Günün Sözü

---> Günün Sözü

Aslında hiç kaybetmedim; sadece sistemin istedikleri kazandı. Meteliksiz olabilirim ama niteliksiz değilim..

Charles Bukowski

---> Günün Sözü

"Ölüm hayatta büyük kayıp değildir.Asıl büyük kayıp,yaşarken içimizde ölenlerdir."

---> Günün Sözü

Hαdi simit sαtαnı αnlαdım, kestαne sαtαnı dα.Peki yα dost sαtαn, o dα mı ekmek pαrαsı ?

---> Günün Sözü

Ne rakı isterim, Ne de bira. Can Yücel demiş ya ; "Sevdiğin kadar sevilirsin" diye.
-Baba ne içmişse ondan getirin bana. .

---> Günün Sözü

‎"İnsan' olduğunuzu hatırlayın..
Geriye kalan herşeyi unutsanız da olur.."

*Einstein

---> Günün Sözü

‎"İnsan' olduğunuzu hatırlayın..
Geriye kalan herşeyi unutsanız da olur.."

*Einstein

---> Günün Sözü

Mutluluğun formülünü buldum yaklaşın

Geliyo, “hoşgeldin” diyorum. Gidiyo, “güle güle”. Soruyo, cevap veriyorum. Susuyo, konuşmuyorum.
Nerden geliyosun, kime gidiyosun, yine gelicek misin, niye aramadın, neden sormadın ve türevleri yok.
İvit bu kadar şimdi dağılabiliriz. *-*

---> Günün Sözü

Hz. Mevlana'ya Gelip Dediler ki; Sevdiğin Geldi... O An Yanında Mal, Para Ne Varsa Hepsini O Adama Verdi.
Talebeleri Dediler ki; Üstadım Yalan Olduğunu Biliyorsunuz; Ama Yinede Veriyorsunuz..
Mevlana Buyurdu ki “Sevgilinin Geldiği Haberi Yalan Bile Olsa Ödüle Değer... Zaten Gerçek Olsaydı Canımı Verirdim...”

Hz. Mevlana

---> Günün Sözü

Neyin Nerde Olduğunu Değil, Daha Olmadığı Yerde, Görmediğin Gibi, Gördüğünü Görmezden Gelirsen Daha İyi Olabilir Diye Düşünüyorum

---> Günün Sözü

Gözleri haramdan uzak tutmak , kalbi şehvete esir olmaktan kurtarır.Gerçek esir heva ve hefesine esir olanlardır.Gerçek mahbus , kalbine ALLAH ı sokmayandır...

---> Günün Sözü

Yalnızca Bir Günah Vardır, Tek Bir Günah. O Da Hırsızlıktır. Onun Dışındaki Bütün Günahlar Hırsızlığın Çeşitlemesidir. Bir Insanı Öldürdüğün Zaman, Bir Yaşamı Çalmış Olursun. Karısının Elinden Bir Kocayı, Çocuklarından Bir Babayı Almış Olursun. Yalan Söylediğinde , Birinin Gerçeğe Ulaşma Hakkını Çalarsın.

---> Günün Sözü

Hayat senin için önceden hazırlanmış değildir. Sen yarattığın hayatı yaşarsın, ona ne koyarsan onu alırsın. Önce ona anlam katmak zorundasın. Ona renk, müzik ve şiir katmalısın. Ancak o zaman yaşıyor olursun.

---> Günün Sözü

Dünyanın en yüce tahtına da çıksanız,oturacağınız yer, kendi kıçınızın üstüdür!

Nietzsche

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri