Hayat Güzel

---> Hayat Güzel

Uzun zaman olmuş yazmayalı..

Bu zaman için de neler mi yaptım? Kuzenimin düğün neticesiyle, Çeşme'deydim üç gün. Kına gecesi tüm kültürel farklılıklara rağmen güzel geçti, düğün biraz kötüydü. Allah'ın şey ettiği yerde tutmuşlar, çok aramışlar sanki. Dünya Barış Anıtı... Bayraklı'daymış, Bayraklı'yla alakası olsa, canımı yesinler.

Bir de aksiliktir, çantamı kuaförde unutmuştum. Damadın kuzenlerinden biri çantayı görmüş, Barcelona arması var diye üzerinde, bizden kimse yok Barcelonalı diyip bırakmış orda.. İnsan içine bakar değil mi? Neyse, şükür ki sapasağlam geldi. Kimliğim, param her şeyim ordaydı, korkmuştum.

Geldikten sonraki gün köye gittik. Köy havasında çok güzel uyunuyomuş bunu keşfettim, her ne kadar araya inek şeyi kokuları girse de, güzel.
Ananemle dedemi çok özledim bunu farkettim, o evin hiç bi sıcaklığı yok artık..

Neyse sonra da hep evdeydim işte n'apayım, sıkıcı her şey. Dün annemlerle tartıştım, halkoyunları hayatım bitti artık. Ağlarken yanımda olduklarını hissettiğim beş kişi sayesinde neşem yerine geldi sonra. Bütün akşam sohbet ettik, kızlar matinası resmen. Çok güzeldi, dedikodu yaptık, eğlendik. Sonra tabii ki bir bir dağılıyoduk, ben de abimin eve gelmesiyle kapatmış bulundum.

Büşra'yı, Eda'yı, Gizem'i, Damla'yı, Sevda'yı çook seviyorum. Aramızdaki arkadaşlığın/dostluğun daim olmasını diliyorum. Hepsi birbirinden değerli benim için.

Son düzenleme:
---> Hayat Güzel

Songül, Büşra, Damla, Gizem, Sevda, Eda, Alp, Yılmaz..
Ve dışardan olan tek arkadaşım Ezgi.

Hepsini çok seviyorum. Derdim olduğunda hep onlar vardı, mutluluğum olduğunda onlarla paylaştım. Kimiyle bi gün kimiyle aylardır ama fazlasıyla değer veriyorum.
Gideni de kalanı da çok seviyorum.

Hayat sizinle güzel.

Son düzenleme:
---> Hayat Güzel

İyi bi insan değilim. Olamadım. Kimse de iyi olmadı bana karşı. Her şey kötü. Dostluklarımdan ayrı her şey sahte.
Tüm ilklerime pişmanım. En başa dönebilmek isterdim, hiç bi şeyden haberim olmadığı zamanlara. Ne de temizdik o zamanlar. Elimize bomboş tertemiz bi sayfa verilmişti, istediğin gibi doldur denmişti. Ben ilk çizgiden sonra ne yapcağımı bilemedim, karalamayı tercih ettim.
Sayfayı mı karaladım, kendimi mi işte onu hala bilmiyorum. Yapılması gereken hatalar mıydı yoksa gerçekten bu sıralar hissettiğim gibi biri miyim? Hiç bilmiyorum.
Bugün iyi değilim. Kendimle bir insanları da hatalara sürükledim. Kendime mi üzüleyim, üzdüklerime mi üzüleyim. Hiç bi şeyi bilmiyorum. Özür dilemek isterdim, özür dilemekle her şey silinsin isterdim. Tek bi şans isterdim geri dönebilmek için en başa.

Neyse ya. Olmucak şeyleri düşünerek kendimi daha çok yıpratmaktan başka bi şey yapmadığımın farkındayım. Uzatmıcam o yüzden.

Günün şarkısı olsun ;

Hayat iyi güzel ama ben kötüyüm..

---> Hayat Güzel

Karışık bi gündü. Sonu da üzüntüyle bitti. Ölüm haberi aldım. Anlatmak için fazlasıyla uzun ve uzak ama hiç haketmemişti. Böyle olmamalıydı. 25yaşında ya var ya yoktu kadın, 1buçuk yaşındaki bebeğini bırakıp gitti. Bi kere bile doya doya sarılamadan gitti, belki 'anne' dediğini duyamadan..

Yarın İzmir'e gitcektik, sebebi benim için bi değişiklik olmasıydı ama şimdi sebebi ne için oldu..
Bir saat içinde her şey böyle tersine dönebiliyo işte. Kime niyet, kime kısmet demişler. Kısmetlik bi pozisyonu yok ölümün ama öyle bi şeyler işte.

Bazen doğuştan şanssız oluyo insanlar. Artık isyan etmicem hiç bi şeye, ibretlik bi olay gördüğüm ve şükrediyorum halime. Rabbim kötülerini yaşatmasın inşallah. O bebekte umarım teyzemde kalır ): Yoksa hali mahaf.

Allah rahmet eylesin bile diyemiyorum, ne diceğimi bilmiyorum. Sadece şaşkınım. Ölüme hep yakındı ama beklenmiyodu yine de. Çocuğun yüzü başka yerlerde güler umarım.

Çok anlatcak bi şeyim yok bunlardan sonra.

Hayat böyle güzel değil sanki be günlük, çok adaletsiz dünya.

---> Hayat Güzel

Karmakarışık bi gündü, zor geliyo şimdi çok, sonra yazarım.

Hayat yine de güzel...

---> Hayat Güzel

İki aydır yazcam yazcam yazamadım .

Şimdiye kısmetmiş .

Hoş! Şimdi de çok bi şey yazmıcam .

Acayip saçma bi dönemdeyim, aklımda binbir şey .

Umarım yanlış yola sapmam, ne kendimi ne başkalarını üzmem .

Hiçbi' yola girmemek en iyisi sanırım şu pozisyonda, ama Nihan bu, durur mu!

...

Bi de 12 Mart İstiklal Marşı'nın Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy'u Anma programında görevlendirildim okulum tarafından .
Ölüyorum bitiyorum yorgunluktan .

Neyse, olaylara girdim mi hiç çıkamam, en güncel şu 12 Mart idi bi paylaşayım dedim .

''Hakkıdır Hakk'a tapan bayrağımın hürriyet''​

---> Hayat Güzel

Şu sohbet şeysi çok ilginçmiş günlük, meraktan uyuyamadım dün gece.

Kimdi ki bu siteden olup da bana yazan vatandaş?
Fire vermesini bekliyorum, sohbeti de kaydettim, bakalım ne olcak.

Dün kocaa gün evdeydim, bugün de evdeyim yine bi değişiklik yok anlayacağın.
İlginç bi şey olursa gün içinde, gelir paylaşırım yine. Hoşçakaal.

---> Hayat Güzel

Ve yaz geliiiir.
Herkes tatile gider

Ve birileri Eskişehir'e özellikle :M

Özleniyo, her gün katbekat fazla.

Onun dışında ben çalışıyorum yine, yaz düzenim
Sınav senem bu sene tabii, bi de ona hazırlanmak vs derken geçiyo zaman tatilin bibuçuk haftası gitti bile

Çok az kaldı ve strese giriyorum gün geçtikçe, umarım yetiştiririm tüm konuları sınava, bilmiyorum
Kazancam kazanmasına da bi de sonrası var, gidebilcem mi napcam hiçbi şey bilmiyorum

Umarım İzmir olur ve hiç sıkıntı çıkmaz gitcem gitmicem nasıl gitcem nasıl etcem gibi...

Ha bi de Damla, Sevda, Songül var, hiç yalnız bırakmıyoz birbirimizi sağolalım :R
İyi ki varlar.

Bu kadar şimdilik : )

---> Hayat Güzel

Yazasım geldi birdenbire,
Buraya girinceyse yazcak hiçbi şey bulamadım.
Daha doğrusu hep canımın sıkkın zamanlarında buraya geldiğimi, can sıkıcı şeyler yazdığımı hatırladım.
Ne zor temizlemiştim.
Şimdi tekrar bozmucam, seni de kötü anlarım için kullanılıyo hissine kaptırmıcam günlük.

Sadece baştakini paylaşasım geldi bu düşünceler sonrasında.
Bugün böyle gidiyoruz bakalım, dersi de bıraktık.
Hayırlısı.

---> Hayat Güzel

Uzun zaman oldu yazmayalı.

YGSye gün sayıyorum, LYS desen düşünmek istemiyorum İngilizce'den korktuğum kadar Allah'tan korksam imana gelirdim heralde bu zamana kadar.
Onun dışında Fransa var tek moral kaynağım tabii, 33 gün kaldı.

Umarım pasaportumu kaybederim ve orda kalırım :pp

Görüşmek üzereee

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri