Günün Sözü

---> Günün Sözü

Bir Dilrubâya Düştü Gönül, Mübtelâsı Çok, Aşkın Safâsı Yok Değil Ammâ, Cefâsı Çok ..!

---> Günün Sözü

Ey insan! Yalnızlıktan şikayet etme sakın! Öyle bir dostun var ki; şah damarından yakın..!"

---> Günün Sözü

insanogluna konusmayi ögrenebilmesi için iki yil, dilini tutmasini ögrenebilmesi için altmis yil gereklidir..

---> Günün Sözü

Kadınlar duygularını gizlemekte ustadır.Sevgilisinden ayrılan bir erkeğin suratının rengi değişirken, kadının en fazla saçının rengi değişir.

---> Günün Sözü

...Mey Biter Saki Kalır, Her Renk Solar Haki Kalır, Diploma İnsanın Cehaletini Alsada; Hamurunda Varsa, Eşeklik Baki Kalır ..

---> Günün Sözü

İnsan yaşamı boyunca bir kişiyi sever. Önceki ve sonrakiler; Birer arayış, kaçış yada aldanıştır. [Goethe]

---> Günün Sözü

"Aşkla saklambaç oynarken ebe beni saklandığım yerde unuttu. Çıktım baktım kimse kalmamış; hay ben bu aşkın ebesini" (((:)
Küçük İskender

---> Günün Sözü

Gece olupta güzel gözlerin uykuya yenik düştüğünde, seni yıldızların koynundan alıp düşlerine emanet ediyorum. Belki gözlerimden uzaksın ama kalbimden asla.

---> Günün Sözü

Eş Seçmek Kitαp Seçmeye Benzer İyi Tαsαrlαnmış Kαpαk Ve Cilt İlgini Çekebilir Amα İçeriği Önemlidir Herşeyden Önce

---> Günün Sözü

Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük..! Bir başka bahar için sadece yaprak döktük..

Mevlana.

---> Günün Sözü

‎"Birileri arkanızdan konuşuyorsa onlardan öndesiniz demektir."

Anton Çehov

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri