Günün Sözü

---> Günün Sözü

Hiç sevmediği halde neden hep değerli olur bırakıp giden ve neden hiç düşünmeden teslim olur kαlbin;o seni sevmemişken..

---> Günün Sözü

bir damla gözyaşımda sevmiştim seni sen gittin ve gözyaşım bittin (almnadamı)

Son düzenleme:
---> Günün Sözü

Hayat bir sınavsa eğer hiç uğraşma, adını yaz ve çık. Belki sınıfta kalırsın; ama adının altında bembeyaz bir sayfa bırakırsın.
Aziz Nesin

---> Günün Sözü

gözyaşlarının yıkadığı yüzümdeki hüzün ibret olsun gülen gözlere (almnadamı)

---> Günün Sözü

İnsanı en çok üzen şey; Ummadıkları kişiler adam olurken, adam sandıklarının insan bile olamamş olmasıdır..
[Adam Fawer]

---> Günün Sözü

Artık insanları tanımaya çalışmakla vakit kaybetmiyorum. Nasıl olsa onlar, zamanı gelince yaptıklarıyla kendilerini tanıtıyor...
P. Auster

---> Günün Sözü

Yanıtsız kalabilir mi ten
İyi niyetle sorulmuş bir soruyken aşk?

Sorusuz kalabilir mi aşk
Kötü niyetle sunulmuş bir yanıtken ten
...
Cevap veriyorum:
Ten nedir aşk varken ?!

Küçük iskender

---> Günün Sözü

İnsan, tebessümle gözyaşı arasında gidip gelen bir sarkaçtır. !

Lord Byron

---> Günün Sözü

Terkeden kişinin gittiği yerde aradığını bulamayınca dönüp 'özledim' demesi; özlediğinden değil, eşek gibi pişman olduğundandır.

---> Günün Sözü

Kendini çok zorlama,en güzel şeyler onları en az beklediğinde olur..

---> Günün Sözü

Asla bir sal*kla tartışmayın. Çünkü dışarıdan bakanlar, hanginizin sal*k olduğunu anlayamayabilir.

Son düzenleme:
---> Günün Sözü

''Yüzümüm siyah, dudaklarımın kalın ve çatlak olduguna bakma. Çünkü onları ne ben boyadım, ne de ben çatlattım. Benim elimde olan, o kalın dudaktan kötü söz çıkarmamak, Siyah yüzü utanılıcak bir işle utandırmamaktır. Kalbim beyaz, sözüm inci gibi güzel oldukdan sonra yüzümün siyah, dudağımın kalın oluşunun ne ehhemmiyeti var?'

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri