Hayattan Soğudum

Anqelius

Kayıtlı Üye
Bundan 1-2 Yıl Önce Tanıdığım Bir Kız Arkadaşım Var. Bir Bilgisayar Oyununda Tanışmıştık Belkide Arkadaştık Bir Süre Arkadaşlığımız Çok İyi Gidiyordu Epey Samimiydik. Sürekli Birbirimizle Uğraşırdık Sanalda Olsa.. Bu Kıza Sonradan Aşık Oldum Öyle Basit Bir Hoşlantıda Değildi. Geçen Yılın Nisan Ayında Çıkmaya Başlamıştık. Real'e Bile Taşımıştık. Uzak Olmaktan da Rahatsız Olmuyorduk Seviyorduk Birbirimizi. Beni Bırakmaz Diye Kendime İnandırmıştım Bunu İlişkimizin 6 Ay'ı Çok İyi Geçti Anlatamam Hayatımda Bu Kadar Mutlu Oldugum Gün Bile Olmamıstır. Onu Her Düşündüğümde Mutluydum Bazende Aptalca Kendi kendime Gülüyordum.. Bu 6 Aydan Sonra Herşey O Kadar Kötüleşti Ki Aileme,Derslerime Hiç Bişeye Zaman Ayıramıyorum. Sık Sık Konusamıyorduk Aile Sorunlarım Var Diyordu Bana Telefonu Bile Ablası Alıyodu Ders Calısması İçin. O Gündür Odama Çekilip Ağlıyorum. Ne Görüyoruz Nede Konusabiliyoruz Hayattan Soğudum. Dışarı Cıkıp Ulaş Bana Dedim Oda Olmuyor Kardeşiyle Çıkabiliyormuş Dışarı. Dersaneye Bile Kardeşiyle. Benden Soğudunmu Benden Dedim Geçende Bilmiyorum Çok Uzaklaştık Fark Edemiyorum Cevabı Aldım. Hatta Belkide Ayrılma Aşamasındayız. Ben İstemiyorum Ayrılmak Sileceğimi Hiç Sanmıyorum Onu. Sonunda Ölüm Bile Olsa Asla Vazgeçmicem. Benden Başkasının Olursa Gerçekden Mahvolurum Yaşamak İçinde Bir Sebep Kalmaz. Ne Yapcağımı Şaşırdım. Keşke Uzak Olmasaydık Birbirimize Onu Hergün Görseydim Merak Etmeseydim. Üniversiteyi Onun Bulundugu İl'de Okumak İstiyorum. Daha Yakın Olurum En Azından.. Bu Yazıyı Yazarken Bile Ağlattı Yine Beni Sabahın 5'i Ben Hala Uyuyamadım. O İse Rahat Rahat Uyuyabiliyor.. Yorumlarınızı Bekliyorum Arkadaşlar İnşallah Yardım Eden Birisi Çıkar

---> Hayattan Soğudum

Sen kendin söylüyorsun bak ". O İse Rahat Rahat Uyuyabiliyor " aşk karşılığı olduğu sürece güzeldir diğer türlü acı çektirir sanırım henuz çok gençsin
bu zamanlarda bu tür duygu yoğunlukların olması çok normal fakat çabuk toparlanmaya bakman lazım yoksa ileride çok pişman olucaksın bu kadar kendini üzdüğün için !!!

---> Hayattan Soğudum

Erkeklerin şu durumda olması hoşuma gitmiyor değil. Sözüm meclisten dışarı.
Tekrar kazanmak istiyorsan serbest bırakmalısın. Hiçbir kız serbest bırakılmaya razı olmaz diye düşünüyorum. Emin ol gelir geri sana.

---> Hayattan Soğudum

Yorumları Tek Tek Okudum Herkese Teşekkür Ediyorum.

@ leylmira - Evet Henüz Gencim 19 Yaşındayım. Hoşlandıgım Bir Çok Kız Oldu. Bu Çok Farklı Gerçekten. Fazla İlgi Gösterince Soğuması Normal mi ?

@ Gülümse. - Her İnsan Aynı Değil Malesef. Kızlarında İyisi Kötüsü Erkeklerinde İyisi Kötüsü Var O Yüzden Genelleme Yapmasaydın Keşke. Dediğini Yapsam Kesin Sonuç Çıkar mı ? Başkasıyla Çıkmaması Lazım Öyle Bişe Olursa Biterim Ben O Zaman İşte.

---> Hayattan Soğudum

Gerçekten olmucağına inandırırsan kendini biter.

Daha kolay biter.

Ölmüş farzet.

---> Hayattan Soğudum

Kolay Değil Denedim Olmadı. Hala Seviyorum Sayesinde İçki İçiyorum Her Gece Hayatım İşte Böyle. Yinede Teşekkürler Hepinize :S

---> Hayattan Soğudum

Yorumları Tek Tek Okudum Herkese Teşekkür Ediyorum.

@ leylmira - Evet Henüz Gencim 19 Yaşındayım. Hoşlandıgım Bir Çok Kız Oldu. Bu Çok Farklı Gerçekten. Fazla İlgi Gösterince Soğuması Normal mi ?

@ Gülümse. - Her İnsan Aynı Değil Malesef. Kızlarında İyisi Kötüsü Erkeklerinde İyisi Kötüsü Var O Yüzden Genelleme Yapmasaydın Keşke. Dediğini Yapsam Kesin Sonuç Çıkar mı ? Başkasıyla Çıkmaması Lazım Öyle Bişe Olursa Biterim Ben O Zaman İşte.

kişiden kişiye değişiyor tabiki

---> Hayattan Soğudum

Bugun Aradım Konuştuk. Herşeyden Bıktım Yoruldum Bişey İstemiyorum Dedi. Tekrar Ankara'ya Gitmeliyim Onu Tekrar Kazanıcak Birşey Yapmalıyım. Arkadaşıyla Konuştum Aynı Sınıftan Olan Bizim Okula Gel Dedi. Yaratıcı Önerileri Olan Varmı Gittiğim Zaman Gerçekleştireyim ?

---> Hayattan Soğudum

Öyle Bi Hırs Yaptım Ki Şimdi Sanırım Sonuna Kadar Gidicem !

Arkadaşlar Sadece Tekrar Bana Dönmesi İçin Öneri Yapın Gerekirse Romantik Ortam Bile Olur Benim Olsun Herşeyi Yaparım Ben :D

---> Hayattan Soğudum

Bence birazda şükürdar olmalısın. Sevdiğini sonsuza dek kaybedenlerde var ..

---> Hayattan Soğudum

kardesim snn olyı akışına bırakmaktan başka çaren yokk sen ne kadr sevsen de vazgeçmek istemesende hayat devam ediyorr baştan ailesi koymuş kafasına snden soğutmayaa kızı kısacası kardeşim unutmaktan başka çaren yokk

ben seni çok ii anlıorumm bnmde başıma geldi aynı şeyler zorda olsa unutuyor insan her geçen gün biraz daha unutuyorr

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri