Günün Sözü

---> Günün Sözü

Havam bozmaya başladı yine..
Gözlerim de dolmaya..
Sanırım içimde bir yerlerde, SEN yağdı gece gece :(

---> Günün Sözü

Kalbim artık kuş gibi..uçsun sonuna kadar..herhangi bir yere konmasına izin vermeyeceğim..

---> Günün Sözü

Sessizliğe inananlardan yanayım; bu konuda saatlerce konuşabilirim..

Bernard shaw

---> Günün Sözü

Mutluyum ! Çünkü; yol yakınken dönüşlerim var. Huzuruma şaşırmayın. Çünkü yarı yolda duranlardan koşar adım gitmişliğim var. Kızmayın aşktan caymışlığıma..Benim karşıdan tanımama gibi bir özrüm var. Gelsin hayat bildiği gibi Elinde ne varsa hayata dair.. Ötesi hiç birşey ya da vesair... Hani demiş ya şair''Mutluluğu sende bulan senindir'' Gerisi MİSAFİR !

---> Günün Sözü

Yalnızlık, kutsal yalnızlık der Unamuno ve Cervantes de Don Kişot’a şunu söyletir:
“Yalnızlık, mânâ dünyası fetihlerinin ortak kaderi. Başkaları senin için ne düşünürse düşünsün, aldırma. Tanrı ne düşünüyor, ona bak!”

---> Günün Sözü

Kurduğum rakı sofrasının bitişi gibiydi gidişin.
Bardağım sevgin kadar boş, ama kafam inadına hoş kaldı...

---> Günün Sözü

Sazlar çalınırmış ya çamlıcanın bahçelerinde...
Ben o saz seslerini hiç duymadım.
Çünkü ; Çamlıca da hiç bulunmadım.

xD

---> Günün Sözü

Kalbi kırdıktan sonra gelen özür yangından sonra küle dökülen su gibidir..FAYDASIZ..

---> Günün Sözü

Kalbi kırdıktan sonra gelen özür,Yangından sonra küle dökülen su gibidir..FAYDASIZ...

---> Günün Sözü

Dünyanın en güzel hissi, birinin yüzündeki gülümsemenin sebebi olduğunu bilmektir..

---> Günün Sözü

‎"Yarınlar hep güzel olacak denir. Oysa bugünler, dünün yarınları değil midir ?"

---> Günün Sözü

"Bir adam ayrıldığı kızın arkasından "zaten hiç sevmedim" diyorsa; cümlenin başındaki adam kelimesi için özür dilerim." Elif Şafak

---> Günün Sözü

"Benim ayağımın altı da müsait, başımın üstüde. Nerede duracağını sen belirle." /N.F.K/

---> Günün Sözü

Hayatımda "keske tanımasaydım" dedigim kimse yoktur amma velakin, "keske tanıdıgım gibi kalsaydı" dedigim coktur.!

---> Günün Sözü

Batmayacağına inanarak suya bas, yürür gidersin.
Mucize yürüyebilmen değil, inanabilmendir.

Seyyid Ahmed Arvasi

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri