Günlüğüm

---> Günlüğüm

22.05.2010

Sabah erken uyandım.Kahvaltı yaptım.Nete girdim.Sonra arkadaşıma ders çalışmaya gittim.2 saat falan çalıştık.Sonra dersin başından kalktık.Çay,sigara falan içtik.Dışarı çıktık.Psye gittik.Sonra ayrıldık.Ben eve geliyordum.Yolda arkadaşlarımı gördüm.Geziyoruz sende gel dediler.Saate baktım.Geç oldu siz gidin dedim.Serhat kafan nasıl saat daha dört buçuk dediler.Siz gidin dedim.Tamam dediler.Selamlaştık gittiler.Eve geldim.Evde kimse yok.Komşuya çıktım.Annemler ordaydı.Anahtarı aldım.Eve girdim.İnternete girdim.Beş dakika olmadan net gitti.Bir saat onu bekledim.Sonra geldi.Tekrar nete girdim.Netten çıktıktan sonra arkadaşım geldi.İşi varmış sende gel dedi.İzin aldım babamdan beraber gittik.Saat 24:00 civarları eve geldim.Yattım.​

---> Günlüğüm

Sabah uyandım.Okula gittim.İlk ders çok sıkıcıydı.Zaten moralim bozuktu.Arkadaşlar son iki derse girmeyelim dedi.Kaçtık.Psye gidelim dediler.Yok gezelim dedim.Kola falan aldık.Parka gittik.Oturduk içiyorduk.15-20 kişilik kız topluluğu geldi.Kavga ettiler.Yani doğal olarak bakıyoruz.Sonra 3-5 tane çocuk geldi.Sinemamı izliyorsunuz lan dedi.Arkadaşım sizene dedi.Bende sizene dedim.Biraz atıştık.Sonra ben dayanamadım.Kalktım bir tanesine kafayı indirdim.Bir hiç yüzünden kavga ettik.Aslında benim moralim bozuktu,sinirliydim.Onlar da öyle yapınca dayanamadım.Sonra biz eve doğru geldik.Ben eve geldim.Yemek yedim nete girdim.

---> Günlüğüm

Bir arkadaşımla tartıştım.Söyledikleri çok kırdı beni.Ona moralim bozuk.

moraLini bozan kankam dediğin biri mi yoksa sıradan biri mi ?
Eğer sıradan biriyse kafana takmana değmez bence .s
Ama kankam diyosan orasını biLmem .p

~

Ama böyle olmanı istemiyorum. Böyle forumun tadı kaLmıyo .s
Gül biraz :)

---> Günlüğüm

moraLini bozan kankam dediğin biri mi yoksa sıradan biri mi ?
Eğer sıradan biriyse kafana takmana değmez bence .s
Ama kankam diyosan orasını biLmem .p

~

Ama böyle olmanı istemiyorum. Böyle forumun tadı kaLmıyo .s
Gül biraz :)

Kardeşim dediğim biriydi.Ama hiç hak etmemiş.

Aslında doğru söylüyorsun takmama değmez.Çünkü artık o benim için sıradan biri..

---> Günlüğüm

Merhaba günlük

Sabah erken uyandım.Kahvaltımı yaptım.Tv falan izledim.Okula gitme saatim geldi.

Dışarı çıktım.Servisin gelmesini bekliyordum.6-7 tane köpek geldi.Bizim orda bir çeşme var.Köpekler çeşmenin yanına geldi.Bir musluktan su akıyordu.Köpekler sırayla musluktan su içtiler.Sonra gittiler.Şaşırdım açıkçası. xD

Neyse servis geldi.Bindim.Okula gittik.

Okulun önünde zilin çalmasını bekliyoruz.İki arkadaşım kavga ediyor.Ama bu sefer ayırmadım.Çünkü dayak yiyen arkadaşım suçluydu.

Derse girdik.3. ders kaçtık.Arkadaşlarla kola,çekirdek falan aldık.Parka gittik.Park çok kalabalıktı.Çoğu öğrenci kaçmış oraya gelmiş.

Az kalsın kavga çıkacaktı.

Neyse sonra okulun önüne geldik.Okul dağıldı.Arkadaşların mahallesine indik.Biraz oturduk eve geldim.Yemek yedim.Nete girdim.Sonra arkadaşımla bir yere gittik.

Tekrar nete girdim.

Hala netteyim.

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri