Günün Sözü

---> Günün Sözü

Sadri Şener: Fenerbahçe Sow'u aldıysa bizde Kanal d,Star ve Atv'yi alacağız.

---> Günün Sözü

Bir gün düşlerde kaybolur senin gibi, o zaman çaresiz hissederim kendimi...

---> Günün Sözü

Akıl mı , para mı ? Ben para dedim . Ben olsaydım akılı seçerdim dedi. Haklısın dedim ; herkes ihtiyaç duyduğu şeyi seçer .

Bob Dylan

---> Günün Sözü

Ne var Allah ' tan yukarı ? Ne var kabirden asagı ? Ruhum kalk toparlan gdiyoruz. . Sen yukarı ben asagı..

---> Günün Sözü

Seni Kıracak Insanlar Her Zaman Olacaktır; Öyleyse Güvenmeye Ihtiyacın Var, Sadece Dikkatli Ol.

Gabriel Garcia Marquez

---> Günün Sözü

Biz önceden küçük şeylerle mutlu olan insanlardık. Sonra aklımıza sevda diye bir şey soktular, toparlanamadık.

Yılmaz Güney

---> Günün Sözü

Bizde Bilirdik Sevgiliye Karanfil Almasını, Lakin Aç İdik Yedik Karanfil Parasını.

Y.G

---> Günün Sözü

Yan Yana Yürümeyelim Diye Dar Yapılmıştı Kaldırımlar. Ve Yine Yan Yana Yürümeyelim Diye Dar Kafalıydı Insanlar. Ve Sırf Dardı Diye Kafalar, Düşünmeyi Bırakıp Sevmeyi Denedik, Sarılmak Yakar Bizi" Deyip Aşkı Hep, Uzaktan Sevdik.

Charles Bukowski

---> Günün Sözü

Son düzlüğe gelirken Gülbatur birinci Şahbatur sondan geliyor.
Gülbatur birinci Şahbatur geliyor.
Ve Gülbatur birinci geliyor.

10.yıl Gazi Koşusu'nu Süleyman Atlı'yla Gülbatur alıyor.

---> Günün Sözü

Kimse benimle oynamıyor diye ağlayan çocuk!
Sen büyü hele.
Bak ne oyunlar oynayacaklar seninle...

Cemal Süreya

---> Günün Sözü

Hayaller ve gerçekler yarışır. Hayaller hep önden gider ama her zaman gerçekler kazanır.

Oscar Wilde
_

---> Günün Sözü

Ey yetim gönlüm; Bırak gamlı düsünmeyi.. Sus ve sabret.! Gözyaşının hesabını Rabbim sorsun..

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri