandığı yerden öğrenir insan olmayı.

---> Vitaaminsiiz*'in Güncesi ~

Zaten günLük gibi tutuyorum bknz: Önceki Konular :) ,
Teşekkürler.

sıfatsız ben geldim , Özledn mi beni Lan hıhh2
giremiyorum pek dersaneden dolayı olsa gerek.
yogun bir ders çalışma temposu yersen tabii :pp
Canım hiçbişe yapmak istemiyor , ondan netede girmiyorum pek.
dersaneden geliyorum uyuyorum öyle işte.
sınava 1 ay gibi bi zaman kaldı inş kazancamda gitcem :H
Yoksa annem sayesinde kafayı yerim ben burda.
Tek eglencem maç olursa oturup babamla izlemek, Sadece Trabzonsporumun değil bütün maçları izliyom ben :pp
öyle ne diycegimide bilmiyorum ki sana .
kahvaltı yaptım, nete girdim , derse başlıycaaam ~

büyüyemiyorum tek sorunum bu.
bi büyüyebilsem, artık insanları kırmayı, onlara çenelerini kapatmayı ögretebilsem herşey düzelecek , hayır sinirli değilim. sadece içimden geldi ve dedim.
- Mutlu oLmak sebepler bulmalıyız.
bencede., üzülmek için tonlarca neden varken bence gülmek için sebep bul :pp
yazacak pek bişey yok dersane ev.
bide bugün kar yagdı :rolleyes:
kısa ama güzeldi .
sevgilerimLe ..

Mutlusundur.. En ufak şeylerle başarırsın bunu, iSteyerek.. Sanki, yıllar sonra annene kavuşmuş kadar mutluSundur; En ufak şeylerle.. Hayat böyle devam eder, tabii bir yere kadar sürer bu.. İşte ÇOCUKLUK.. *

Artık herşeyin farkındasındır, bu yüzden rahatSız edilmek iStemezsin; En ufak şeylerle.. Sonra birden karşına çıkan güzel bir yüz.. Başta ilgini çekmeyen bir surat.. Tanıdıkça seversin, tanıdıkça kabullenirSin, tanıdıkça... Tanıdıkça Aşık olurSun !! Bazen onun haberi oLmaz, bazen sadeCe o biLir.. MutluSundur, onu gördüğünde; En ufak şeylerle.. Kıskanırsın, Herkesten !! SahiplenmişSindir..
Hayatın ondan ibaret oLduğunu düşünmeye başlarSın; onu düşündükçe.. Gözün başka birşeyi görmez, bir Süre.. O kadar severSin ki; En ufak şeylerde hiSsedersin ÇocukLuğunu.. Mutlusundur, Herkesten !! Herkesten çok oLduğunu düşünerek..

..ve birGün, gözlerini kapattığında onu göremezSin.. Ufak şeylerle beraber, bir kıpırtı olur içinde.. Korkuya yakın, bir heyeCan, bir StreS.. Ve o gitmiştir artık.. Gözlerini hala açamazSın, geLeceğini düşünerek.. Ya da verdiğin sözü tutmak için açmazSın; " AĞLAMAYACAĞIM " .. Onu görmeden sevmeye devam ederSin..

Yalnız kaldığında, içindeki kapılar sertçe kapanır suratına.. Hiçbir şekilde ışık ve hava olmayan o dört duvarın içinde, inanıLmaz fırtınaLar kopar.. Karanlık, sanki ortasında olduğun odaya, yağmur gibi yağar.. Asit gibi başına düşüp, düşünmeni biLe engeLLer bir süre sonra..
..ve Sen hala ağlamazSın.. Artık, En ufak şeylerle MUTSUZSUNDUR.. Onu unutmaya karar verirSin, ve senin için, senin kimSenin göremeyeceği; yeni bir sayfa açmaya karar verirSin.. Hayatını yitirenlerin imzaSını attığı yeni bir sayfa açmaya karar verirSin..

Onu, unutmaya karar verirSin..
En ufak şeyleri bile *

Atatürk; 35 yaşında bir general, 40 yaşında başkomutan, 42 yaşında cumhuriyeti ilan eden, 44 yaşında şapka ve kıyafet devrimini yapan, 46 yaşında nutuk'u yazan 48 yaşında Türk alfabesini yürürlüğe koyan GENÇTİ! O'nu diğer liderlerden ayıran en önemli özellik; O,sadece ülkesini kurtarmakla kalmamış, kurtardığı topraklar üstündeki canlı cansız her varlığın sorumluluğunu omuzlarında taşıdığını hissetmiş bir lider olmasıdır.

izlemek bugüne nasipmiş fazla yogun bi günün ardından ilaç giibi geldi.
abim grip olmuş bütün gün onunla ilgilendim :)
Sabah kucagıma bayıldı :O, bünyesi zayıf grip olmaya gelmiyor, bütün akşam onun için portakal suyu aradım aama bulamadım. ha bide sabah halamlar kahvaltıya geldi böyle bigündü yorgunum..
o3.o3.2o12..
oo.36~

büyüyemiyorum tek sorunum bu.
bi büyüyebilsem, artık insanları kırmayı, onlara çenelerini kapatmayı ögretebilsem herşey düzelecek , hayır sinirli değilim. sadece içimden geldi ve dedim.
- Mutlu oLmak sebepler bulmalıyız.
bencede., üzülmek için tonlarca neden varken bence gülmek için sebep bul :pp

Mutlusundur.. En ufak şeylerle başarırsın bunu, iSteyerek.. Sanki, yıllar sonra annene kavuşmuş kadar mutluSundur; En ufak şeylerle.. Hayat böyle devam eder, tabii bir yere kadar sürer bu.. İşte ÇOCUKLUK.. *

Yazdıklarını çok beğendim böyle devam et :pp
Takipçin olcem :Ç

Bu arada günlüğün hayırlı olsun bitaneem :50:
Elim boş gelmiyim dedim beraber yeriz artık xD

saril.gif

%C3%A7ikolata.jpg

Bir kızın ilk aşkı vazgeçilmezidir. bambaşka duygularla bağlanır ona. kimseye güvenmediği kadar güvenir. hesabı kitabı yoktur bu sevginin; çıkarsızdır; karşılıksızdır sevgisi. ne zaman beni bırakacak; ne zaman bu aşk bitecek demeden yaşadığın duygudur. sen onu bırakıp gitsende başka aşklara yelken açsanda o seni bı...rakıp gitmez. işte bir genç kızın ilk aşkı böyledir. çünkü bu aşkın adı; BABADIR..

babaaamm :rolleyes:

günlük :M , Bugün iyiydi iyi :pp
derslere girdik ögleye kadaran ögle arasında hep birlikte yemege gttik xD sonra yemekten gelirken yagmurda ıslandık :67: , ekler yedikkk :pp
sonra derse girdik çıktık. arkaadaşla sevgilisini sınıfta bıraktık kantine çıktık güya ders çalışcazz ne mümküün :11:
fotograf çekip durduk boyuna :pp
demin gelirken ayşene ugradım onla konuştum bi burak ara dedi onu aradı onunla konuştum şimcikde ders çalışmaya çalışcam xD

di-1G7P.jpg

- güLe güLe .. ~​

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri