Hayaletler'de Günlük Tutar

---> Hayaletler'de Günlük Tutar

1qcnv.png

2j1j3.jpg

Sorrunlarini cozmek icin baslangic yapicaksin. Onune gelen firsatlari degerlendirmeye calis. Eger bazi seyleri degerlenirdirsen iyi seylere yol acicak.
Gecmisinde yasadigin pek cok seyi kafandan aticaksin. Bayzi zorluklarla karsilascaksin ama yinede sorunlarin icin cozume baslangic yapicaksin.
Burada senin kisiligin cikmis. Adaletli birisin. Cazibeni kullanmayi iyi biliyorsun. Artislik yetenegin cok fazla. kullan sunu :D yaratici ve pratik birisin :D yalnizzz elestiriye ve kotu yorumlara acik biri degilsin. Pek cok ozelligin var ve sen bunlarri basklalarini etkilemek icin kullaniosun ama kendin icin kullansan cok super olucak :D
huzurlu mutluluk dolu skin bir hayatin var. Fakat hasas ve kirlgin yanin seni hayal kirkligina ugratiyor. Duygularindan sogumaya baslamissin ama vazgecme onlardan. Inann. bazi olaylara objektif olarak bakmayi ögren yoksaa basin coook yaniccak.
Bir seylerin olmasini bekliyorsun. Ama umutlanma fazla. cunku senin karamsar yanin yuzunden oluyor her sey. Biraz cesart et.
Kendini cok yalniz hisediyorsun. Herseyi yitirdigini dusunuyorsun. Kendini toplaman gerek hemen. Yeni baslangiclar yapabilcegini gorceksin...
Eger hayatin adaletli olmasini istiyorsan yeni bir yon vermen gerek kendine. Gemisteki hatalrin ile yuzlesmeyi ögrenmelisin. Tekrar diyorum olaylara objektif bak.bulucaksin dogru seyleri.
Guclu bir kisiligin var. Hislerini ve beklentilerini dengede tutabiliyorsun.kendine inansan her seyi basarabilcegini biliyorsun ama uygalamaya gecemiyrsun. Bir kac organizyonda buluncaksin ve bunlari guzel yonetceksin. Hoslandigin kisi senden hoslaniyor haberin olsun :D
parasal konuda sikintilarin var ve bu bir sure devam edecek. Tutumlu olamyi hedef et bu sure icerisinde.

Herşeyide anlatmasaydın xD deşifre oldum herkes biliyo artık :R Böyle şeylere hep inanmıyorum diyip merak edenlerdenim :) Çok ince yerleri yakalamışsın bunları hissettigin için mi söyledin ordan mı gördün bilemiyecem ama çok doğru. Yorumlarına tek tek açıklama yapmıyacam şu hoşlandığın kişide senden hoşlanıyo kısmını çok sevdim onu demeden geçemiyecem :)

Zamanını ayırıp sözünü tuttuğun için Teşekkür ederim.:50:

Herşeyide anlatmasaydın xD deşifre oldum herkes biliyo artık :R Böyle şeylere hep inanmıyorum diyip merak edenlerdenim :) Çok ince yerleri yakalamışsın bunları hissettigin için mi söyledin ordan mı gördün bilemiyecem ama çok doğru. Yorumlarına tek tek açıklama yapmıyacam şu hoşlandığın kişide senden hoşlanıyo kısmını çok sevdim onu demeden geçemiyecem :)

Zamanını ayırıp sözünü tuttuğun için Teşekkür ederim.:50:

:D kartlarda ne gördüysem onu söledm canım :D

beğenmene sevindimmm :D

önemli değil her zaman :D :50:

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri